Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Continental ContiPremiumContact 5

Vyberte rozměr pneumatiky:

Výrobce:
Continental
Sezóna:
Letní
Počet:

Dřívě: 2 270 / ks

1 992 / ks
Koupit
4,5
Hodnocení: Stojí za doporučení 111150 384 názorů

Continental ContiPremiumContact 5 popis

Neomezená radost z jízdy díky znamenité přilnavosti.

Continental ContiSportContact 5 to jsou sportovní emoce pod kontrolou.

Pneumatika Continental ContiSportContact 5 jsou montovány do sportovních, ale i do užitkových vozů. Ve srovnání se svým předchůdcem odráží nový model pokrok, jaký udělali inženýři z oboru výroby pneumatik:

  Kratší brzdová dráha ve veškerých podnebných podmínkách.
  Při brzdění v pneumatice vznikají kmity, na které reagují řetězcové polymery směsi Black Chilli zajišťující optimální absorpci vznikající energie. To způsobuje zkrácení brzdné dráhy na mokrých a suchých vozovkách.
  Dokonalá přilnavost a bezpečnost v zatáčkách.
  Design Macro-bloků na ramenech běhounu poskytují větší styčnou plochu a díky tomu se lépe adaptují na povrch silnice. Continental ContiSportContact 5 poskytuje zlepšenou přilnavost a tím i větší bezpečnost v zatáčkách.
  Menší spotřeba paliva a lepší kilometrový výkon.
  Při stálé rychlosti je chvění v pneumatice znatelně menší. Polymery směsi Black Chilli jsou schopné lépe uvolňovat energii, což má pozitivní vliv také na zmenšený valivý odpor. Tím se pneumatika valí lehčeji a při tom se nenahřívá - jinými slovy umožňuje větší kilometrový výkon a zmenšenou spotřebu paliva.

Všechny tyto výhody jsou dány zejména použitím inovační směsi BlackChilli, která zajišťuje maximální přenos sil při brzdění a nízký valivý odpor během jízdy. Aby to bylo možné, technologicky pokročilé složení a zpracování gumové směsi musí umět pohlcovat různé vibrace pneumatiky.

Continental ContiSportContact 5 jsou dostupné v několika rozměrech - od 17 palců výše pro osobní auta a od 18 palců pro sportovně-užitková vozidla.

Continental je německý koncern, který je jednou z 5 největších společnosti produkujících pneumatiky. Koncern vlastní 22 továrny, disponuje také výzkumnými centry, ve kterých pracuje nad novými modely pneumatik a dokonalením způsobu produkci. Kromě značky Continental, koncern vlastní také značky Barum, Semperit, Uniroyal, General a Euzkadi. Continental se specializuje na produkování pneumatik třídy premium, které garantuji nejlepší kvalitu výroby a dokonalou úroveň bezpečnosti.

Continental ContiPremiumContact 5 názory

Celkové hodnocení: 4,5 Celkové hodnocení: Celkové hodnocení 384 názorů

stojí za doporučení
 • Náklady na vlastnictví: Vliv pneumatiky na provozní náklady auta 111120 4,2
 • Komfort: Vliv pneumatiky na pohodlí cestovaní 111130 4,3
 • Silniční vlastnosti: Vliv pneumatiky na jizdní vlastnosti 111160 4,6

384 lidí hodnotilo pneumatiku

 • 5 207 lidí
 • 4 164 lidí
 • 3 10 lidí
 • 2 2 lidí
 • 1 1 lidí

95% uživatelů doporučuje pneumatiku

95%

Informace o pneumatikách jsou shromažďovány již 3103 dnů. V té době jsme získali 384 názorů.
Celková ujetá vzdálenost našich zákazníků je 3677000 km.

Nejvýše hodnoceným parametrem je: suchý povrch.

Pneumatiky byly nejčastěji hodnoceny uživateli, kteří jezdí obvykle ve městě.

Tato pneumatika byla posuzována řidiči, kteří označují svůj styl jízdy jako střední.

Poslední názory:

Počet hodnocení na stránce:

 • Názor mimo CZ Uživatel: Bart

  Rozměr: 195/65 R15

  Hodnocení: 3,8 111800
  Pneumatika Continental ContiPremiumContact 5 je pneumatika, která nejčastěji je vítězem rozmanitých testů. Pneumatika je dokonalá pro rodinné auto, pro řidičů, kteří chtějí mít nejlepší výkony pneumatik na suchém a mokrém povrchu. V porovnání s ostatními letními pneumatikami Continental ContiPremiumContact 5 garantuje lepší přilnavost! Na mokré vozovce a na vodě nemůžu si to představit nic lepší. Jezdil jsem hodně po celé Evropě. Jestli jde o „boční držení“ s mým rozměrem pneumatik dost slábe, jestli jde o kontrolu pneumatiky pří dynamické jízdě… (pokud chcete jezdit rychlé zatáčkách není to dobrý nápad). Samozřejmě jsou letní pneumatiky, které nikdy „nevyhrají“, protože budou horší na vodě, méně bezpečné, ale po „zahřání“ na cestě jako typické letní pneu, budou lepší volbou pro řidiče osobních automobilů s velkou kapacitou a řidičů sportovních aut. Můžu tolerovat trochu horší výkony v zatáčkách, ale musím mít garantovanou bezpečnost pro mou rodinu, už "od začátku". Pneumatika Continental ContiPremiumContact 5 garantuje mi bezpečnost a to je pro mě nejdůležitější! Jo, a ještě jeden velký plus - díry - pneumatiky jsou dokonalé na jízdu díravou vozovkou. Jestli máte kompaktní auto střední třídy na pneu Conti budete se citit jako v luxusním autě třidy premium! Chtěl bych doporučit. Doporučím! Jsem zkušený řidič a jezdim poměrně rychle po městě. A opravdu můžu doporučit, pro mě je Conti je nejlepší pneu.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Názor mimo CZ Uživatel: Petr

  Rozměr: 205/55 R16

  Hodnocení: 4,7 111170
  Moje auto má dost tvrdé zavěšení a to způsobuje víc chvění a vibraci. Není to příjemné, protože je to citit také na rovné vozovce. Vzhledem k tomu, že strašně mě to štvalo nejprve jsem vyhodil originální pneumatiky. Potem jsem zkusil dvě sady pneumatik, ale jsem byl zklamaný. Byly to pneumatik tzv. „předních výrobců“, ale výsledky nebyly pro mě dostatečné. Teprve pneumatiky Continental ContiPremiumContact 5 byly pro mě pozitivním překvapením. Jako jediné garantuji mi komfort a pohodli jízdy. Neslyším už charakteristického rachotu pneumatik, kdy jedu po nerovném povrchu. Pneumatiky vedou velmi jistý na klikatých silnicích, a to zároveň na suché a mokré vozovce (bydlím docela vysoko v horách). Opravdu myslím, že pneumatiky Continental ContiPremiumContact 5 jsou skoro ideální a to ve většině oblastí. Na závěr mi dovolte dodat, že trh zcela jistě nabízí některé další, stejně úspěšné pneu, ale já nebudu hledat nic lepšího, protože Conti je pro mě perfektní. znovu vynalézat kolo. V mým druhém autě Audi A6 také mám problém s vibracemi a myslím, že dokud nekoupit sadu pneumatik Continental ContiPremiumContact 5 se problém neskončí. Zdravím a doporučuje.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 2

 • Názor mimo CZ Uživatel: Robert

  Rozměr: 205/55 R16

  Hodnocení: 5,0 11111
  Pneumatiky Continental ContiPremiumContact 5 garantuji velmi dobrou přilnavost. Mám BMW E46 při rychlém startování pneumatiky neklouzají a to i v deští. Cítím se jistě jako na suché vozovce. Jedinou nevýhodou je slabá výkonnost pneumatik během náhle změny pásu, auto začíná houpat. Dřív jsem měl Pirelli a bylo to jednodušší ztratít trakce, ale mohl jsem kontrolovat auto během driftu. Pneumatiky Continental ContiPremiumContact 5 neztrácejí přilnavost, ale jedu a cítím, že nemám vzduch v pneu, samozřejmě je to jenom můj pocit… Pneumatika poskytuje dobrou trakci, ale nechápu proč pneumatika má tak měkké boční strany. Podle mého názoru nemůžu využit vše parametry pneumatiky. Produkt doporučuji, ale pro normální jízdu, jezdím s použitím 100% kapacity motoru mého BMW a myslím, že musím koupit pneumatiky s nízkým profilem. Krátce: myslím, že pneumatiky Continental ContiPremiumContact 5 jsou opravdu dobré pří klidné, normální jízdě. Pro moje BMW možné, že měl bych koupit něco jiného, ale není to špatné. Myslím, že můžu doporučit. S pozdravem.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Názor mimo CZ Uživatel: Vasek

  Rozměr: 205/55 R16

  Hodnocení: 3,7 111700
  Pneumatiky Continental ContiPremiumContact 5 jsou velmi dobré. Ale mám pocit, že jejich hodnocení je trochu nadhodnocený. To jsou opravdu dobré pneumatiky, ale drahé. Ze zkušenosti vím, že si můžete koupit něco lepšího, něco levnějšího, ale bohužel za značku a nápis na pneumatice musíte zaplatit (což můžete vidět na její dokonale příkladu). Na suchém nevidím nic špatného – splňuji svůj účel dokonale. Zvládly rychlé startování a také ostré brzdění. Udržuje skvěle. Na mokré je již trochu horší, ale pořád dost dobrý. Nejsou příliš hlasité. Tak co mi nesedí v pneumatikách Continental ContiPremiumContact 5? Velmi rychlé opotřebování. Přední pneumatiky: 10000 km. Můj styl jízdy je agresivní, ale nikdy žadné pneu nebyly opotřebované tak rychle jak ty. Tlumení nerovností: když je pneumatika nové je v pořádku. Ale když polovina dezénu je opotřebovaná jízda po nerovnostech není příjemná. Můžu doporučit. Koupil bych znovu? Nevím, možné, že ne. Mám levnější pneumatiky, méně známé společnosti, a jsem velmi potěšen.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Názor mimo CZ Uživatel: mazi667

  Rozměr: 195/60 R15

  Hodnocení: 4,9 111190
  Dlouho jsem hledal pneumatiky pro moje auto. Přečetl jsem hodně testů a názorů uživatelů. Nakonec jsem si vybral Continental ContiPremiumContact 5 a nejsem zklaman. Pneumatiky jsou idealní pro suché podmínky. Moje Toyota jede jak přilepený. Necítím žadné tendence do smyku. Pří zatáčení nebudete nedostatku stability, a to také při vysokých rychlostech. Continental ContiPremiumContact 5 jsou tiché a pohodlné. Podobně, na mokré vozovce: kdy řídím auto, mám pocit, že tyto pneumatiky jsou určeny pro jízdu v dešti. Nádherně vypouštějí vodu při jízdě v loužích. Pokud jde o brzdění na suché a mokré vozovce nemohu říct nic špatného. Několikrát musel jsem náhlé brzdit a všechno bylo v pořádku… Projel jsem asi 50000 km, silnice a město (jezdím dost rychle) a nevidím velkého opotřebování dézenu. Každému, kdo si cení pohodlí, spolehlivost a především bezpečnost při jízdě, důrazně doporučuji Continental ContiPremiumContact 5. Až přijde čas vyměnit letní pneumatiky, bez váhání znova koupim Conti.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

Počet hodnocení na stránce:

Dostupné rozměry Continental ContiPremiumContact 5

Vyberte rozměr pneumatiky

Počet nabídek:

Setřídit podle:

Nazev pneumatiky: Rozměr: Indexy: Cena: Počet:
205/55 R16 91 H 1 948 Koupit
205/55 R16 91 V 1 992 2 270 Koupit
225/65 R17 102 V 3 322 Koupit
225/60 R17 99 H 2 896 Koupit
185/55 R15 82 V 2 447 Koupit
185/65 R15 88 H 1 699 Koupit
185/70 R14 88 H 1 787 Koupit
195/55 R16 87 H 2 397 Koupit

Počet nabídek:

Certifikát

Jsme certifikovaným prodejcem pneumatik Continental.

Continental ContiPremiumContact 5 test

2019 test TCS v rozměru: 185/65 R15 hodnocení: doporučený
test ADAC v rozměru: 185/65 R15 hodnocení: uspokojivá
test ÖAMTC v rozměru: 185/65 R15 hodnocení: doporučený
test Auto, Motor und Sport v rozměru: 215/55 R17 hodnocení: doporučený
test ADAC v rozměru: 205/55 R16 3. místo hodnocení: velmi dobrá
test ÖAMTC v rozměru: 175/65 R14 hodnocení: doporučený
test ÖAMTC v rozměru: 205/55 R16 3. místo hodnocení: vřele doporučený
test TCS v rozměru: 175/65 R14 hodnocení: doporučený
test TCS v rozměru: 205/55 R16 3. místo hodnocení: vřele doporučený
test ACE/GTÜ v rozměru: 215/60 R17 1. místo hodnocení: vřele doporučený
test Gute Fahrt v rozměru: 215/55 R17 1. místo hodnocení: velmi dobrá
test ÖAMTC v rozměru: 195/65 R15 3. místo hodnocení: vřele doporučený
test TCS v rozměru: 195/65 R15 3. místo hodnocení: vřele doporučený
test Auto Zeitung v rozměru: 215/55 R17 2. místo hodnocení:
test ADAC v rozměru: 225/45 R17 1. místo hodnocení: velmi dobrá
test Auto, Motor und Sport v rozměru: 215/60 R17 2. místo hodnocení: vřele doporučený
test TCS v rozměru: 185/65 R15 2. místo hodnocení: vřele doporučený
test ADAC v rozměru: 205/55 R16 3. místo hodnocení: velmi dobrá
test ACE/GTÜ v rozměru: 205/55 R16 2. místo hodnocení: vřele doporučený
test Auto Zeitung v rozměru: 215/65 R16 2. místo hodnocení:
test ACE/GTÜ v rozměru: 195/65 R15 hodnocení: vřele doporučený
test Auto Bild v rozměru: 195/65 R15 hodnocení: doporučený
test Auto, Motor und Sport v rozměru: 205/55 R16 hodnocení: doporučený
test Auto Zeitung v rozměru: 215/55 R16 3. místo hodnocení: doporučený
test AUTO Straßenverkehr v rozměru: 205/55 R16 hodnocení: dobrá
test ACE/GTÜ v rozměru: 205/55 R16 1. místo hodnocení: doporučený