Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Toyo

Hodnocení výrobce
4,2
  111150
na zakladě 541 názorů
Vyberte šířku
Vyberte profil
Vyberte průměr

Toyo Tire & Rubber Co, sro je nezávislá japonská společnost, která existuje již od roku 1945. Sídlo společnosti se nachází ve městě Osaka.

Toyo zahrnuje širokou nabídku pneumatik osobní, dodávková, závodní, 4x4 a nákladní. Firma se specializuje na navrhování moderních pneumatik Ultra High Performance.

Toyo prodává své výrobky ve více než 100 zemích světa. Společnost se skládá z mnoha poboček roztroušených po celém světě. Oddělení společnosti se nacházejí např. v Japonsku, USA, Kanadě, Číně, Rusku a Velké Británii. Společnost zaměstnává více než 3 000 lidí.

Firma je sponzorem mnoha soutěžích a tuningových akcí. Nejznámější z nich je nepochybně Toyo Drift.

Názory našich klientů na pneumatiky Toyo:

Při výběru vhodného modelu mohou pomoci komentáře o pneumatikách Toyo. Zjistěte, co si o nich myslí naši klienti, kteří měli příležitost otestovat jejich chování na silnici, ekonomii a jízdní komfort.

 • SIMO 18 5,0 11111

  Toyo Snowprox S953

  Vždycky jsem HODNOCENÍ Toyo PNEUMATIKY Po mnoha letech práce S užitkových vozidel TOYOS vždy dávají velkou službu S opotřebením a trakce, takže teď IVE VOZIDLE je do svého často používá Ford Focus za všech povětrnostních podmínek IM velmi spokojen s opotřebením a výkonu, I dont think můžete porazit ně hodnotou a perfomance Více >
 • Piotr Wojciechowski 5,0 11111

  Toyo Snowprox S943

  Pneumatiky doporučujeme. Jsem náročný uživatel, protože pneumatik Žádám především bezpečnost jízdy a ekonomii. Během léta jezdím mnohem dražších pneumatik Michelin a po změně na zimní pneumatiky Toyo si nevšiml žádný rozdíl, pokud jde o přilnavost k trati, nebo pohodlí. Kromě toho Toyo velmi dobře vynikají z hlediska doby jízdy ekonomiky. Spalování mého auta nezměnilo v porovnání s letní sezóně pneumatiky renomovaných, ale dražší Michelin. Pneumatiky jel cca. 10.000 km zimní silnici jak nieośnieżonych a Alpine, plné sněhu a tání. Ani jednou se mluvilo o neočekávanou ztrátu přilnavosti. Kromě toho, přikládám fotky z běhounu po tomto jeden, první sezóně pneumatik. V budoucnu pravděpodobně Více > také koupit letní pneumatiky tato společnost.
Najděte si své pneumatiky Toyo