Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Yokohama W.drive V905

Vyberte rozměr pneumatiky:

Výrobce:
Yokohama
Sezóna:
Zimní
Štítek:
E C 72 dB
Více informací
Počet:
1 640 / ks
Koupit
4,2
Hodnocení: Dobrá 57 názorů

Yokohama W.drive V905 popis

3PMSF Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake – Trojvrcholová hora se sněhovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky splňují požadavky Evropské Unie tykající se zimních pneumatik. Symbol je poskytnutý konkrétnímu modelu pneumatik po přesných testech kontrolujících přilnavost na sněhu.

Yokohama Rubber Company, je japonská společnost, která patří do skupiny Furukawa. Historie společnosti sahá do roku 1917. Yokohama je sedmý gumárenství výrobce na světě a druhým největším dodavatelem pneumatik v Japonsku. Společnost Yokohama uvedla na trh nový zimní výrobek Yokohama W.drive V905 . Pneumatika určena pro vozy typu středních limuzín, limuzín a SUV. Pneumatiky jsou k dispozicí v rozměrech od 15 do 18 palců.

Pneumatika zástupkyně Yokohama W.drive V902B se charakterizuje skvělou ovladatelností na sněhu, krátkou brzdnou dráhu na sněhu, energetická účinnost. Pneumatika byla vyrobena s moderní směsi gumy obsahující pomerančový olej, který má vliv na její chování na vozovce. Běhoun se skládá z 2D a 3D lamel, které poskytují stabilitu na vozovce. Snížená hmotnost má závažné důsledky na spotřebu paliva, protože snižuje valivý odpor. Yokohama W.drive V905 garantuje dobré odvádění vody, bláta, sněhu a rozbředlého sněhu spod pneumatiky, odolnost vůči aquaplanningu a také odolnost vůči opotřebení.

Pneumatika se dobře řídí ve městě a kromě města. Pneumatika byla doporučovaná v testech ADAC v letech: 2009: test ADAC v rozměru 205/55 R 16 H, 2008: test ADAC v rozměru 195/65 R 15 T, 2007: test ADAC v rozměru 205/55 R 16 H. Na zasněžené pneumatika umožňuje jízdu v rychlém tempu, také stabilita během zatáčení garantuje bezpečnost cestování za každé zimní počasí. Pneumatika Yokohama W.drive V905 dokonalé se řídi na zasněžené a mokré vozovce. Model zůstal projektovaný, abych skvěle odvádět vodu a poskytujíc správná rozjezd, brzdění a náhlí manévrování, které poskytují směrový dezén Pneumatika poskytuje také dobrý výkon na suché vozovce. Yokohama zimní pneumatiky W.drive V905 model obsahuje vše, co bylo nejlepší v sérii V902 / B a navíc má další novinky a vylepšení. Pneumatika byla vyrobena s moderní směsi obsahující oxid křemičitý a oranžový olej. To poskytuje pružnost a vynikající přilnavost v širokém rozsahu teplot (včetně během velkého chladu).

Zimní pneumatika Yokohama W.drive V905 patří ke třídě premium, úsporná pneumatika vybavena označením koncepce BluEarth, která poskytuje dobré jízdní vlastností.

Yokohama W.drive V905 názory

Celkové hodnocení: 4,2 Celkové hodnocení: Celkové hodnocení 57 názorů

dobrá
 • Náklady na vlastnictví: Vliv pneumatiky na provozní náklady auta 4,1
 • Komfort: Vliv pneumatiky na pohodlí cestovaní 4,0
 • Silniční vlastnosti: Vliv pneumatiky na jizdní vlastnosti 4,3

57 lidí hodnotilo pneumatiku

 • 5 21 lidí
 • 4 28 lidí
 • 3 6 lidí
 • 2 2 lidí
 • 1 0 lidí

91% uživatelů doporučuje pneumatiku

91%

Informace o pneumatikách jsou shromažďovány již 2928 dnů. V té době jsme získali 57 názorů.
Celková ujetá vzdálenost našich zákazníků je 410000 km.

Nejvýše hodnoceným parametrem je: vzhled pneumatiky.

Pneumatiky byly nejčastěji hodnoceny uživateli, kteří jezdí obvykle ve městě.

Tato pneumatika byla posuzována řidiči, kteří označují svůj styl jízdy jako střední.

Poslední názory:

Počet hodnocení na stránce:

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ

  Rozměr: 195/65 R15

  Hodnocení: 4,1
  Protože tento nedávný nákup budu psát to, co můj první dojem, myslím si, že na konci zimy komentář k celku. Takže zpráva, že někdo má otestovat nový koupil :) Velikost 195/65 15. A tady je první překvapení po montáži, pneumatika má velmi nízký bank, a obecně, i když 195 je už tak málo, je šířka běhounu není velký, pneumatika je trochu ballous. Kroky za mnou jsou cm širší než bridgestonach 165: P. a naměřená běhoun 185, to vyšlo stejně jako, a v mé 195, divné, ale k věci. Mokrém asfaltu: Dobře odvádí vodu, drží se, jak by měl. Suchý asfalt je jako, pokud každý. Sníh, udržuje auto pohybující se mimo silnici, ale pokud brzdění způsobí, že se kola snímek a aktivaci, resp ASR a ABS. Možná je to proto, že celková Mazda světlo a motor není příliš silná a každá pneumatika je silnější ślizgnie sešlápnutím pedálu. Pneumatika je pevně v rozích, ale to není slabě potlačuje rovnosti. Zajímavý dezén. Trvanlivost nebude mluviti, protože kurz je příliš malý. Je škoda, že japonská značka s produktem z Filipín, ale to je asi standard (levnější pracovní silou). Obecně as za cenu souboru, jsem šťastný. Dobrá hodnota za peníze.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ

  Rozměr: 205/55 R16

  Hodnocení: 4,6
  Zimní pneumatiky Yokohama, které jsem si koupil na podzim roku 2015. Jsou velmi slušné a zimní podmínky, které jsou vhodné dokonale. Každý den dojíždění místních komunikací, silniční stavitelé nejsou odśnieżają a posypeme, takže jízdní podmínky nejsou dobré. Pneumatiky, které jsem si koupil na trase cvičení velmi dobře. S testy ukázaly, že vydávají hlasitý zvuk a v praxi se ukázalo být docela klidná, což mě příjemně překvapeni. Pneumatiky poskytují vysoký komfort a bezpečnost na mokrých a zasněžených silnicích, což je nesmírně důležité pro každodenní použití v náročných silnicích jezdit. Kdybych měl více času na provedení nákupu, určitě kupovat stejné. Doporučuji 100%.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ

  Rozměr: 205/60 R16

  Hodnocení: 4,2
  To je druhá sada pneumatik Yoko v rodině. 903 manželka používá auto méně, a je velmi šťastný. Mám 905 ve větším autě. Pneumatika nelze porazit. Dříve jsem měl Nokia WR 2 (v jiném autě), ale tyto pneumatiky dávají velkou důvěru v chování a poskytují skvělou přilnavost ve všech podmínkách, bez ohledu na to, co se děje na silnici. Po ujetí sezónu v různých podmínkách (na skutečnost, že zima byla mírná), mohu říci, že jsem nikdy nezklamal, i když poslední úsek cesty do domu musím jet nieodśnieżaną štěrkové cestě. Ačkoli tato část je pravděpodobně vám spolehlivosti díky ESP a ABS. Abychom to shrnuli nejvíc 903, i když to nebylo možné zkontrolovat je. 905 - doporučuji 100%.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ

  Rozměr: 195/65 R15

  Hodnocení: 2,1
  A já jsem zklamaný s těmito pneumatikami. Koupil jsem si nový autíček a všechno bylo slušně mimo velký objem a odporu až do prvního sněhu a tady začíná drama. Yokohama jsem si koupil, protože jsem si stále pamatují senzační letní P -drive AC02 na którch Měl jsem dojem, že jsem se děje pomocí tramvajové koleje a ne autem podél cesty. Tyto zimní pneumatiky je jejich naprosté popření, rozbředlý sníh na ulici - pohon do kruhového objezdu a auto majestátně klouže na vnější straně, jsme se vstoupit do úsek rozježděná a cítit se jako "zadek", začnu válcování, jsme se vstoupit do žádné odśnieżony parkování a auto s tancem, jako jsem byla vlažná.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ

  Rozměr: 195/65 R15

  Hodnocení: 4,2
  Dobrý den. Jeden z nejlepších pneumatik, které jsem měl. Pneumatiky vynikající silniční hospodářství a to jak proti mokra i za sucha. Velmi dobře disperzní vody a rozbředlého sněhu, včetně automatického brzdění je doslova na místě. Jedinou nevýhodou, že jsem si všiml, bylo to, že pneumatika je "tenčí" než v předchozím (Bridgestone) stejné šířky. Vulkanizátory musel, aby se vešly přes metodu ráfku "natáčení". Doporučil bych tyto pneumatiky pro všechny, kteří se chtějí cítit v bezpečí na silnici, v různých podmínkách,

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 1

Počet hodnocení na stránce:

Dostupné rozměry Yokohama W.drive V905

Vyberte rozměr pneumatiky

Počet nabídek:

Setřídit podle:

Nazev pneumatiky: Rozměr: Indexy: Cena: Počet:
E | C | 72 dB
195/50 R15 82 H 1 640 Koupit

Počet nabídek:

Štítek

Valivý odpor E BRZDNÁ DRÁHA NA MOKRÉM POVRCHU C 72 dB

Yokohama W.drive V905 test

2017 test ADAC v rozměru: 195/65 R16 hodnocení: uspokojivá
test Auto Bild v rozměru: 225/50 R17 hodnocení: uspokojivá
test Auto Zeitung v rozměru: 195/65 R15 hodnocení: uspokojivá
test ÖAMTC v rozměru: 195/65 R15 hodnocení: doporučený
test TCS v rozměru: 195/65 R15 hodnocení: doporučený
test Sport Auto v rozměru: 225/40 R18 hodnocení: dobrá
test TCS v rozměru: 225/45 R17 hodnocení: doporučený