Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Continental WinterContact TS 860 S

Vyberte rozměr pneumatiky:

Výrobce:
Continental
Sezóna:
Zimní
Počet:
2 621 / ks
Koupit

Continental WinterContact TS 860 S popis

Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake – Trojvrcholová hora se sněhovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky splňují požadavky Evropské Unie tykající se zimních pneumatik. Symbol je poskytnutý konkrétnímu modelu pneumatik po přesných testech kontrolujících přilnavost na sněhu.

Pneumatika Continental WinterContact TS 860 S byla vytvořena speciálně pro potřeby řidičů sportovních a luxusních vozidel. Jedná se o pneumatiku do náročných zimních podmínek, která umožňuje těšit se z plných výkonů a vysoké úrovně bezpečnosti nezávisle na počasí.

Continental WinterContact TS 860 S je přizpůsoben motorům o velké síle a je rozšířením populárního modelu TS 860. Optimalizovaná pevnost pneumatiky spolu se zvětšeným povrchem kontaktu s vozovkou zajišťují neobyčejnou přilnavost a maximální kontrolu při zatáčení. To jsou vlastnosti, které docení zejména řidiči preferující dynamickou a rychlou jízdu.

Díky modernímu dezénu a gumové směsi obohacené o křemík si model dobře poradí se zasněženými plochami. Navíc zajišťuje velkou přesnost ve vztahu volantu k pneumatice a spolu s tím maximální možnou úroveň bezpečnosti - i při velmi nepříznivém počasí a ve vysokých rychlostech. Není třeba mít obavy z náhlé ztráty kontroly nad vozidlem.

O bezpečnost řidiče a pasažérů se stará moderní systém Run on Flat, který umožňuje dojezd po poškození pneumatiky až 80 km při průměrné rychlosti do 80 km/h. Tak je možné pohodlně dojet do autoservisu a neobávat se samostatné výměny kola nebo volání drahé asistenční služby. Výrobce - podporující dynamické, sportovní řízení vozidel - vybavil model Continental WinterContact TS 860 S zesílenou konstrukcí, která zajišťuje delší životnost a větší odolnost vůči poškození než garantují jiné standardní modely. Díky těmto řešením model otevírá možnosti Vašeho automobilu a umožňuje jízdu, jakou máte rádi. Continental WinterContact TS 860 S je vytvořen do nejlepších sportovních vozidel se silnými motory.

Continental funguje na trhu od roku 1871. Firma založená v Hanoveru se těší uznání řidičů po celém světě. Koncern je lídrem ve výrobě pneumatik nejvyšší kvality. Spojuje v sobě nejnovější technologie a inovační materiály. Pod tento koncern spadá například Uniroyal, Barum, Matador, General, Semperit, Point s.

Continental WinterContact TS 860 S názory

Poslední názory:

Názory na pneumatiku jsou

Dostupné rozměry Continental WinterContact TS 860 S

Vyberte rozměr pneumatiky

Počet nabídek:

Setřídit podle:

Počet nabídek:

Certifikát

Jsme certifikovaným prodejcem pneumatik Continental.

Continental WinterContact TS 860 S test

2019 test Auto Bild Sportcars v rozměru: 255/35 R19 hodnocení: dobrá