Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Fulda SportControl

Vyberte rozměr pneumatiky:

Výrobce:
Fulda
Sezóna:
Letní
Počet:
2 200 / ks
Koupit
4,2
Hodnocení: Dobrá 111120 138 názorů

Fulda SportControl popis

Německý výrobce pneumatik Fulda funguje na trhu od roku 1890. V roce 1906 přišel s prvními pneumatikami určenými na motocykly a osobní vozidla. Od roku 1919 se zabývá pouze produkcí pneumatik. Od roku 1962 patří tato světově známá společnost ke koncernu Goodyear.

Německý koncern, který patří do společnosti Goodyear, uvedl na trh novou pneumatiku Fulda SportControl (UHP). Model letní pneumatiky bývá označován jako sportovní výrobek třídy premium, který poskytuje řidičům maximální výkony.

Pneumatika je vybavena asymetrickým moderním dezénem umožňujícím dynamickou, rychlou, sportovní jízdu, kterou má řidič stále pod kontrolou. Rozložení jednotlivých drážek dezénu efektivním způsobem snižuje valivý odpor a tím i spotřebu paliva. Při výrobě použitá gumová směs obsahující oxid křemičitý poskytuje velmi dobrou přilnavost na suché i na mokré vozovce. Vzor pneumatiky je tvarovaný tak, aby pomáhal předcházet aquaplaningu. Kromě toho Fulda SportControl garantuje tichou práci a spolehlivé řízení.

Fulda SportControl je letní pneumatika střední třídy určená osobním vozidlům a vozidlům o sportovním charakteru. Dostupná je v rozměrech od 16 do 19 palců. Je finančně dostupná, stejně tak jako náklady spojené s provozem, a zároveň poskytuje ideální parametry. Pneumatiky Fulda SportControl poskytují sportovní jízdu pod kontrolou, také za mokra. Mají vliv na snížení spotřeby paliva. Pneumatiky Fulda umožňují řízení s klidem. Společnost Fulda vyrábí pneumatiky v souladu s třemi klíčovými pilíři – ovladatelnost, kvalita, hospodárnost.

Fulda SportControl názory

Celkové hodnocení: 4,2 Celkové hodnocení: Celkové hodnocení 138 názorů

dobrá
 • Náklady na vlastnictví: Vliv pneumatiky na provozní náklady auta 11110 4,0
 • Komfort: Vliv pneumatiky na pohodlí cestovaní 111120 4,2
 • Silniční vlastnosti: Vliv pneumatiky na jizdní vlastnosti 111130 4,3

138 lidí hodnotilo pneumatiku

 • 5 51 lidí
 • 4 74 lidí
 • 3 9 lidí
 • 2 3 lidí
 • 1 1 lidí

88% uživatelů doporučuje pneumatiku

88%

Informace o pneumatikách jsou shromažďovány již 3627 dnů. V té době jsme získali 138 názorů.
Celková ujetá vzdálenost našich zákazníků je 1420000 km.

Nejvýše hodnoceným parametrem je: vzhled pneumatiky.

Pneumatiky byly nejčastěji hodnoceny uživateli, kteří jezdí obvykle mimo město.

Tato pneumatika byla posuzována řidiči, kteří označují svůj styl jízdy jako střední.

Poslední názory:

Počet hodnocení na stránce:

 • Názor mimo CZ Uživatel: Matejjjj

  Rozměr: 225/40 R18

  Hodnocení: 4,3 111130
  Než jsem koupil pneumatiky Fulda SportControl jsem použival pneu Dunlop SP Sport Maxx, které hodnotím jako velmi dobré. Byl jsem dost skeptický jestli jde o Fuldy, skeptický byli také uživatele automobilových fór na internetu. Doporučuji přečist názory na zahraničních fórech – jsou úpně jiné. Bylo to trochu rizikovní, ale jsem velmi spokojen. Rozměr pneumatik 225/45/18 – jsou velmi tiché, dobře drží na suchém, neměl jsem pocit, že auto plave při ostřejších manévrech, ale vliv na to má také profil. Neměl jsem žadné nepříjemné překvapení pří rychlejší jízdě během zatáček, žadný klouzání. Občas je citit "plynutí" pneumatiky, ale je to klidné a především předvídatelné. Jsem také velmi spokojen s chováním pneumatik v deští. Řízení auta je jisté, celou dobu auto jede přimo, brzdná dráha je v pořádku. Pneumatiky mají dost značný chranič rafku, je to velmi důležité u pneumatik s nízkým profilem. Na závěr – osobně doporučuji pneumatiky Fulda SportControl a myslím, že koupim je znova, protože nejsem zklamany – splňují všechny moje očekávání. Nemůžu nalézt nic, co byloby mnohem lepší v pneumatikách Dunlop. Jedna značka patří ke třidě premium, druhá ke střední třidě.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Názor mimo CZ Uživatel: BimBim

  Rozměr: 225/40 R18

  Hodnocení: 4,2 111120
  Disky, které mám vyžadují velmi nízký profil a proto jsem se rozhodl koupit pneumatiky Fulda SportControl. Dřív jsem měl pneumatiky třídy premium, ale opotřebování bylo velmi rychlé a teď jsem nechtěl platit mnoho peněz za něco, co budu použivat jenom sezónu. Upřimně řečeno nelituji své volby, pneumatika je velmi dobrá, chranič rafku, skvělá přilnavost a brzdění na suchém a mokrém povrchu. Je v pořádku také na naších děravých vozovkách pří profilu 40. Jestli jde o hlasitost není přiliš hlučná. Myslím, že opotřebování (200 KM, pohon na přední nápravu) je normalní. Doporučuji, za takovou cenu jsou super!

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Názor mimo CZ Uživatel: kuba

  Rozměr: 225/45 R17

  Hodnocení: 3,1 111100
  Doporučil bych tyto pneumatiky Fulda SportControl amatérům s málo sportovní jízdou. U takového profilu je docela dobré tlumení, amatérům "lamačům vazu" doporučuji jiné pneumatiky. Bohužel nepatří úplně k ekonomickým pneumatikám (spalování stejné jako u zimních Nokianech). V zatáčkách na mokré a suché silnici drží dobře. Horší je brzdění. Poměr cena / kvalita hodnotím velmi dobře. Rantl chránící disk je dostatečný, ještě jsem kola o žádný obrubník nepoškrábal. Pokud hledáte dobře vypadající pneumatiky na disku, který vás nezničí a zajistí odpovídající komfort, potom bych doporučil tyto Fulda SportControl

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Názor mimo CZ Uživatel: bzzzz

  Rozměr: 235/45 R17

  Hodnocení: 4,0 11110
  Byl jsem skeptický jestli jde o tak široké pneumatiky, ale vzhledem k diskům, které jsem dostal zdarma při nákupu neměl jsem na výběr. Jsem pozitivní překvapen. Pneumatika je dost šíroka, ale je nesrovnatelně klidnější než moje zimní pneumatiky 205. Při rozjiždění a brzdění všechno v pořádku, přilnavost je skvělá. Na suché vozovce jízda je senzační. Na mokrém (možná kvůli šířce) je docela dobrá, ale jestli jde o vypouštění vody jsem měl lepší pneumatiky (směrový dézen). Doporučuji pneumatiky Fulda SportControl po dvou sezónách a asi 50 tís kilometrů. Odolnost pneumatiky proti opotřebování na jedničku.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Názor mimo CZ Uživatel: Sci

  Rozměr: 215/55 R16

  Hodnocení: 3,9 111900
  Pneumatiky Fulda SportControl jsou tiché a nedělají problémy v řizení auta. Někdy mám pocit, že při rychlém rozjíždění na mokré vozovce mohou ztrátit trakci, ale může to být vinma pohonu turbo a níhlý příval tořivého momentu. V takových případech není problém s získaním kontroli, redukce plynu a momentalně přilnavost je dokonalá. Ano... vím, že každý auto a každé pneumatiky (pohon na přední nápravu) mají takový problém, ale pišu o tím, protože je to jedina situace, kdy citim problém s přilnavosti. Kromě toho pneumatiky v dost dobré ceně. Stojí za doporučení.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

Počet hodnocení na stránce:

Dostupné rozměry Fulda SportControl

Vyberte rozměr pneumatiky

Počet nabídek:

Setřídit podle:

Nazev pneumatiky: Rozměr: Indexy: Cena: Počet:
205/45 R16 83 V 2 200 Koupit
205/45 R16 83 V 1 936 Koupit
205/50 R16 87 V 2 479 Koupit
225/55 R16 95 W 2 366 Koupit
225/55 R16 95 W 2 401 Koupit

Počet nabídek:

Fulda SportControl test

2016 test ADAC v rozměru: 225/45 R17 hodnocení: uspokojivá
test TCS v rozměru: 225/45 R17 hodnocení: doporučený
test Gute Fahrt v rozměru: 225/45 R17 hodnocení: dobrá