Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte průměr

Nejste si jisti?: Vyberte své auto

Toyo

Ulož

zavřít všechno

otevřít všechny Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Cenové rozpětí

0 0
   

x Posilené pneumatiky

Každá pneumatika má svůj index nosnosti. Tento index je určen Evropskou technickou organizací pro výrobce pneumatik a disků. Zesílené pneumatiky mají tento index vyšší než standardní produkty, díky tomu snadněji plní požadavky jízdy vozidel s větší zátěží.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovolují jízdu po ztracení tlaku. Jízda na proražené pneumatice Run Flat je možná průměrně přes 80 km s rychlosti ne větší než 80km/h.

x

Udělejte si chvilku na prohlédnutí si všech pneumatik, které mohou být doručeny do 48 hodin. Běžnou dobu dodání činí dva až tři pracovní dny.

Pneumatiky Toyo

Pneumatiky Toyo

Toyo Tire & Rubber Co, sro je nezávislá japonská společnost, která existuje již od roku 1945. Sídlo společnosti se nachází ve městě Osaka.

Toyo zahrnuje širokou nabídku pneumatik osobní, dodávková, závodní, 4x4 a nákladní. Firma se specializuje na navrhování moderních pneumatik Ultra High Performance.

Toyo prodává své výrobky ve více než 100 zemích světa. Společnost se skládá z mnoha poboček roztroušených po celém světě. Oddělení společnosti se nacházejí např. v Japonsku, USA, Kanadě, Číně, Rusku a Velké Británii. Společnost zaměstnává více než 3 000 lidí.

Firma je sponzorem mnoha soutěžích a tuningových akcí. Nejznámější z nich je nepochybně Toyo Drift.

Klasifikace letních pneumatik Toyo

Hodnocení letních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Letní pneumatika Hodnocení 4,6 111160 (1 Názor)
Letní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (5 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (1 Názor)
Letní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (9 Názory)

Klasifikace zimních pneumatik Toyo

Hodnocení zimních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Zimní pneumatika Hodnocení 5,0 11111 (1 Názor)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (46 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (33 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,0 11110 (1 Názor)

Nejnovší výrobky

Nejnovější Toyo pneumatiky v Oponeo.cz. Nové Toyo modely s nejnovějším technologickým řešení.

  • Toyo PROXES R37
    Toyo PROXES R37

    Technický popis pneumatiky zatím není k dispozici.

  • Toyo Celsius
    Toyo Celsius

    Technický popis pneumatiky zatím není k dispozici.

Bestsellery

Nejprodávanější pneumatiky jsou nejoblíbenější Toyo podle uživateli, které mají nejlepší kvalitu, kilometrový výkon a cenu.

Poslední názory

Letní pneumatiky Toyo

Pneumatika Letní Toyo Proxes T1-R

Autor:Paulus
Hodnocení: 2,9 119000

Pneumatiky koupil podporovat nadšené názory a musím přiznat, že jsem trochu selhal. První pozitiva: pneumatiky perfektně drží v zatáčkách, můžete opravdu nechat na hodně. V dešti se chovají v normálním rozmezí, i když dojde k aquaplaningu. Comfort zřejmě uspokojí většinu uživatelů, pro mě by mohlo být trochu těžší, ale je to otázka zvyku. Jedna věc je jistá - i s nízkým profilem nebude příliš těžké. Big + pro nákližek ochranu ráfku. Nyní nevýhody. Pneumatiky než na 18-20 stupňů zlomit trakci a brzdění i (ABS v teplejších měsících v suchu mluvil alespoň 3 - 4 krát denně) a trakce (dynamický začátek léta je prakticky nemožné). Proto nevím, kde mám názor, že se jedná o pneumatiky "sport". V současné době (v ~ 15 stupňů) je o něco lepší, i když ideální chybí hodně. Z ostatních uživatelů vím, že v autech s nižším výkonem se zdá zkoušku, ale silnější auta rozhodně nedoporučujeme. Valivý odpor je zřetelné, i když je šířka pneumatik je poměrně velký. otěru díky pokračujícímu poklesu počtu brusných kotoučů je vyšší než průměr. Nemůžu slyšet hluk, ale auto je docela dobře utlumen, takže nevím, jak to je s to tak opravdu. Vzhled jako vzhled - celkem, ne proto, že jsem si koupil, ale ona by mohla mít rovnější stranu. V zimě, nechoďte na letních pneumatikách, takže se nemusíte soudit. Příště si koupíte něco mnohem konkurenceschopnější.

Pneumatika Letní Toyo Proxes T1 Sport

Toyo Proxes T1 Sport XL
Hodnocení: 4,3 111130

Koupil jsem pneumatiky Toyo Proxes T1 Sport, protože doporučil mi je člen rodiny, který jezdí BMW M3. Dříve jsem měl pneumatiky Michelin Pilot Flash Sport, které garantovaly dokonalou přilnavost. Zejména na suché vozovce, kdy je horko. Vždycky jsem jezdíl na dobrých prémiových pneumatikách. A jestli jde o standard pneumatik Toyo nejsem zklamaný. Ano, je to pravda, že pneumatiky Toyo nejsou dokonalé za studená, ale pneumatika ideální neexistují. Na teplém jsou přilepené k silnici. Jezdím dost hodně po dalnicích a myslím, že můžu vysoko hodnotím chování pneumatik Toyo. Chtěl bych moct koupit model R888, ale bohužel tento model není produkovaný v rozměru, který potřebuji. Pneumatiky Toyo Proxes T1 Sport na mokrém povrchu jsou stejně dobré jako pneumatiky Michelin. Co můžu napsat víc. Opravdu jsem spokojen z kvalitou pneumatik Toyo a myslím, že v budoucnosti také koupím stejnou sadu.

zimní pneumatiky Toyo

opona Zimní Toyo Snowprox S953

Dobrá cena a kvalita
Hodnocení: 4,2 111120

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Vítejte. Hluk při vysokých rychlostech je mírná, z měkké pryže a našli je na okraji, bez problémů s vyvážením kol podle vulkanizátoru. V kopnym sněhu a rozbředlém sněhu chovat správně. Pro wyslizganym a pevně ujetý sníh nebo led je vlastně něco, ale ne bodce pravděpodobně žádný pneumatika nemůže zvládnout to v takovýchto podmínkách. Spalování v létě ve srovnání se stejným velikosti ve skutečnosti beze změny. Pokud jde o chování na mokru nevím, jak špatné hodnocení pro pneumatiky Toyo. Pro mě funguje velmi dobře, a to jak na suchém a mokrém asfaltu a vyjeté koleje plné vody. Stejné to bylo s Toyo T1R létě, údajně měly být slabé na vodě, a musím říct, že velmi dobře. Možná, že někdo koupí zurzyte ve středu pneumatiky a vyhodnocuje je, a proto je rozdíl v názoru ... odhaduji pouze nové a čerstvý vzduch koblihy. Vynikající hodnotu za peníze. Právě jsem objednal Toyo T1R znovu pro letní :-) Pro Snowproxy 205/55 R16 listopadu 2013 dal 1156pln s dopravou (4p).

opona Zimní Toyo Snowprox S943

Bezpečnost, komfort a hospodárnost v jednom.
Hodnocení: 5,0 11111

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Pneumatiky doporučujeme. Jsem náročný uživatel, protože pneumatik Žádám především bezpečnost jízdy a ekonomii. Během léta jezdím mnohem dražších pneumatik Michelin a po změně na zimní pneumatiky Toyo si nevšiml žádný rozdíl, pokud jde o přilnavost k trati, nebo pohodlí. Kromě toho Toyo velmi dobře vynikají z hlediska doby jízdy ekonomiky. Spalování mého auta nezměnilo v porovnání s letní sezóně pneumatiky renomovaných, ale dražší Michelin. Pneumatiky jel cca. 10.000 km zimní silnici jak nieośnieżonych a Alpine, plné sněhu a tání. Ani jednou se mluvilo o neočekávanou ztrátu přilnavosti. Kromě toho, přikládám fotky z běhounu po tomto jeden, první sezóně pneumatik. V budoucnu pravděpodobně také koupit letní pneumatiky tato společnost.

Průměrná cena pneumatik: 4,24 na zakladě 547 hodnot

Modele pneumatik Toyo

Všechny Toyo modely jsou dostupné. Můžete si vybrat konkrétní model Toyo letních, zimních nebo celoročních pneumatik.

Zimní pneumatiky

Poznejte nabídku zimních pneumatik Toyo. Zimní pneumatiky by se měly užívat v případě, kdy teplota vzduchu klesne pod 7 °C. Vyberte si Vám odpovídající zimní pneumatiku Toyo.

Celoroční pneumatiky

Shlédněte nabídku celoročních pneumatik Toyo. Celoroční pneumatiky jsou kompromisním sloučením výkonů letních a zimních pneumatik. Vyberte celoroční pneumatiku, která pro Vás bude tou nejlepší Toyo.

Sezóna

Skoukněte nabídku letni, zimních a celoročních pneumatik této značky. Každá pneumatika se specializuje na různá roční období a na různé podnební podmínky.