Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Nokian Tyres

Pneumatiky Nokian Tyres

Hodnocení výrobce
4,4
na zakladě 3129 názorů
Nokian Pneumatiky PLC je lídrem na skandinávském trhu. Společnost byla založena v roce 1988. Její historie sahá až do roku 1898, kdy byla vytvořena Suomen Gummitehdas Oy. Továrna zahájila výrobu pneumatik v roce 1932 Nejslavnější modelu Nokian:. Hakkapelitta se objevila na trhu v roce 1936.

Nokian se specializuje na výrobu zimních pneumatik, které poskytují velmi dobře v vlastností skandinávských podmínkách. Nokian inženýři vytváří pneumatiky odolné vůči tvrdým klimatickým podmínkám v ledové zimy.

Nabídka zahrnuje pneumatiky pro osobní automobily, dodávkové pneu, pneumatiky, 4x4, nákladní pneumatiky, pneumatiky jízdních kol, zemědělské pneumatiky, stejně jako lesnické pneumatiky. Finské pneumatiky jsou umístěny ve střední a třídy HP.

Společnost je známá pro inovativní a ekologicky šetrných řešení. Nokian stal se slavný pro výrobu první zimní pneumatiku na světě a první šetrné k životnímu prostředí pneumatiky s použitím nízké aromatické oleje.

Společnost má továrny ve Finsku a Rusku.

Názory našich klientů na pneumatiky Nokian Tyres:

Při výběru vhodného modelu mohou pomoci komentáře o pneumatikách Nokian Tyres. Zjistěte, co si o nich myslí naši klienti, kteří měli příležitost otestovat jejich chování na silnici, ekonomii a jízdní komfort.

 • Tomas 4,2

  Nokian Tyres cLine Cargo 225/75 R16

  Několik let kupuji pneumatiky Nokian pro dodávky na stránce Oponeo.cz a vžydcky jsem byl spokojen. Pneumatiky Nokian mají poměrně dlouhou životnost, jsou prakticky bezproblémové a dobře fungují na mokrém i suchém povrchu. Průměrné udělaly asi 50 000 km letní verze a 35 000 - 40 000 km jestli jde o zimní pneumatiky. Skvělá pneumatika pro ty, kteří oceňují pohodlí, bezpečnost a trvanlivost. Více >
 • Martin 4,8

  Nokian Tyres iLine 215/65 R15

  Dobrý den, koupil jsem si nové pneumatiky, pneumatiky bez jakéhokoli názoru takze mel jsem určité obavy ohledně jeho jízdní vlastnosti, ale neopodstatněná. Pneumatiky maji skvěle jízdne vlastností vozidla, je jsou velmi tichý. Zatacky davaji radost, řízení auta v každém ohledu, drži na ceste jako blazen. Brzdeni nejvíc mě překvapilo, auto stava v mžiku, v dešti jsem byl také překvapen jeho účinnosti, jako kdyby vubec ne pršelo. ABS po vzniku těchto pneumatik maji dlouhou dovolenou. Vůz jel přes několik cest 200-300 km bez jakékoliv změny v řízení. Některé auto běží na 140 km- / ha výše, hehe, s předchozími pneumatikami byli pryč tak pestré, žádné vibrace nebo jiný tento typ chování. Valivý Více > odpor na velké plus spalování snížil o mých výpočtů asi 1.2L, srovnává je s pneumatikami Kleber Dynaxer HP2 ztratit naprosto v každém ohledu. Při spuštění statečně řídit auto přes 190 koní. Velmi pěkně tlači nerovnosti a dokonce i když prší moc nemohou slyšet. Doporučuji ho srdečně k velkému vozidla, které je Espace .. A k této velmi pěkný vzhled hliníkový disk v srdcích :)
 • Michal Koterba 4,3

  Nokian Tyres cLine Van 215/65 R16

  Na vozech, vždy jsem měl Continentály nebo Micheliny. Stalo se, že jedna z pneumatik náhle explodovala a podařilo se mi rychle koupit Nokiany cLine Van. Cena nižší o více než 600 Kč, trvanlivost a kvalita velmi podobné, pouze hlučnost o něco vyšší. Obecně jsem velmi příjemně překvapen. Pravě jsem si objednal další 2 kusy do sady. Více >
 • Miroslav 5,0

  Nokian Tyres iLine 205/55 R16

  Mírně s obavami jsem se koupil tyto pneumatiky, nakonec to mají trochu levnější verze, takže někde musí být háček. Moje kladné překvapeni začalo se při výměně pneumatik - vulkanizátor stáhnou závaží s alu disku jedno po druhé (zimní pneumatiky neznáme značky takže bylo jejich mnoho). iLine Nokian Pneumatika je dobře vyvážena! Dalším plusem je přilnavost v zatáčkách - dosud nepodařilo se mi spustit ESP. Je to klidné a zároveň reakci vozu k otočení je dobrá. Jako bývalý uživatel pneumatik čínských ji vřele doporučuji - je to jen rozdíl pár korun v ceně, a kvalita není pro porovnání. Více >
Najděte si své pneumatiky Nokian Tyres