Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Alu kola

Vyberte auto

Vyberte disky podle rozměru

Vyberte šířku
Vyberte rozteč

Vyberte disky podle pneumatik

Vyberte profil
Vyberte průměr
x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovolují jízdu po ztracení tlaku. Jízda na proražené pneumatice Run Flat je možná průměrně přes 80 km s rychlosti ne větší než 80km/h.

  • Hliníkové disky jsou skvělý způsob jak přizpůsobit vzhled auta různým stylům – řada řidičů oceňuje lepší vzhled, který mohou nabídnout hliníkové disky. Pokud přemýšlíte o změně velikosti pneumatiky je možná, že budete potřebovat také nové hliníkové disky, aby správně přizpůsobit nový rozměr. Hliníkové disky jsou důležitou součástí vozu, která chrání pneumatiky. Disky jsou vyrobené v velmi přesném procese. Počáteční fáze návrhu je velmi rozsáhlá, pečlivě určuje kolik částí a kolík přírub tvoří konečný produkt. Po pečlivé analýze a úpravě je vybrán projekt, který splňuje všechny technické požadavky.
  • Dále se vyrábí řada vzorových modelů, často dřevěných nebo plastových, které se používají ke zkontrolování reakci a vnímání, které konečný projekt přinese. V této fázi návrháři určují rozměr pneumatik a indexy nosnosti. Je to chvíle, kdy první hliníkový disk je vyroben. V tomto okamžiku jsou všechny nedostatky rychle opraveny, je to čas před vykonáním odlitku, dokud se nalévá roztavená hliníková slitina. Další testy umožňují vyhodnotit napětí a sílu produktu. Pokud tyto požadavky jsou splněny, disk vstoupí do výroby, kde je namalován, lakován. Produkt je uveden do prodeje spolu s dalšími hliníkovými disky.
  • Dnes jsou hliníkové disky k dispozici v různých jednodílných a vícedílných konstrukcích, a také v mnoha pokročilých vzorech a barvách. Každý rok se vyrábí stále více zajímaných projektů, které řidičům umožnují najít produkt, který plně vyhovuje jejich potřebám. V obchodě Oponeo nabízíme široký výběr levných hliníkových disků, které budou vypadat skvělé na jakémkoli vozidle.