Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Yokohama

Pneumatiky Yokohama

Hodnocení výrobce
4,2
na zakladě 571 názorů
Yokohama Rubber Company, je japonská společnost, která patří do skupiny Furukawa. Historie společnosti sahá do roku 1917. Yokohama je sedmý gumárenství výrobce na světě a druhým největším dodavatelem pneumatik v Japonsku.

Yokohama klade důraz na moderní technologie. Ve své výzkumné, vývojové centrum pracuje více než 1000 zaměstnanců. Yokohama ročně vydává více než 100 milionů dolarů na vývoj inovací.

Nabídka Yokohama zahrnuje osobní, 4x4, průmyslové, nákladní a závodní pneumatiky.

Pneumatiky Yokohama jsou dedikované sportovní autům. Výrobky společnosti jsou využívány některými týmy ve 24 hodin La Mans rally a série Intercontinental Rally Challenge.

Firma se specializuje na navrhování moderních pneumatik UHP.

Pneumatiky Yokohama na letní sezónu

Názory našich klientů na pneumatiky Yokohama:

Při výběru vhodného modelu mohou pomoci komentáře o pneumatikách Yokohama. Zjistěte, co si o nich myslí naši klienti, kteří měli příležitost otestovat jejich chování na silnici, ekonomii a jízdní komfort.

 • Simo76 4,3

  Yokohama C Drive AC 02 235/50 R18

  Koupil jsem si tyto pneumatiky v minulé sezóně a střídají je s zimními pneumatikami po celý rok. zkušenost byla přesvědčivě pozitivní. Dobré pneumatiky velmi dobrý suchý úchop, auto reaguje velmi dobře nastavení ovladače dává velkou důvěru i při jízdě v zatáčkách. Ve srovnání s pneumatikami, které jsem měl předtím, než vůz dramaticky změnila. Grip mnohem efektivnější. Obtížné zhodnotit na valivý odpor mohu říci, je, že jsem ještě nezažil podstatné rozdíly hluku a nezměnila průměrnou spotřebu. Doporučená Více >
 • Alexij 4,2

  Yokohama BluEarth-A AE-50 120/65 R17

  Jsem uživatel Yokohama pneumatiky AE50 několik měsíců. Jak daleko Nemůžu říct, že dost - vynikají v mokrých i suchých podmínkách. Dávají nám vědět o svém uchopení i při nízkých teplotách a dešťové vody v těchto dnech. Nyní bude teplejší - a tudíž lepší pro pneumatiky tohoto typu. Na konci letošního léta - ne zimní. Pneumatika má řadu bezpečnosti na kolech, což je určitě plus. Pneumatika snižuje hluk velmi dobře, určitě cítil ji na dálnici ve srovnání s předchozím pneumatiky. Pneumatiky verze (model) AE50 odolat Vmax 210 / 240km / h na vlastnostech pneumatik, určení - sportovní vůz je další plus. Obecně: klidná, snadno se drží, odolné po téměř rok používání (budu vědět), jak to bude vypadat Více > po letech.
 • RebensJ 5,0

  Yokohama Blue Earth AE01 185/60 R15

  Pneumatiky velmi dobře držet na mokrých površích. Dělám spoustu kilometrů a moc jsem chtěl to pneumatiky za všech podmínek být spolehlivé, a to silné. Srovnáme-li výkon a názory přesně padl v Jokohamě. Zatím jsem pro ně udělal přes 10 tys.km. Na suché vozovce v pořádku, hladina hluku a šumu ve skutečnosti nižší než předchozí pneumatik. Pravá tvář zobrazuje pouze na mokré vozovce. Auto vede velmi jistý, ne táhne na rozích, ne "létání", jak to někdy udělal. Rozhodně stojí za to peníze Více >
 • Robert Jaworski 4,4

  Yokohama S.drive AS01 205/50 R16

  Toto je druhá sada nových pneumatik Yokohama, který využívá. Předchozí Předpokládal jsem, že se Octavia - C-pohon - a byl jsem potěšen s nimi. V současné době provozuje S-drive AS01 nejsou levné, ale cena ospravedlňuje jejich hodnoty. Pro mě, že jsou lepší než C-jednotku řádně v každé kategorii chování na silnici, a zejména jejich úchop v suchých podmínkách je velmi dobrá. Namočte je to dobré, ale mějte moderování! V mém Peugeot (nákup nového v obývacím pokoji) byl 15 "GoodYeary Eco, což mi rozhodně zklamáni po roce ježdění jsem upustil je v prospěch nového a většího 16." Yokohama S-Drive, a ani na chvíli litovat náklady - to bylo dobré rozhodnutí! Doporučuji tyto pneumatiky na Více > další uživatele, kteří chtějí řídit, ne jen přesunout z bodu A do bodu B!
Najděte si své pneumatiky Yokohama