Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Continental

Hodnocení výrobce
4,4
  111150
na zakladě 1477 názorů
Vyberte šířku
Vyberte profil
Vyberte průměr
Continental AG jeden s největších motorizačních dodavatelů. Nabídka výrobce obsahuje letní a zimní pneumatiky třídy premium, a také brzdové systémy, častí hnacího systému a povozek, elektronické součástky.

Continental lídr ve výrobě pneumatik v Evropě, 32% originálního vybavení pochází od společností Continental (OEM). Výrobky jsou rynoltické testovány co garantuje nejvyšší kvalitu. Pneumatiky mají homologace k mj. Daimlera AG, BMW, General Motors, Ford, Porsche atd.

Od mnoha let společnost Continental je vedoucím hráčem na trhu, výherce testů provedených německou organizace ADAC a nejpopulárnější magazíny. Jen v 2012 roce pneu Continental vítězily až v 12 testech v nejpopulárnějších rozměrech pneu. Organizátoři testu podtrhávají dobrou přilnavost na mokré vozovce a bezpečné brzdění, také úroveň spotřeby paliva.

Společnost Continental založena v roce 1871. Hlavní sídlo společností má v Hannoveru. Do koncernu patří společností: Barum, Semperit, Uniroyal, General Tire a Viking. Koncern drží kolem 22 továren a výzkumné a vývojové centra (mj. v Německu, Francii, Portugalsku, Rusku a Rumunsku). Značka Continental účastní v největších fotbalových soutěžích např. Mistrovství Evropy ve fotbale UEFA, EURO 2016 ve Francie nebo 2014 FIFA World Cup Brazil.

Názory našich klientů na pneumatiky Continental:

Při výběru vhodného modelu mohou pomoci komentáře o pneumatikách Continental. Zjistěte, co si o nich myslí naši klienti, kteří měli příležitost otestovat jejich chování na silnici, ekonomii a jízdní komfort.

 • Przemek 4,6 111150

  Continental ContiEcoContact 3 185/65 R15

  pneumatiky "dosáhnout" na první sestavu pro Fiat Punto v současné době vyrábí. Předpokládal jsem, že je na starších - Punto fl II. Auto funguje velice dobře, na prakticky jakémkoli povrchu, samozřejmě i na sněhu a ledu nemusí "jel", jak jsou tyto pojmy jsou "zimní pneumatiky") spíše agresivní styl jízdy, nemusíte psát zde o závratnou rychlostí, protože dieselkiem 1.3 je max 160 km / h: D ale často obrací k tomu, co dělat, to se stává, že jeho "popiszczą", ale celkově jsem spokojen s nimi. Bulharsko, Rumunsko, Srbsko a Turecko, kde se často cestoval szutrówkach, vykonávána senzační :) V jiných zemích, "viděl" pouze dálnice, takže nemohu Více > určit;) auto pak vložen 5 osob + box na zavazadla a plný kufr. Obvykle město a dojíždění do práce po 30 km v jednom směru. Po nějakém 10000km ztráta 1 mm vpředu a vzadu 0,5 mm. Abych to shrnul - auto v této třídě - doporučuji :)
 • Vinek 4,7 111150

  Continental ContiEcoContact EP 155/65 R13

  Pneumatiky mají vynikající jízdní vlastnosti, a vozidlo je plně vázán na podkladu. Cítil jsem ten rozdíl, když jsem si sundal předchozí pneumatiky kladen na téma. Zajímalo by mě, jak bych mohl jezdit bezpečně na svých předchůdců. Za cenu dostaneme sněhu opravdu vynikající kvalitu, bezpečné, hospodárné, tiché a odolné. Doporučil bych bez pochyb. Více >
 • Maks bmw 4,5 111150

  Continental ContiPremiumContact 205/55 R16

  Ve srovnání s předchozími pneumatiky (Michelin), jsou hlasitější, ale mnohem lépe drží na silnici. Největší rozdíl se můžete cítit mokré, zrychluje v zatáčce, se silným zrychlení necítí žádnou nervózní chování. Dynamická jízda na suchých je příjemná. Měl jsem dojem, že zrychlení 0-100 je alespoň asi 0,5 sekundy lepší, vzhledem k nižší aktivitě systému ASR, protože pneumatika není jako předchozí krabice. Zatím nevidím žádné zásadní vady pneumatiky. Více >
 • Smart 4,2 111150

  Continental ContiPremiumContact 2 195/50 R15

  Pneumatiky pro Smart mají dva různé rozměry. Pneumatiky byly doručené kurýrem na adresu pneuservisu, kam jsem měl dohodnuté namontování. Všechno proběhlo bez problémů. Pneumatiky mají chranič rafku, je to dost důležite v mém autě. Ve Smartě není nahraní kolo. Doporučuji protože je to už druhá sada pneumatiky continental, kterou použivam a všechno je opravdu v pořádku. Na stránce Oponeo koupil jsem dva rozměmry a opravu jsem spokojen z nákupu. Více >
Najděte si své pneumatiky Continental