Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Pirelli P7 Cinturato

Vyberte rozměr pneumatiky:

Výrobce:
Pirelli
Sezóna:
Letní
Štítek:
E B 71 dB
Více informací
Počet:
2 869 / ks
Koupit
4,3
Hodnocení: Dobrá 152 názorů

Pirelli P7 Cinturato popis

Prelli P7 Cinturato je moderní letní pneumatika třídy premium. Stejně jako ostatní modely skupiny Cinturato je P7 vyrobená z ekologicky kompatibilních materiálů. Současně garantuje vysoké výkony, bezpečnost a také vysoký komfort.

Model Pirelli P7 Cinturato spadá do třídy High Performance. Díky použití asymetrického dezénu byla získána rovnováha mezi charakteristicky komfortní jízdou na mokré a suché vozovce. Konstrukce se skládá z pěti širokých žeber pokrytých početnými nářezy, které poskytují vysokou přilnavost na každém typu povrchu a krátkou brzdnou dráhu. Tuhá konstrukce ramen umožňuje vysokou stabilitu jízdy a přilnavost v zatáčkách. Hlavní inovace, s nimiž Pirelli P7 Cinturato přichází, se tykají použitého materiálu k výrobě. V daném případě je použita gumová směs zbavená většiny aromatických uhlovodíků, které silně poškozují životní prostředí. Příslušné vyvážení a rozmístění jednotlivých častí dezénu má vliv rovněž na redukci valivého odporu. V porovnání k poslední generaci garantuje model Pirelli P7 Cinturato až o 20% nižší valivý odpor, který poskytuje o 4% menší spotřebu paliva. Značné zlepšení bylo získáno zároveň v oblasti kilometrového přeběhu. Průměrný čas exploatace při použití technologie Cinturato se zvýšil o více než 30%. Kromě toho garantuje dezén nižší úroveň hluku. V porovnání s pneumatikami konkurentů se rozdíl rovná přibližně 1 dB.

Pirelli je známý evropský výrobce vysoce kvalitních pneumatik mnoha segmentů. Značka vznikla v roce 1872, výrobu pneumatik zahájila na konci 20. století. Dnes se nacházejí pneumatiky Pirelli na pátém místě na světového žebříčku prodeje pneumatik. Kromě vysokých trakčních parametrů modely Pirelli charakterizuje také estetika i atraktivní design. Společnost obouvá svými produkty nejlepší modely Lamborghini.

Pirelli P7 Cinturato názory

Celkové hodnocení: 4,3 Celkové hodnocení: Celkové hodnocení 152 názorů

dobrá
 • Náklady na vlastnictví: Vliv pneumatiky na provozní náklady auta 4,1
 • Komfort: Vliv pneumatiky na pohodlí cestovaní 4,1
 • Silniční vlastnosti: Vliv pneumatiky na jizdní vlastnosti 4,4

152 lidí hodnotilo pneumatiku

 • 5 60 lidí
 • 4 82 lidí
 • 3 7 lidí
 • 2 1 lidí
 • 1 2 lidí

89% uživatelů doporučuje pneumatiku

89%

Informace o pneumatikách jsou shromažďovány již 4507 dnů. V té době jsme získali 152 názorů.
Celková ujetá vzdálenost našich zákazníků je 1563000 km.

Nejvýše hodnoceným parametrem je: suchý povrch.

Pneumatiky byly nejčastěji hodnoceny uživateli, kteří jezdí obvykle mimo město.

Tato pneumatika byla posuzována řidiči, kteří označují svůj styl jízdy jako střední.

Poslední názory:

Počet hodnocení na stránce:

 • Názor mimo CZ

  Rozměr: 205/55 R16

  Hodnocení: 3,6
  Obecně platí, že pneumatika není špatný, ale není vhodná pro některá vozidla. Výhody: - dost nízký valivý odpor - velmi dobrá přilnavost na suchém a dobra kontrola v případě ztráty přilnavosti - dobrá přesnost řizení, - slušný životnost - dobra kontrola při ztrátě přilnavosti na mokrém - docela snadné vyvažování a pneumatiky garantuji „hladkou” jízdu - slušný odpor na akvaplaning, - největší výhodou pneumatik je ovládání vozu po ztrátě přilnavosti na suché a mokré (také snadno vycítit, kdy dojde k prokluzu) a přilnavost na suché vozovce. Nevýhody: - od začátku poměrně značný hluk - šustění a jasně je to z důvodu vysoké tvrdosti běhounu - největší nevýhodou je, že pneumatika zvyšuje plavení auto ve vyjetých kolejí, testováno také v BMW E92. Vůz právě začíná táhnout vpravo vlevo, je to horší ve srovnání s jinými pneumatikami, - přilnavost na mokré prvním sezona velmi dobrá, další už horší… - Potlačení nerovnosti, jako je v pořádku, ale ve srovnání s měkkou Goodyear znatelně horší. - Vzhledem k tvaru běhounu pneumatiky je citit větší opor na volantě při parkování.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Názor mimo CZ

  Rozměr: 205/55 R16

  Hodnocení: 4,8
  Mám auto Fiat Stilo. Pirelli P7 Cinturato jsou jedné z nejlepších pneumatik, ne-li nejlepší, co jsem měl. Velmi dobré na suchém, velmi dobré na mokrém. Projel jsem autem 100 tisic km (20 tisic na zimních pneumatikách a 80 tisic na letních. Ideální bez ohledu na podmínky. Jestli máte dobré brzdy můžete být klidný, všechno bude fajn. Přilnavost také na velmi dobré urovní. Opotřebování je OK, nevídim žádné problémy s otěrem bočních strán. Vřele doporučuji. Pro mně mají jednou nevyhodu... rozměr 205/55R16 není vybavený v chranič ráfku. Pneumatiky Pirelli P7 Cinturato mají teď kolem 4 mm dézenu a hlubší louže mohou způsobit aquaplaning při rychlostí rychlostí nad 100 km/h tak. Mým koníčkem jsou závody, mám Subaru a myslím, že této pneumatiky jsou dokonalé také pro také účelý. Na přední nápravě měl jsem nižší o 0,5 tlak, ale zvyšíl jsem ho na 2,3. Styl mírný... Jak řekl Colin, rovné cesty jsou pro rychlé auta a zatáčký pro rychlých řídíčů. V zatáčkach je všechno v pořádku, je to dost velký vůz, ale má dokonalou konstrukce a zavěšení.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 3

 • Názor mimo CZ

  Rozměr: 225/45 R17

  Hodnocení: 4,0
  Při nákupu této pneumatiky, jejíž kvalita patří k prémiové třídě, jsem očekával luxus s velkou L. Možná nejsem zklamaný, ale pravděpodobně překvapen, protože jsem očekával o něco lepší prezentaci. Funguje perfektně na suché vozovce, dobře se drží na asfaltu a nedělá příliš mnoho hluku, v deštivých podmínkách si nemůžete příliš stěžovat, i když při vysoké rychlosti projíždíte kaluží, drží se stopy. Pneumatiky jsou přiměřeně tiché. Překvapilo mě však, že jsem na mírném kopci nemohl jezdit na mokré trávě. I když jsem použil plyn mírně, vyklouzli, jako by gumy byly "plešaté". Po první sezóně používání se navíc na jedné z pneumatik v bočnici objevil balón a běhoun byl také silně opotřebovaný. Pravděpodobně to nestálo za to platit, protože se jedná o pneumatiku prémiové třídy, která se příliš neliší od pneumatik střední třídy nebo dokonce nejlevěnjších gum.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Názor mimo CZ

  Rozměr: 205/55 R16

  Hodnocení: 4,4
  Skvělé pneumatiky. Zatím jsem použival pneumatik Debica nebo jiné levnější pneu. Nicméně Pirelli P7 Cinturato jsou nejvyšší třídou pneumatik, možné že jsou nejlepší. Jsem dost náročný zákazník, ale musím příznat, že jsem spokojen s pneumatikami Pirelli. Auto jede vpoho, velmi dobré řízení na suchém a mokrém povrchu. V zatačkách dokonalé držení - přidavam plyn a necitim žadné chvění. Mají skvělý, hezký dézen. Jsou tiché. Jestli jde o trvanlivost nevím, co můžu napsat... Projel jsem jenom 4 tisice km, teď jezdím už na zimních pneumatikách, ale na jaře zkontrolují jak vypadat hlubká dezenu a pozdějí zkontrolují to na podzím... Koupil jsem si Pirelli P7 Cinturato a doufám, že stačí mi na 40 nebo vic tisic km. Jestli jde o Oponeo - nákupy za atraktivní cenu bez poštovného! Vřele doporučuji pneumatiky Pirelli a obchod Oponeo.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Názor mimo CZ

  Rozměr: 205/55 R16

  Hodnocení: 4,7
  Ahoj, mám pneumatiky Pirelli P7 Cinturato dost krátce, ale můžu napsat, že jsou klidné, tiché a pohodlné. Měl jsem možnost jezdit v deští a také na suchém povrchu. Bez problému. Dřiv jsem měl Pirelli P7, která byla dokonalou pneumatikou, odolnou na proti oděru a poškození boční strány (obrubniky!). Řízení je skvělé bez ohledu na počásí a podmínky na vozovce... Možné, že byla trošku hlasitější než Pirelli P7 Cinturato, ale pro mě všechno bylo fajn. Projel jsem na pneumatikach kolem 30 tisic km, na zadních 50 tisic, rozmanité podmínky, různé počásí, cela Evropa. Doufam, že nové Pirelli bude také velmi dobrou pneumatikou. Celý život jezdím na Pirelli a proto jsem znova vybral tou znamenitou značku. Doufam, že moje volba byla dobrá ;) Zdravím! Přejí Vám hodně kilometrů a dobré cesty ;)

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

Počet hodnocení na stránce:

Dostupné rozměry Pirelli P7 Cinturato

Vyberte rozměr pneumatiky

Počet nabídek:

Setřídit podle:

Nazev pneumatiky: Rozměr: Indexy: Cena: Počet:
C | A | 72 dB
205/55 R16 94 V 2 952 Koupit
E | B | 71 dB
205/55 R16 91 V 2 869 Koupit
C | C | B 71 dB
225/40 R18 92 Y 2 940 Koupit
C | B | B 71 dB
225/45 R17 91 Y 2 152 Koupit
C | A | 71 dB
225/40 R18 92 W 3 055 Koupit
C | B | B 71 dB
245/40 R18 97 Y 4 129 Koupit
A | B | A 69 dB
205/45 R17 88 W 3 457 Koupit
C | B | 71 dB
205/45 R17 88 W 4 261 Koupit
B | B | A 69 dB
205/45 R17 88 W 3 265 Koupit
C | B | B 70 dB
205/55 R16 91 V 1 667 Koupit

Počet nabídek:

Štítek

Valivý odpor E BRZDNÁ DRÁHA NA MOKRÉM POVRCHU B 71 dB

Pirelli P7 Cinturato test

2020 test Gute Fahrt v rozměru: 215/50 R18 hodnocení: dobrá
test Auto, Motor und Sport v rozměru: 205/55 R16 hodnocení: doporučený
test ADAC v rozměru: 225/45 R17 hodnocení: uspokojivá
test ACE/GTÜ v rozměru: 205/55 R16 hodnocení: doporučený
test ADAC v rozměru: 205/55 R16 hodnocení: uspokojivá