Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Zeetex

Hodnocení výrobce
4,0
  11110
na zakladě 2652 názorů
Vyberte šířku
Vyberte profil
Vyberte průměr

Pomoc

Zobrazit vysvětlení k parametrům vyhledávání

Značka Zeetex vznikla v jedním s nejexcentričtějších měst světa – v Dubaji. Značka patři ke společnosti Zafco. Na začátku firma se zabývala distribucí pneumatik Pirelli. Distribuční úspěch způsobil, že rozhodnuto o založení společností s vlastní značkou. Pneumatiky Zeetex jsou vyráběny od 2002 roku. Výrobky jsou dostupné v 85 státech. Nabídka pneumatik Zeetex obsahuje pneumatiky osobní, terénní a dodávkové.

Názory našich klientů na pneumatiky Zeetex:

Při výběru vhodného modelu mohou pomoci komentáře o pneumatikách Zeetex. Zjistěte, co si o nich myslí naši klienti, kteří měli příležitost otestovat jejich chování na silnici, ekonomii a jízdní komfort.

 • Łukasz! 4,2 111150

  Zeetex HP1000 225/45 R17

  Takže ano, testoval Zetexy na Laguně II. Bál jsem se hlukem a hlukem z auta a nad 150 km / h. A tak jsem hledal pneumatiky na 17 "225/45 ráfkách. Použité, značkové - žádné, ale v dobrém stavu. Pneumatiky stály minimálně 150 až 200 PLN za položku (olx, alelegro atd.) ... logicky myslel jsem, že jsem volal své přátele a normální oponenty a ptám se, jak špatné zkušenosti mají s čínskými výměnami, mimo jiné Zeetex. Ukazuje se, že nemají špatné zkušenosti! Tak jsem objednal 4 ks pneumatik 225/45 R17 a jsem velmi rád. Nejdřív jsou NOVÉ a ZÁRUKY! Za druhé, řízení A1 do České republiky po celou dobu 140 km / h plnou jízdní kulturou a plnou kontrolu nad tratí. Cesta, kterou můj táta dělá, jízda Více > trochu pomaleji za 3 hodiny letěla za 2 hodiny (100% ze zákona)! Zatřetí, když se vrátila mega bouřka s krupobití (čtvrtek - epizoda z Česka do Częstochowy), "povodně" prakticky skončilo, protože to bylo nemožné, a Zeetex, i když pomalejší, ale plná kultura a plná kontrola nad vozem. Takže jsem velmi šťastný, že jsem měl šanci a koupil tyto pneumatiky.
 • Michał Ditczyk 4,4 111150

  Zeetex ZT1000 185/65 R14

  Pneumatiky jsou skutečně chladné, předtím jsem si koupil za drahé alfa 159 17 zetexy xl léto, tj. Zesílený, 750 s přepravou, udělal jsem na nich asi 30 tisíc. Sotva používané, při rychlosti 200 km / h jsou tiché, brzdí dobře na mokru, i když byl sníh, i jezdil jsem je na chvíli a nebyla žádná tragédie. Určitě to doporučuji, není výhodné vyplatit za dražší. Moji kolegové následují mou práci a všichni je chválí. S mějte seavem. Více >
 • prem 4,3 111150

  Zeetex HP2000 VFM 215/55 R16

  Pneumatiky jsou pro mě velmi záhadné. Již po odjezdu z pneuservisu měl jsem pocit, že auto jede klidně a ticho. Valivý odpor je velmi malý, což může být také mínus. Při startu na kopci musíte být opatrný, pneumatiky mohou trošku „utíkat”. Ještě zajímavější je kdy opustíte město. Pneumatiky je trošku cítit plavání během cesty po silnici, v rychlejších zatáčkách musíte jemně používat plyn, protože auto může utéct. Na dálnici při rychlostech nad 120km/h můžete cítit stabilitu a dokonalou přilnavost – auto neplavá, pneumatiky jedou hladko a ticho. Už pár lidí říkalo mi, že v autě během jízdy je velmi ticho (a není to kvůli autu, ale kvůli dobrým pneumatikám). Další zajímavost je, že při Více > rychlostech nad 190 km/h pneumatiky začínají podivně hlučet. Musím dodat, že pneumatiky mají zvýšený index rychlosti Y, je to pro mě prostě divné. Pokud jde o spotřebování benzínu myslím, že není to špatné! Jestli jde o vzhled mohlo to být lepší, vypadají trošku jako pneumatiky hraček mého syna. Běhoun je hluboký a po 2500 km vypadají jako nové. Myslím, že po umytí mohl bych je prodat jako nové. Pneuservis neměl problém s namontováním, nestěžoval se, říkal, že montoval mnohem horší pneumatiky. Celkové shrnutí – je to moje druhá sada pneumatik značky Zeetex – předtím jsem měl zimní pneumatiky této značky a věděl jsem jaké jsou kvality. Pořád doporučuji gumy Zeetex!
 • ris 4,5 111150

  Zeetex ZT1000 195/60 R15

  Po roce je těžké posoudit produkt. Za 2-3 roky budu vědět, jestli jsem udělal správnou věc, abych je koupil. Ví, že stačí vypnout myšlenku, že se jedná o produkt „Made in China“. Nemyslím si, že se na to dnes tak můžete dívat. Pokud se nad tím zamyslíte, například telefony značkových společností se vyrábějí v Číně. Nedávno jsem viděl SUV, typicky čínský produkt, který v evropských testech bezpečnosti získal 5 hvězdiček, a například Fiat Grane Punto žádný. Pneumatiky renomované společnosti Continental na našem trhu jsou Made in Romania. Více >
Najděte si své pneumatiky Zeetex