Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte průměr

Nejste si jisti?: Vyberte své auto

Toyo

Ulož

zavřít všechno

otevřít všechny Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Cenové rozpětí

0 0
   

x Posilené pneumatiky

Každá pneumatika má svůj index nosnosti. Tento index je určen Evropskou technickou organizací pro výrobce pneumatik a disků. Zesílené pneumatiky mají tento index vyšší než standardní produkty, díky tomu snadněji plní požadavky jízdy vozidel s větší zátěží.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovolují jízdu po ztracení tlaku. Jízda na proražené pneumatice Run Flat je možná průměrně přes 80 km s rychlosti ne větší než 80km/h.

x

Udělejte si chvilku na prohlédnutí si všech pneumatik, které mohou být doručeny do 48 hodin. Běžnou dobu dodání činí dva až tři pracovní dny.

Pneumatiky Toyo

Pneumatiky Toyo

Toyo Tire & Rubber Co, sro je nezávislá japonská společnost, která existuje již od roku 1945. Sídlo společnosti se nachází ve městě Osaka.

Toyo zahrnuje širokou nabídku pneumatik osobní, dodávková, závodní, 4x4 a nákladní. Firma se specializuje na navrhování moderních pneumatik Ultra High Performance.

Toyo prodává své výrobky ve více než 100 zemích světa. Společnost se skládá z mnoha poboček roztroušených po celém světě. Oddělení společnosti se nacházejí např. v Japonsku, USA, Kanadě, Číně, Rusku a Velké Británii. Společnost zaměstnává více než 3 000 lidí.

Firma je sponzorem mnoha soutěžích a tuningových akcí. Nejznámější z nich je nepochybně Toyo Drift.

Klasifikace letních pneumatik Toyo

Hodnocení letních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Letní pneumatika Hodnocení 4,8 111180 (1 Názor)
Letní pneumatika Hodnocení 4,6 111160 (1 Názor)

Klasifikace zimních pneumatik Toyo

Hodnocení zimních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Zimní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (46 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (33 Názory)

Nejnovší výrobky

Nejnovější Toyo pneumatiky v Oponeo.cz. Nové Toyo modely s nejnovějším technologickým řešení.

  • Toyo Celsius
    Toyo Celsius

    Technický popis pneumatiky zatím není k dispozici.

  • Toyo Snowprox S943
    Toyo Snowprox S943

    Toyo Snowprox S943 je zimní pneumatika třídy premium. Znamená to nejvyšší kvalitu ve výrobním ...

Bestsellery

Nejprodávanější pneumatiky jsou nejoblíbenější Toyo podle uživateli, které mají nejlepší kvalitu, kilometrový výkon a cenu.

Poslední názory

Letní pneumatiky Toyo

Pneumatika Letní Toyo Proxes T1-R

Autor:Paulus
Hodnocení: 2,9 119000

Pneumatiky koupil podporovat nadšené názory a musím přiznat, že jsem trochu selhal. První pozitiva: pneumatiky perfektně drží v zatáčkách, můžete opravdu nechat na hodně. V dešti se chovají v normálním rozmezí, i když dojde k aquaplaningu. Comfort zřejmě uspokojí většinu uživatelů, pro mě by mohlo být trochu těžší, ale je to otázka zvyku. Jedna věc je jistá - i s nízkým profilem nebude příliš těžké. Big + pro nákližek ochranu ráfku. Nyní nevýhody. Pneumatiky než na 18-20 stupňů zlomit trakci a brzdění i (ABS v teplejších měsících v suchu mluvil alespoň 3 - 4 krát denně) a trakce (dynamický začátek léta je prakticky nemožné). Proto nevím, kde mám názor, že se jedná o pneumatiky "sport". V současné době (v ~ 15 stupňů) je o něco lepší, i když ideální chybí hodně. Z ostatních uživatelů vím, že v autech s nižším výkonem se zdá zkoušku, ale silnější auta rozhodně nedoporučujeme. Valivý odpor je zřetelné, i když je šířka pneumatik je poměrně velký. otěru díky pokračujícímu poklesu počtu brusných kotoučů je vyšší než průměr. Nemůžu slyšet hluk, ale auto je docela dobře utlumen, takže nevím, jak to je s to tak opravdu. Vzhled jako vzhled - celkem, ne proto, že jsem si koupil, ale ona by mohla mít rovnější stranu. V zimě, nechoďte na letních pneumatikách, takže se nemusíte soudit. Příště si koupíte něco mnohem konkurenceschopnější.

Pneumatika Letní Toyo Proxes T1 Sport

Toyo Proxes T1 Sport XL
Hodnocení: 4,3 111130

Koupil jsem pneumatiky Toyo Proxes T1 Sport, protože doporučil mi je člen rodiny, který jezdí BMW M3. Dříve jsem měl pneumatiky Michelin Pilot Flash Sport, které garantovaly dokonalou přilnavost. Zejména na suché vozovce, kdy je horko. Vždycky jsem jezdíl na dobrých prémiových pneumatikách. A jestli jde o standard pneumatik Toyo nejsem zklamaný. Ano, je to pravda, že pneumatiky Toyo nejsou dokonalé za studená, ale pneumatika ideální neexistují. Na teplém jsou přilepené k silnici. Jezdím dost hodně po dalnicích a myslím, že můžu vysoko hodnotím chování pneumatik Toyo. Chtěl bych moct koupit model R888, ale bohužel tento model není produkovaný v rozměru, který potřebuji. Pneumatiky Toyo Proxes T1 Sport na mokrém povrchu jsou stejně dobré jako pneumatiky Michelin. Co můžu napsat víc. Opravdu jsem spokojen z kvalitou pneumatik Toyo a myslím, že v budoucnosti také koupím stejnou sadu.

zimní pneumatiky Toyo

opona Zimní Toyo H09

Abych to shrnul - ideální hodnotu za peníze.
Hodnocení: 4,1 111110

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Pneumatiky ocení vysoká vzhledem k nedostatku takových problémů s rozjezdu do kopce na silně zasněžených vozovkách nebo potažené rozbředlým sněhem (ani jednou neměl problém s ním), a je to i maximální přípustná a bez břemene. Jediný důvod, proč nemohu připojit rychlejší jízdu na asfaltu pokryté sněhem - byly náchylné k házení zpátky vozidla do strany. Zde musím dát nadvládu na směrových pneumatik, na kterých jsem jel podobné množství kilometrů. Po zhruba 13000 km uvidíte rozdíl v běhounu pneumatiky vpředu a vzadu - zadní nic nedotčené, zatímco přední ztratil asi 1-2 mm na výšku. Je třeba dodat, ize většina z výše uvedených pokroku dosaženém v lehce zatížené (100-200 Kg) do autobusu, a při plném zatížení asi 600 km.

opona Zimní Toyo H09

Slušný :-)
Hodnocení: 5,0 11111

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Tyto pneumatiky jsem koupil pro svou VW T3 84R. Multivan z 1.6D. Mohlo by to být tak, svištění auto 120km / h kvůli slabému motoru, ale já jsem se svým nákupem velmi šťastný, protože auto bylo stabilní v zatáčkách a dobře reaguje na pohyby řízení - pro takové staré auto, to je nemožné říci - dynamicky - ) Několikrát jsem uvízl v blátivé sněhu, ale větší vinu svou techniku ​​jízdy do kopce ... Na ledě reagovat jako většina pneumatiky - lépe rozptýlit pomaleji, ale bez prokluzování. Doporučuji a pozdravit.

Průměrná cena pneumatik: 4,24 na zakladě 539 hodnot

Modele pneumatik Toyo

Všechny Toyo modely jsou dostupné. Můžete si vybrat konkrétní model Toyo letních, zimních nebo celoročních pneumatik.

Zimní pneumatiky

Poznejte nabídku zimních pneumatik Toyo. Zimní pneumatiky by se měly užívat v případě, kdy teplota vzduchu klesne pod 7 °C. Vyberte si Vám odpovídající zimní pneumatiku Toyo.

Celoroční pneumatiky

Shlédněte nabídku celoročních pneumatik Toyo. Celoroční pneumatiky jsou kompromisním sloučením výkonů letních a zimních pneumatik. Vyberte celoroční pneumatiku, která pro Vás bude tou nejlepší Toyo.

Sezóna

Skoukněte nabídku letni, zimních a celoročních pneumatik této značky. Každá pneumatika se specializuje na různá roční období a na různé podnební podmínky.