Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Fulda

Pneumatiky Fulda

Hodnocení výrobce
4,2
na zakladě 1305 názorů
Fulda německá společnost založená v roce 1900. Společnost ročně dodává více než 7 milionů pneumatik na německém trhu. Proto má 10% podílu na německém trhu.

Výrobky Fulda jsou vyráběny v 13 továrních rozmístěných po celé Evropě. Firma se zabývá prodejem více než 10 milionů pneumatik ročně. Fulda klade velký důraz na ekologii. Továrny pracují podle určitých pravidel, které zajišťují vysokou úroveň ochrany životního prostředí.

Pneumatiky Fulda patří do střední třídy. Nabídka zahrnuje pneumatiky pro osobní automobily, dodávkové, 4x4, nákladní, zemědělské a také retro pneumatiky.

Fulda je sponzorem prestižního Fulda Challenge závodu. Soutěž se koná v nepřístupné oblasti na severu Kanady. Všechny vozy, které mají pro teploty dosahující i -35 ° C, byly vybaveny pneumatikami německého výrobce.

Názory našich klientů na pneumatiky Fulda:

Při výběru vhodného modelu mohou pomoci komentáře o pneumatikách Fulda. Zjistěte, co si o nich myslí naši klienti, kteří měli příležitost otestovat jejich chování na silnici, ekonomii a jízdní komfort.

 • Piotr 4,2

  Fulda SportControl 205/45 R16

  Používám pneumatiky tohoto výrobce již více než 10 let. Mám několik vozidel a každý stojí pouze na pneumatikách Fulda. Velmi důležité - že země produkce by byla každá země, ale ne Polsko, bohužel, ale ty vyrobené v naší zemi jsou nižší kvality. Pneumatiky jenom ráno, pak budeme klidnější než ráfky mějte seavů ráfků. Více >
 • Błażej W. 4,2

  Fulda ECOCONTROL HP 195/65 R15

  Vybrala jsem si oblast Fulda, protože ve starých Golf 2 jsem začal s 175/65 R14 98,000 km kurzu! Jakmile propíchnutý jedna pneumatika - hřebík a stále je minimální bieżnik.Wyjątkowe trvanlivé! Mluvím o letních pneumatikách. Tyto staré pneumatiky od Fulda EcoControl 175/65 R14 82 T-založena v listopadu 2008. Více >
 • Arek 4,4

  Fulda ECOCONTROL 165/70 R14

  To je druhá sada pneumatik tento model. Jsem velmi šťastný. Mám podezření, že v případě, že dokonce dělal to znovu další koupit tento model. Je to těžké, aby se vyjádřil o výkonu při vyšších rychlostech vzhledem k vozu, který se používá hlavně mě do města. Používejte gumové hodnotit pozitivně, nejsou tam žádné známky opotřebení rychlejší bourací nebo jen vybrané části pneumatiky. I když těžko posoudit, voda evakuační pneumatiky, takže mohu s jistotou říci, že držet se na silnici v dešti projde testem. Pokud jste zvědaví o tom, zda to stojí za to navrhne, že to stojí za to. Zřejmě to je osobní názor, a každý bude dělat, co říká. Srdečně zdravím a přeji šířku! Více >
 • strazakp 4,4

  Fulda SportControl 225/45 R17

  Měl jsem předtím Yokohama v této velikosti a ve srovnání s Fulda je Fulda Sport Control je mnohem lepší. I když jsem jel jim několik stovek km a celkem jen v suchých podmínkách, které již mohu říci, že jsem velmi šťastný. Po cca 200 km pneumatiky ułożyły a zábavné, aby vozovku. Mokré dny stále tam nebyl, takže nemám soudit v této kategorii. Pneumatiky jsou klidné a dobře nerovnosti potlačí pro takový profil. Také doufám, že mohu uklidnit jim to asi 30tys km, aby bylo možné říci, že jsou trvanlivé. Kromě Oponeo super obchodě. Pneumatiky koupil po konzultaci se stranami konzultanta, rychlé dodání a pneumatiky dostali mega svěží, protože do konce ledna 2016 (koupil v únoru), takže snad rovnou Více > z výrobní linky ;-) Výhodná cena na kvalitu. !!!
Najděte si své pneumatiky Fulda