Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Toyo

Hodnocení výrobce
4,2
na zakladě 540 názorů
Vyberte šířku
Vyberte profil
Vyberte průměr

Pomoc

Zobrazit vysvětlení k parametrům vyhledávání

Toyo Tire & Rubber Co, sro je nezávislá japonská společnost, která existuje již od roku 1945. Sídlo společnosti se nachází ve městě Osaka.

Toyo zahrnuje širokou nabídku pneumatik osobní, dodávková, závodní, 4x4 a nákladní. Firma se specializuje na navrhování moderních pneumatik Ultra High Performance.

Toyo prodává své výrobky ve více než 100 zemích světa. Společnost se skládá z mnoha poboček roztroušených po celém světě. Oddělení společnosti se nacházejí např. v Japonsku, USA, Kanadě, Číně, Rusku a Velké Británii. Společnost zaměstnává více než 3 000 lidí.

Firma je sponzorem mnoha soutěžích a tuningových akcí. Nejznámější z nich je nepochybně Toyo Drift.

Názory našich klientů na pneumatiky Toyo:

Při výběru vhodného modelu mohou pomoci komentáře o pneumatikách Toyo. Zjistěte, co si o nich myslí naši klienti, kteří měli příležitost otestovat jejich chování na silnici, ekonomii a jízdní komfort.

 • vojta 5,0

  Toyo Snowprox S943 215/65 R16

  Pneumatiky Toyo Snowprox S943 - hodné doporučení. Jsem náročný uživatel, protože od pneumatik žádám především bezpečnost jízdy a ekonomii. Během léta jezdím na mnohem dražších pneumatikách Michelin a po změně na zimní pneumatiky Toyo jsem si nevšiml žádný rozdíl, pokud jde o přilnavost k trati, nebo pohodlí. Kromě toho Toyo velmi dobře vynikají z hlediska ekonomické jízdy. Spalování mého auta se nezměnilo ve srovnání s letní sezónou na renomovaných pneumatikách, ale dražších než Michelin. Na pneumatikách Toyo Snowprox S943 jsem prošel cca. 10 000 km v zimě na silnicích i nezasněžených i vysokohorských, plných sněhu a tonoucích. Ani jednou nenastala neočekávaná ztráta přilnavosti. V Více > budoucnosti pravděpodobně také koupím letní pneumatiky této společnosti.
 • SIMO 18 5,0

  Toyo Snowprox S953 205/50 R16

  Vždycky jsem HODNOCENÍ Toyo PNEUMATIKY Po mnoha letech práce S užitkových vozidel TOYOS vždy dávají velkou službu S opotřebením a trakce, takže teď IVE VOZIDLE je do svého často používá Ford Focus za všech povětrnostních podmínek IM velmi spokojen s opotřebením a výkonu, I dont think můžete porazit ně hodnotou a perfomance Více >
 • Krzysztof Mucha 4,4

  Toyo Snowprox S943 185/60 R15

  Koupil jsem tyto pneumatiky kvůli dobré zpětné vazbě od ostatních uživatelů. Pneumatika udržuje velmi dobrou přilnavost a je tichá, což zvyšuje komfort jízdy. Je pro mě obtížné posoudit jeho chování na sněhu, protože je slabá zima, ale velmi je doporučuji všem, kteří ocení pohodlí, komfort a především bezpečnost. Více >
 • 'grey' Dave 4,8

  Toyo Snowprox S953 225/45 R17

  Zjistil jsem, že pneumatiky velmi dobrá, to je poprvé, co jsem použil "zimní" pneumatiky a vzhledem ke snadné uchopení mohou používat v průběhu celého roku, jak jsem jen průměrných 8,000 mil ročně v těchto dnech. Nadměrná šířka ráfky používaných autem vyrábí v těchto dnech je přes vrchol, pokud jde o mě. Užší pneumatiky dává mnohem lepší zpětnou vazbu, sídlo kalhot cítí ve svém opinion.'grey "Dave Více >
Najděte si své pneumatiky Toyo