Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Continental VikingContact 2

Vyberte rozměr pneumatiky:

Výrobce:
Continental
Sezóna:
Zimní
Počet:
1 717 / ks
Koupit

Continental VikingContact 2 popis

Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake – Trojvrcholová hora se sněhovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky splňují požadavky Evropské Unie tykající se zimních pneumatik. Symbol je poskytnutý konkrétnímu modelu pneumatik po přesných testech kontrolujících přilnavost na sněhu.

Pneumatiky Continental Conti Viking Contact 2 vynikají výbornými jízdními vlastnostmi, na mokré a zasněžené vozovce. Zimní pneumatiky Continental Conti Viking Contact 2 zajišťují nejnáročnějším řidičům vynikající přilnavost a také komfortní, pohodlnou a bezpečnou jízdu při všechných podminkách v nepředvídatelném zimním počasí.

Z mnoha důležitých vlastností Continental Conti Viking Contact 2 se jeví jako zasadní perfektní kontrola na sněhu, a navíc skvělá stabilita na každém povrchu, jak na mokrém, tak i na zasněženém i na zledovatělém povrchu vozovek díky díky nové generaci 3D-BIS/ vaflovému lamelování a díky vysoké hustotě záběrových hran v lamelách této pneumatiky. Vysoký počet lamel poskytuje také vynikající výkon na mokré i suché vozovce a zároveň na sněhu i ledu. Speciální měkká směs se silikou Soft Compound nabízí ojedinělou přilnavost. Asymetrický běhoun této pneumatiky je ideální pro jízdu na zimních silnicích, za sucha a za mokra.

Díky všem těmto vylepšením dosahuje pneumatika Continental Conti Viking Contact 2 lepšího výkonu a také zajišťuje vydatně zlepšenou trakci a brzdění na každém povrchu, jak na mokré, tak i na zasněžené vozovce.

Continental VikingContact 2 názory

Poslední názory:

Názory na pneumatiku jsou

Dostupné rozměry Continental VikingContact 2

Vyberte rozměr pneumatiky

Počet nabídek:

Setřídit podle:

Nazev pneumatiky: Rozměr: Indexy: Cena: Počet:
175/65 R14 90 T 1 717 Koupit

Počet nabídek:

Certifikát

Jsme certifikovaným prodejcem pneumatik Continental.