Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Pirelli

Hodnocení výrobce
4,3
  111150
na zakladě 949 názorů
Vyberte šířku
Vyberte profil
Vyberte průměr
Pirelli & C. Sp A italská společnost založena v roce 1872. Je na pátém místě na světě, pokud jde o prodej pneumatik. Sídlo společnosti se nachází v Miláně.

Společnost byla vždy spojena se sportem. Jejich prvním úspěchem bylo vítězství v rally Peking-Paříž v roce 1907. Pneumatiky Pirelli jsou používány v mistrovstvích světa nebo mistrovstvích světa superbiků. Od roku 2011 společnost dodává pneumatiky pro soutěžící prestižní Formulí 1. Pirelli také dodává pneumatiky pro např. Nejnovější modely Lamborghini.

Nabídka zahrnuje pneumatiky pro osobní automobily, motocyklové, dodávkové, 4x4, nákladní a sportovní. Pirelli spojuje mimořádný výkon s výjimečnou estetikou.

Pirelli také vydává slavný kalendář s fotkami špičkových modelů. Také společnost byla sponzorem Interu Milán po mnoho let.

Názory našich klientů na pneumatiky Pirelli:

Při výběru vhodného modelu mohou pomoci komentáře o pneumatikách Pirelli. Zjistěte, co si o nich myslí naši klienti, kteří měli příležitost otestovat jejich chování na silnici, ekonomii a jízdní komfort.

 • Hancock 4,4 111150

  Pirelli P Zero Nero 215/45 R17

  Pneumatiky zvládnout dobře a to jak na sněhu, ledu i na suchých a mokrých vozovkách. Obecně platí, že nemám žádné námitky. Bohužel, mé hodnocení může být mírně zkreslený vzhledem k tomu, že jsou pneumatiky namontované na kola uvedených negativních 4 °, a proto není ulpívají na povrchu v perfektním úhlu. Více >
 • andy 4,6 111150

  Pirelli P Zero Rosso 225/40 R18

  Dobré pneu, esteticky design není vzrušující, ale to kompenzuje s kvalitou, výbornou přilnavost v zatáčkách, zajišťuje přesný záznam, můžete tlačit auto a mít jistotu, aby trajektorii. Vynikající i při brzdění společně s "Brembo" brzda zajišťuje optimální zastavení i při vysokých rychlostech. Být docela měkký běhoun opotřebovává rychleji asi 30000 km. Více >
 • Durroth 4,8 111150

  Pirelli P6 195/55 R16

  Velké pneumatiky. Chovejte se dobře na suchých i mokrých vozovkách. Měl jsem pár docela stresující situaci na silnici (v dešti), kde pneumatiky mají reálnou příležitost prokázat a zkoušky prošla s vlajícími prapory. Přichází na P6 jen cítit pohodlně a bezpečně. Dobře drží na silnici, v zatáčkách na těchto pneumatikách je potěšením. Ze stanoviska ostatních členů nesouhlasí s jedním malým směrem dolů a to, že jsou příliš tiché. Ale je to opravdu malý nevýhodu, že osobně zavřít oči. Já bych doporučit. Více >
 • Michał CIN XXXXX 4,6 111150

  Pirelli P6000 205/55 R16

  Dříve mluví se o PIRELLI P6000, jsem hledal jiný, protože jakmile bych chtěl změnit na nové, tak bych koupit znovu, ale P6000 je malý problém s terénní výzkum, nástupce už vypadá tak lákavé, bohužel. Vraťme se zpět k mému názoru, nejprve posta asi 3 - před 4 lety, jsem byl spokojený s pneumatikami, a nezměnili svůj názor na dnešních pneumatik vypadat nově, jak nové, může to trochu přehnané, ale jsou pneumatiky ve velmi dobrém stavu, pneu na polovinu , žádné viditelné poškození, jediný problém přišel asi před rokem v přední vzduchu levé pneumatiky velmi pomalu slábne, žádné díry a křižovatky, v případě, že vzduch se zmenšil na kombinaci pneumatik a alu kol, bohužel, nejsem si jistý, zda na Více > vině pneumatiky hit ráfek, nebo někde velmi je to možné, ale nevzpomínám si. Jen jsem divu, jedna věc, kterou jsem četl spoustu recenzí, kde uživatelé stěžují a stěžují si na pneumatiky hluku a vytí, po dobu čtyř let používání těchto pneumatik ani neslyšel, že broukal a nemluvě o tu z hlasitější zvuky, nevím, odkud pocházejí, ale zvuky Nemůžu slyšet vůbec nic, a já jsem velmi citlivý na jakékoliv kliknutí a zvuky v autě, já jsem vyloženě špatně od žaludku, když jsem slyšel, měkké žuchnutí suspenze, vše kompletně nahradil prameny s novými, pokud upravil Car Audio wytłumiłem polovina z auta, když brzdové destičky pípnutí zmínit všechny brzdy. Na mou duši, nic v nich dělat hluk, alespoň ne v autě, možná to je velikost a konstrukce z podběhů kol.
Najděte si své pneumatiky Pirelli