Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Toyo

Pneumatiky Toyo

Hodnocení výrobce
4,2
na zakladě 540 názorů
Toyo Tire & Rubber Co, sro je nezávislá japonská společnost, která existuje již od roku 1945. Sídlo společnosti se nachází ve městě Osaka.

Toyo zahrnuje širokou nabídku pneumatik osobní, dodávková, závodní, 4x4 a nákladní. Firma se specializuje na navrhování moderních pneumatik Ultra High Performance.

Toyo prodává své výrobky ve více než 100 zemích světa. Společnost se skládá z mnoha poboček roztroušených po celém světě. Oddělení společnosti se nacházejí např. v Japonsku, USA, Kanadě, Číně, Rusku a Velké Británii. Společnost zaměstnává více než 3 000 lidí.

Firma je sponzorem mnoha soutěžích a tuningových akcí. Nejznámější z nich je nepochybně Toyo Drift.

Názory našich klientů na pneumatiky Toyo:

Při výběru vhodného modelu mohou pomoci komentáře o pneumatikách Toyo. Zjistěte, co si o nich myslí naši klienti, kteří měli příležitost otestovat jejich chování na silnici, ekonomii a jízdní komfort.

 • Adam 4,3

  Toyo Proxes CF2 205/55 R16

  Jste-li osoba, která hledá klidné a trvanlivé pneumatiky, a někdy se mu líbí víc agresivní jízdy, pneumatiky Toyo Proxes CF2 splnit vaše očekávání. Pneumatika pro suché podmínky, drží dobře. Auto vede sebevědomí a rychlejší v zatáčkách není pro pneumatikami větších problémů. Pneumatik na mokrém povrchu je označována jako lepidlo, ale spíše jen v klidu nebo středně těžké jízdy. Kůň agresivní Samozřejmě je to možné. Více >
 • Marek Magrowski 4,2

  Toyo R1R 205/45 R16

  TOYO R1r k vynikající pneumatiky za poměrně přijatelnou cenu. Osobně jsem ho v amatérském sportu. Senzační na mokré nebo těsné "zasyfionej" povrchu. Překvapivě dobře funguje v suchu při nízké teplotě (+ 3,5 stupňů) R1r není vhodné pro akutní jízdy při vysokých teplotách. Potom je snadné přehřátí, které výrazně snižuje přilnavost. Velmi měkké pneumatiky a opotřebovávají docela rychle, ale nemyslím si, že to, jak její chyba. Vysoká stabilita na oplátku vám dává pocit bezpečí. Shrneme-R1r TOYO je skvělá pneumatika, ale budete muset použít ji s hlavou. Nejlepší hodnota za peníze. Více >
 • SEA 5,0

  Toyo NanoEnergy3 165/70 R14

  Výborné pneumatiky. Dříve jsem jezdil na pneumatikach Debika, Barum a Fulda a chtěl jsem koupit značku Yokohama. Bohužel cena pneumatiky byla přiíš výsoka a musel jsem hledat alternativu. Na stránce Oponeo jsem nalezl značku Uniroyal RainExpert a Toyo NanoEnergy. Přečetl jsem hodně testů pneumatik a hodnocení pneumatik Toyo jsou porovnatelné k pneumatikům Yokohama. Je to kompromis. Toyo je velmi dobře hodnocená v zahraničí, ale u nás není tak popularní. Jestli jde o značku Uniroyal tak je to jedná z lepších značek na mokrý povrch, ale na suché vozovce není už tak dobrá, škoda, protože je to značka střední třídy a očekavání jsou vyšší. Koupil jsem značku Toyo NanoEnergy. Kdyby Yokohamy byly Více > levnější tak samozřejmě vybral byl Yokohamu. Konec konců jsem vybral Toyo a musím upřimně řict, že jsem spokojený. Dojem z uživání pneumatiky Toyo je velmi pozitivní. Projel jsem skoro celou republiku a komfort jízdy je mnohem lepší než na dřivějších pneumatikách. Valivý odpor je nižší, uroveň hluku je velmi dobrá. Myslím, že potřeba benzinu je nižší. Dobře drží na mokrém a na suchém povrchu. Japonský vyrobce se snažil a udělal dobrou prace. Pro všechný, kteří chtějí koupit dobré pneumatiky můžu doporučit značku Toyo. Kvalita skoro stejná jak Yokohama, ale cena je nižší.
 • Bachu 4,9

  Toyo Proxes CF2 185/55 R16

  Běžel celkem více než 15.000, a musím přiznat, že jsou tiché a lepkavé silnice na suchém a mokrém asfaltu, jako je! Měl jsem před nimi a změnily starý Conti: P Nečekal jsem takovou účinnost na mokrém asfaltu ... Je hezké, že mě překvapení! Jsem mladý řidič a já myslím, zejména proto, že je nafta, že někdy budete muset jít do předjet ... Pneumatiky poradit! Více >
Najděte si své pneumatiky Toyo