Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte průměr

Nejste si jisti?: Vyberte své auto

Sava

Ulož

zavřít všechno

otevřít všechny Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Cenové rozpětí

0 0
   

x Posilené pneumatiky

Každá pneumatika má svůj index nosnosti. Tento index je určen Evropskou technickou organizací pro výrobce pneumatik a disků. Zesílené pneumatiky mají tento index vyšší než standardní produkty, díky tomu snadněji plní požadavky jízdy vozidel s větší zátěží.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovolují jízdu po ztracení tlaku. Jízda na proražené pneumatice Run Flat je možná průměrně přes 80 km s rychlosti ne větší než 80km/h.

x

Udělejte si chvilku na prohlédnutí si všech pneumatik, které mohou být doručeny do 48 hodin. Běžnou dobu dodání činí dva až tři pracovní dny.

Pneumatiky Sava

Pneumatiky Sava

Historie slovinské společností Sava Tyres sahá 1921 roku. Od roku 1997 patří ke koncernu Goodyear Tire and Rubber Company. Od roku 2004 koncern drží 100% podílů ve společností Sava.

Společnost nabízí osobní, nákladní, dodávkové a SUV pneumatiky. Výrobky slovinské značky patří k ekonomické třídě.

Hlavní sídlo na Slovinsku vyrábí kolem milionů pneu za rok. Výrobky jsou prodávané na celým světě. Sava zaměstnává 1 600 pracovníků.

Výrobky Sava spojují dobrou kvalitu s cenou.

Klasifikace letních pneumatik Sava

Hodnocení letních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Letní pneumatika Hodnocení 4,3 111130 (46 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (2 Názory)

Klasifikace zimních pneumatik Sava

Hodnocení zimních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Zimní pneumatika Hodnocení 4,3 111130 (60 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (280 Názory)

Nejnovší výrobky

Nejnovější Sava pneumatiky v Oponeo.cz. Nové Sava modely s nejnovějším technologickým řešení.

 • Sava Adapto
  Sava Adapto

  Technický popis pneumatiky zatím není k dispozici.

 • Sava Eskimo S3+
  Sava Eskimo S3+

  Sava je jedním s největších a nejúspěšnějších výrobců pneumatik ve střední Evropě. Společnost ...

Bestsellery

Nejprodávanější pneumatiky jsou nejoblíbenější Sava podle uživateli, které mají nejlepší kvalitu, kilometrový výkon a cenu.

 • Sava INTENSA HP
  Sava INTENSA HP

  Model Sava INTENZA HP je charakteristický velice dobrou ovladatelností na mokré silnici a ...

 • Sava Intensa UHP 2
  Sava Intensa UHP 2

  Technický popis pneumatiky zatím není k dispozici.

Poslední názory

Letní pneumatiky Sava

Pneumatika Letní Sava INTENSA HP

U těchto mincí pneumatiky doporučujeme
Hodnocení: 4,0 11110

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Obecně platí, že pneumatika je na tom velmi dobře v tomto roce koupil další jednu sadu pneumatik. Používá se v průměrném stylu městského provozu a trať. Pneumatiky s velmi dobrou trakci, pokud jde o jízdu na mokru v dešti nebo projet louží při rychlosti opravdu dobře rozptylují vodu a téměř dokonale lpět na silnici. Jízdě na suchém povrchu také poskytuje velmi dobrou přilnavost v zatáčkách, i když při vyšších rychlostech se cítit, jak uzly v pneumatikách na silnici. Pokud jde o průměrný hluk pneumatik s oknem otevření a velké trasy nevadí při jízdě. Jaký komfort používá BMW E39 v jednotlivých velikostních 205-65 R15 pneumatik vysokých profilových významně ovlivňuje komfort potlačuje nerovných cestách a zmírňuje některé suspenze, která má za následek větší života. Nevýhodou tohoto pneumatiky podle mého názoru poměrně hodně valivého odporu vede ke zvýšené spotřebě paliva a relativně jemné konstrukce strana pneumatiky, které ji činí náchylnější k poškození a odřeniny omezit (ten, který jsem praskla někdy na nerovném chodníku) Celková za peníze, které jsem pneumatiky doporučuje, aby dobře funguje jak na suchých i mokrých silnicích (což je pro mě velmi důležitý parametr) na vyšší valivý odpor za tuto cenu nemůžete mít všechno. Shrneme-li tento cenový pneumatiku doporučit.

Pneumatika Letní Sava INTENSA HP

Velmi dobré pneu!
Hodnocení: 4,4 111140

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Jel jsem na krátkou vzdálenost, ale mohu vyjádřit svůj názor. Pneumatiky jsou vynikající adhezní vlastnosti. Má dokonce pocit, že je mokrá mnohem lépe než suché, téměř "kousnutí" v asfaltu. Testoval jsem je na povrchu mírně mokré po dešti normálním útokem a dvakrát během bouře (tak, že stěrače nejsou poradit, a cesta proměnila v řeku), který překvapil na silnici. Auto drží velmi dobře, a to i při jízdě v zatáčkách rychle překonat bez skluzu, letovisko podobně. Opravdu dávají pocit bezpečí. V obtížných podmínkách s těmito pneumatikami, nemůžete starat o to, zda to bude grip soustředit jen na své vlastní schopnosti a na situaci na silnici. Pokud jde o hluk není hlučnější než Continenetal-e, ve které hnané dříve. Valivý odpor, nejsou tam žádné zázraky, ne třídy, ale všiml jsem si o něco menší spalování tak a tak plus. Spotřeba, nestačí jel (cca. 5000), ale teď to je ještě nápis na vrcholu není vymazán. Obecně platí, že vřele doporučuji, nemáte opravdu přijít o žádné peníze, ani przepłaci a pneumatiky budou srovnatelné s vyšší-end, ne-li lepší.

zimní pneumatiky Sava

opona Zimní Sava Eskimo S3+

Univerzální pneumatika pro normální jízdu
Hodnocení: 4,6 111160

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Přechod na Eskimosy převzal horší výkon v mokrém (typické slabosti zimních pneumatik). Tady překvapit - tato pneumatika mokrý asfalt zcela nehýbe. To pravděpodobně vyplývá z měkkého sloučeniny. Projeďte hluboké kaluže (za přiměřené rychlosti), je spojena s zvukem fontány v jamce kola a tak. Auto jede jako po másle. Je těžké posoudit zvýšený valivý odpor, protože při nižších teplotách auto více kouří sám. Já bych si, aby se pokus o nárazníku. Určitě ne si všiml, že pneumatika byla nahlas. Nemůžu ji slyšet. Za podmínek, kdy poskytují pouze skutečné trakční hroty (hrubý led, sliz pośniegowa), pneumatik, pokud se snaží kousnout do země hledá přilnavost. Auto se chová předvídatelně dost takových podmínek. Já nevím, jak být s oděru, ale zřejmě není žádná tragédie. I přes relativně nízkou cenu, tato pneumatika nabízí hodně, a já nemám co stěžovat. Tam jsou určitě lepší než můj nastavená Debica, že bude nahrazen Eskymáky. Je zajímavé, že pneumatika se vyrábí v Polsku. Dokonce i nejlepší pneumatiky není náhradou za myšlení řidiče a pokud někdo jede "hlavu" je bude pneumatika cítit v bezpečí.

opona Zimní Sava Eskimo S3+

Pneumatika doporučit.
Hodnocení: 4,5 111150

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Zimní bylo to, co každý ví, ale v době, kdy sníh na silnicích, ale jen málo se ukázalo, že je skvělý. Rozjezd a brzdění nepředstavuje žádné potíže, typické zimní pneumatiky na zimu a nemají rádi, aby se na všech površích dobra.Porównując něj s ostatními pneumatikami, dokonce i ty s vyšší-end jim nic horší, a někdy dokonce i předčí je zejména, jak jsem psal při pohybu, a to náklady na koupi hodně niższy.Nie ocenit trvanlivost nebo selhání, protože ujetá vzdálenost je krótki.Poza co trvanlivost, a tak každý zimówka mi tři čtyři roční období nabízí, protože po tak dlouhé době, i když běhounu je stále spousta z pryže dělá to mnohem těžší a zhoršit její parametry.Dla hodně jezdit na značkové žvýkání a věří, že ekonomická značka stojí za nic, nebo jsem na drahé značkové žvýkání jít a někdy cena není jít ruku v ruce s tím, jak pneumatiky vystupuje na silnici.

Průměrná cena pneumatik: 3,96 na zakladě 683 hodnot

Modele pneumatik Sava

Všechny Sava modely jsou dostupné. Můžete si vybrat konkrétní model Sava letních, zimních nebo celoročních pneumatik.

Letní pneumatiky

Podívejte se na nabídku letních pneumatik Sava. Letní pneumatiky jsou určeny pro užívání od jara do podzimu. Vyberte Vám odpovídající letní pneumatiku Sava.

Zimní pneumatiky

Poznejte nabídku zimních pneumatik Sava. Zimní pneumatiky by se měly užívat v případě, kdy teplota vzduchu klesne pod 7 °C. Vyberte si Vám odpovídající zimní pneumatiku Sava.

Celoroční pneumatiky

Shlédněte nabídku celoročních pneumatik Sava. Celoroční pneumatiky jsou kompromisním sloučením výkonů letních a zimních pneumatik. Vyberte celoroční pneumatiku, která pro Vás bude tou nejlepší Sava.

Sezóna

Skoukněte nabídku letni, zimních a celoročních pneumatik této značky. Každá pneumatika se specializuje na různá roční období a na různé podnební podmínky.