Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Yokohama

Pneumatiky Yokohama

Hodnocení výrobce
4,2
na zakladě 849 názorů
Yokohama Rubber Company, je japonská společnost, která patří do skupiny Furukawa. Historie společnosti sahá do roku 1917. Yokohama je sedmý gumárenství výrobce na světě a druhým největším dodavatelem pneumatik v Japonsku.

Yokohama klade důraz na moderní technologie. Ve své výzkumné, vývojové centrum pracuje více než 1000 zaměstnanců. Yokohama ročně vydává více než 100 milionů dolarů na vývoj inovací.

Nabídka Yokohama zahrnuje osobní, 4x4, průmyslové, nákladní a závodní pneumatiky.

Pneumatiky Yokohama jsou dedikované sportovní autům. Výrobky společnosti jsou využívány některými týmy ve 24 hodin La Mans rally a série Intercontinental Rally Challenge.

Firma se specializuje na navrhování moderních pneumatik UHP.

Pneumatiky Yokohama na letní sezónu

Názory našich klientů na pneumatiky Yokohama:

Při výběru vhodného modelu mohou pomoci komentáře o pneumatikách Yokohama. Zjistěte, co si o nich myslí naši klienti, kteří měli příležitost otestovat jejich chování na silnici, ekonomii a jízdní komfort.

 • Tomasz Skolimowski. 4,8

  Yokohama G91A 225/65 R17

  Vřele doporučuji. Jezdím jedenáct let (druhá sada) s pneumatikami a myslím, že jejich nákup je jedinou rozumnou volbou neočekávaně náhle měnící se povětrnostní podmínky. A v naší zemi je poměrně častým jevem. S těmito pneumatikami nekloužou v létě po celonočním mrazu a neničí příliš šlapat v zimě, když jsou letní teploty. V poli, mimo město, také oni vedou velmi dobře, když mám jít na bahnitém nebo bažinatém terénu nebo sněhu kopnym. Nikdy, kdo bude zklamán. Doporučuji kupovat tyto pneumatiky pro ty, kteří nechtějí utrácet peníze na letních a zimních pneumatik, a ne stát ve frontě, aby je nahradili. Ekonomika, pohodlí a bezpečnost. Co víc si přát? Více >
 • Simo76 4,3

  Yokohama C Drive AC 02 235/50 R18

  Koupil jsem si tyto pneumatiky v minulé sezóně a střídají je s zimními pneumatikami po celý rok. zkušenost byla přesvědčivě pozitivní. Dobré pneumatiky velmi dobrý suchý úchop, auto reaguje velmi dobře nastavení ovladače dává velkou důvěru i při jízdě v zatáčkách. Ve srovnání s pneumatikami, které jsem měl předtím, než vůz dramaticky změnila. Grip mnohem efektivnější. Obtížné zhodnotit na valivý odpor mohu říci, je, že jsem ještě nezažil podstatné rozdíly hluku a nezměnila průměrnou spotřebu. Doporučená Více >
 • Adi 4,3

  Yokohama ADVAN S/T V802 225/55 R17

  Tohle je můj první Yokohama. Zatím jsem použil sportovních vozů a pneumatiky Toyo, ale když jsem si koupil Honda CRV měl typ pneumatiky AT značky Goodyear. Byli ve špatném stavu a neměl v úmyslu silniční řidičský koupil Yokohama běhounu typické ulici. První dojmy - ticho. Výrobce říká, že jsou hlasité, ale v případě mého auta nakonec neslyší pneumatiky. V průběhu zkoušek na cestě se ukázalo, že vzhledem k vozidlu provést bezpečně a předvídatelně. Vynikající "sticky" na suchém asfaltu, mokré bezchybné. Jízda v terénu omezena na blátě a trávě a pneumatiky fungoval dobře. Velmi doporučuji ho vozidla bez vstupu do prostoru pro řidiče, kteří mají rádi dynamickou jízdu. Více >
 • Alexij 4,2

  Yokohama BluEarth-A AE-50 120/65 R17

  Jsem uživatel Yokohama pneumatiky AE50 několik měsíců. Jak daleko Nemůžu říct, že dost - vynikají v mokrých i suchých podmínkách. Dávají nám vědět o svém uchopení i při nízkých teplotách a dešťové vody v těchto dnech. Nyní bude teplejší - a tudíž lepší pro pneumatiky tohoto typu. Na konci letošního léta - ne zimní. Pneumatika má řadu bezpečnosti na kolech, což je určitě plus. Pneumatika snižuje hluk velmi dobře, určitě cítil ji na dálnici ve srovnání s předchozím pneumatiky. Pneumatiky verze (model) AE50 odolat Vmax 210 / 240km / h na vlastnostech pneumatik, určení - sportovní vůz je další plus. Obecně: klidná, snadno se drží, odolné po téměř rok používání (budu vědět), jak to bude vypadat Více > po letech.
Najděte si své pneumatiky Yokohama