Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Continental

Hodnocení výrobce
4,4
  111150
na zakladě 1477 názorů
Vyberte šířku
Vyberte profil
Vyberte průměr
Continental AG jeden s největších motorizačních dodavatelů. Nabídka výrobce obsahuje letní a zimní pneumatiky třídy premium, a také brzdové systémy, častí hnacího systému a povozek, elektronické součástky.

Continental lídr ve výrobě pneumatik v Evropě, 32% originálního vybavení pochází od společností Continental (OEM). Výrobky jsou rynoltické testovány co garantuje nejvyšší kvalitu. Pneumatiky mají homologace k mj. Daimlera AG, BMW, General Motors, Ford, Porsche atd.

Od mnoha let společnost Continental je vedoucím hráčem na trhu, výherce testů provedených německou organizace ADAC a nejpopulárnější magazíny. Jen v 2012 roce pneu Continental vítězily až v 12 testech v nejpopulárnějších rozměrech pneu. Organizátoři testu podtrhávají dobrou přilnavost na mokré vozovce a bezpečné brzdění, také úroveň spotřeby paliva.

Společnost Continental založena v roce 1871. Hlavní sídlo společností má v Hannoveru. Do koncernu patří společností: Barum, Semperit, Uniroyal, General Tire a Viking. Koncern drží kolem 22 továren a výzkumné a vývojové centra (mj. v Německu, Francii, Portugalsku, Rusku a Rumunsku). Značka Continental účastní v největších fotbalových soutěžích např. Mistrovství Evropy ve fotbale UEFA, EURO 2016 ve Francie nebo 2014 FIFA World Cup Brazil.

Názory našich klientů na pneumatiky Continental:

Při výběru vhodného modelu mohou pomoci komentáře o pneumatikách Continental. Zjistěte, co si o nich myslí naši klienti, kteří měli příležitost otestovat jejich chování na silnici, ekonomii a jízdní komfort.

 • sergio 4,6 111150

  Continental ContiWinterContact TS760 175/55 R15

  Davvero Sono Felice di aver acqusitato questi pneumatici Continental ContiWinterContact TS760, sono un Davvero ottimo prodotto, ottimq qualità. Přijďte semper la Continetal è una granzia nedbalost Acquisti di pneumatici. Io Viaggio con molto lavoro soprattutto, že jsem se daří anche di obyvatele 6OO km mal Giorno, Passando da una regione di a pas a l'' Altra con le rozmanité sitauzioni climatiche, e devo dire che non ho mai avuto problemi, su neve e asfalt Bagnato con a Continental ContiWinterContact TS760 mi sono Sicuro SEMPR sentito e per quanto le riguarda non ho mai křivka sentito cedimenti del pneumatico. Per quanto rigurda la rumrosità devo dire che Sonop abbastanza Silenzios Více > e devo dire che non molto si Konzumujte facilmente. Sono Felice di průměrování acqusitato questi Continental ContiWinterContact TS760, e Consiglio di tutti usarli na l'inverno.
 • marcoli 5,0 11111

  Continental ContiWinterContact TS790 V 225/55 R16

  dobře .. Strávil jsem trochu výběrem víc, než jsem si mohli dovolit, pro jistotu! Stejně tak jsem zaplatil nemalou částku, ale současně vím, že jsem díky těmto pneumatikám dostal na vrchol! Continental ContiWinterContact TS790 V jsou top! Snažil jsem se je vyzkoušet všude, a speciálně na mokrém jsem potěšen. Nelituji koupě Continental ContiWinterContact TS790 V. Udělal jsem si dovolenou v horách v Toskánsku, pneumatikz všechno zvládly a to i přes bláto, sníh a led. Byl jsem opravdu příjemně překvapen. Continental ContiWinterContact TS790 V jsou skvělé, ale co očekáváte od výrobce, jako je tento! Více >
 • Moomin 4,8 111150

  Continental ContiWinterContact TS800 195/50 R15

  Vždy jsem vyděšený jezdí do práce v Derbyshire v zimě a obvykle dostanete výtahem do práce. Poté, co dělá moje vlastní recenze tuto zimu, rozhodl jsem se dát Kontinentálců zkusit. Nejlepší rozhodnutí, které jsem kdy udělal. Ani jednou v tomto roce jsem musel spoléhat na výtahu, moje pneumatiky dal svou důvěru ujet 20 mil tam a zpátky. Takže děkuji. Více >
 • Bojar 4,5 111150

  Continental ContiWinterContact TS810 195/65 R15

  Continental je třída, vysoká police, jedna z nejvyšších. Pneumatiky, které produkují, jsou odolné, ekonomické a hodí všechno na jeho vlastní, nemalé požadavky. Pokud někdo decycuje koupit tuto značku pneumatik není tak moc zklamaný. TS810 se setkal mé očekávání. Měl jsem ho jednou a ještě jednou jsem si je vybral - to už něco znamená. Jsou opravdu doporučit. Stylu jízdy a terénu, ve kterém se nebere laskavě k nim, ale oni vynikají skvěle. V létě bych doporučil Conti Premium Kontakt 2 Je škoda, že jejich výroba byla ukončena. Více >
Najděte si své pneumatiky Continental