Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Toyo

Pneumatiky Toyo

Hodnocení výrobce
4,2
na zakladě 639 názorů
Toyo Tire & Rubber Co, sro je nezávislá japonská společnost, která existuje již od roku 1945. Sídlo společnosti se nachází ve městě Osaka.

Toyo zahrnuje širokou nabídku pneumatik osobní, dodávková, závodní, 4x4 a nákladní. Firma se specializuje na navrhování moderních pneumatik Ultra High Performance.

Toyo prodává své výrobky ve více než 100 zemích světa. Společnost se skládá z mnoha poboček roztroušených po celém světě. Oddělení společnosti se nacházejí např. v Japonsku, USA, Kanadě, Číně, Rusku a Velké Británii. Společnost zaměstnává více než 3 000 lidí.

Firma je sponzorem mnoha soutěžích a tuningových akcí. Nejznámější z nich je nepochybně Toyo Drift.

Názory našich klientů na pneumatiky Toyo:

Při výběru vhodného modelu mohou pomoci komentáře o pneumatikách Toyo. Zjistěte, co si o nich myslí naši klienti, kteří měli příležitost otestovat jejich chování na silnici, ekonomii a jízdní komfort.

 • Adam 4,3

  Toyo Proxes CF2 205/55 R16

  Jste-li osoba, která hledá klidné a trvanlivé pneumatiky, a někdy se mu líbí víc agresivní jízdy, pneumatiky Toyo Proxes CF2 splnit vaše očekávání. Pneumatika pro suché podmínky, drží dobře. Auto vede sebevědomí a rychlejší v zatáčkách není pro pneumatikami větších problémů. Pneumatik na mokrém povrchu je označována jako lepidlo, ale spíše jen v klidu nebo středně těžké jízdy. Kůň agresivní Samozřejmě je to možné. Více >
 • wojtfin 5,0

  Toyo Open Country A/T plus 215/75 R15

  Nevšiml jsem si negativa pneumatiky. Všechno je v pořádku. Jezdím rychle, okolo 120 km / h a pneumatika chová dobře. Když vstoupí do světelného prostoru, není žádný problém. Dříve jsem měl pneumatik 70% silnice 30% území. Byly to těžké na cestě. S přívěsu nemůže být inhibována. A oni byli příliš hlasitě. Toyo je ideální pro mé potřeby, dobře na silnici a dává vyrovnat se ve světle terenie.Są také cenově dostupné. Kupte si ji pravděpodobně znovu. Více >
 • Gordonik 4,6

  Toyo Proxes T1 Sport SUV 235/60 R18

  Používal jsem tyto pneumatiky na mé Volvo XC60 za poslední tři roky, a měl jsem je namontován do mého Lexus RX300 před tímto (4 roky). Jsou to podle mého názoru dobrá volba pneumatiky, a oni jsou za pěknou cenu. Vypadají úplně stejně dobrý jako dražší značky - ale když nikdy použity dražší značky, nemohu legitimně porovnávat výkony. Postačí říci, že pneumatiky Toyo mi sloužil velmi dobře v průběhu několika let na obou mých 4 x 4 vozidel. Více >
 • SEA 5,0

  Toyo NanoEnergy3 165/70 R14

  Výborné pneumatiky. Dříve jsem jezdil na pneumatikach Debika, Barum a Fulda a chtěl jsem koupit značku Yokohama. Bohužel cena pneumatiky byla přiíš výsoka a musel jsem hledat alternativu. Na stránce Oponeo jsem nalezl značku Uniroyal RainExpert a Toyo NanoEnergy. Přečetl jsem hodně testů pneumatik a hodnocení pneumatik Toyo jsou porovnatelné k pneumatikům Yokohama. Je to kompromis. Toyo je velmi dobře hodnocená v zahraničí, ale u nás není tak popularní. Jestli jde o značku Uniroyal tak je to jedná z lepších značek na mokrý povrch, ale na suché vozovce není už tak dobrá, škoda, protože je to značka střední třídy a očekavání jsou vyšší. Koupil jsem značku Toyo NanoEnergy. Kdyby Yokohamy byly Více > levnější tak samozřejmě vybral byl Yokohamu. Konec konců jsem vybral Toyo a musím upřimně řict, že jsem spokojený. Dojem z uživání pneumatiky Toyo je velmi pozitivní. Projel jsem skoro celou republiku a komfort jízdy je mnohem lepší než na dřivějších pneumatikách. Valivý odpor je nižší, uroveň hluku je velmi dobrá. Myslím, že potřeba benzinu je nižší. Dobře drží na mokrém a na suchém povrchu. Japonský vyrobce se snažil a udělal dobrou prace. Pro všechný, kteří chtějí koupit dobré pneumatiky můžu doporučit značku Toyo. Kvalita skoro stejná jak Yokohama, ale cena je nižší.
Najděte si své pneumatiky Toyo