Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Continental ContiEcoContact 5 225/45 R17 91 V AO, FR

Srovnejte

Přejděte
na seznam pneumatik 225/45 R17

Rozměr pneumatiky:
225/45 R17
Rychlostní index:
V = max 240 km-h
index nosnosti:
91 = max 615 kg
Sezóna:
Letní
Hmologace:
Audi
Typ vozidla:
Osobní
 • Doručení zdarma
 • Dodací lhůta: 4-5 pracovních dnů

Tento produkt byl naposledy koupen včera o hodině 19:51

 • Dostupnost:
  Více než 12 ks skladem
  Počet:
  2 298 / ks
  Koupit
  4,5
  Hodnocení: Stojí za doporučení 111150 106 názorů
  Štítek:
  C B 71 dB
  C B 71 dB
  Více informací
5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Názory uživatelů

Celkové hodnocení: 4,5 Celkové hodnocení: Celkové hodnocení 106 názorů

stojí za doporučení
 • Náklady na vlastnictví: Vliv pneumatiky na provozní náklady auta 111140 4,4
 • Komfort: Vliv pneumatiky na pohodlí cestovaní 111140 4,4
 • Silniční vlastnosti: Vliv pneumatiky na jizdní vlastnosti 111160 4,6

106 lidí hodnotilo pneumatiku

 • 5 58 lidí
 • 4 46 lidí
 • 3 1 lidí
 • 2 1 lidí
 • 1 0 lidí

98% uživatelů doporučuje pneumatiku

98%

Informace o pneumatikách jsou shromažďovány již 3549 dnů. V té době jsme získali 106 názorů.
Celková ujetá vzdálenost našich zákazníků je 984000 km.

Nejvýše hodnoceným parametrem je: suchý povrch.

Pneumatiky byly nejčastěji hodnoceny uživateli, kteří jezdí obvykle ve městě.

Tato pneumatika byla posuzována řidiči, kteří označují svůj styl jízdy jako klidný.

Poslední názory:

Počet hodnocení na stránce:

 • Názor mimo CZ Uživatel: adam

  Rozměr: 185/65 R15

  Hodnocení: 5,0 11111
  Já bych určitě doporučil. Dříve používané były Michelin Energy Saver a okamžitě si všiml, že Continentale jsou mnohem tišší, prakticky vůbec slyšitelný a drží na silnici jako tank. Pohybující se na stejné trase a jít ve stejném zatáčkách cítím ze mnohem pohodlnější a bezpečnější jsou pneumatiky Continental ContiEcoContact 5. Překonávání zatáček s vysokou rychlostí nedělají problémy. Těžké vyjádřit se mnou o potlačení nerovností, protože pneumatiky jsem změnil před několika týdny, a obecně se snaží vyhýbat díry a hrboly nesoudí vzhled pneumatiky, protože to je jako hodnotit jich vzhled. Jsem jezdil v klidu, mezí 90km/h a - 130km/h většinou s aktivním tempomatem, v rovnou rychlostí. Neměl jsem možnost měřit skutečné spalování Continental ContiEcoContact 5, ale při pohledu na výsledky vašeho pálení na trase je menší než asi 0,5 l - 0,8 l, a je to ve srovnání s Michelin. Vidim, že tyto pneumatiky jsou vhodné pro můj styl jízdy, takže já jsem velmi šťastný.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Názor mimo CZ Uživatel: Dalibor

  Rozměr: 185/65 R15

  Hodnocení: 4,5 111150
  Na pneumatikách Continental ContiEcoContact 5 jsem přejel cca 15.000 km, kde jízda ve městě tvoří více než 90%. Tato pneumatika je fakt dobra, a doporučil bych kvůli nízkým třením a tichosti. Zdá se mi, že zisk může být viděn v palivové nádrž - sice mírný, ale vždy něco! Při vysokých teplotách, asfalt lze pozorovat malou tendenci při sklouznutí při brzdění nebo v zatáčkách, ale pneumatika Continental ContiEcoContact 5 okamžitě obnoví své výhody. Při jízdě na mokré pneumatiky odvádí vodu dobře a dává pocit stability. Dal jsem 5/5 pro jízdu na povrchu, akorát ve srovnání s Michelin sou trochu horší. Při jízdě na dálnici (Cca 160 km / h), na suché vozovce je klidná a velmi dobře drží na silnici - dávají pocit bezpečí. Kdybych měl znovu vybrat, vybral bych Continental bez váhání.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Názor mimo CZ Uživatel: Michal

  Rozměr: 195/60 R15

  Hodnocení: 4,2 111120
  Na pneumatikách Continental ContiEcoContact 5 se jezdil velmi dobře, mohu to potvrdit, po ujetí asi 20.000km. V každém případě na cestě, Continental ContiEcoContact 5 zůstala stabilna a předvídatelná. Po asi 15-20000 km opotřebení běhounu přední pneumatiky je 2 mm, a 1 mm v zadní části, nemusíte soudit, protože nejsem žádný referenční bod, nebo je to hodně nebo málo, protože sem koupil moje první letní pneumatiky. Aktuálně platí, že jsem chtěl aby opotřebeni bylo nejmenší, jak je to možné, a myslím, že to je slušný výsledek. Continental ContiEcoContact 5 chovají se klidně na mokru. Myslím, že mohu bez obav doporučit tyto pneumatiky.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Názor mimo CZ Uživatel: A4k

  Rozměr: 185/65 R15

  Hodnocení: 5,0 11111
  Na předchozí pneumatikách minimální spalovaní průměr 3,9, a v dnešní době se mi podařilo snížit na 3,7! Ekonomiku tedy mohu potvrdit. Continental ContiEcoContact 5 chovají se velmi dobře na mokrém povrchu, a to i při startu do kopce neztrácejí svou přilnavost. Na rovné silnici i při velmi velké lijáky, auto drží na silnici dobře. V zatáčkách chová se dokonale. Opotřebeni nejsem schopen posoudit, protože to není vidět :). Jsem spokojený se svým nákupem, protože moje rodina je bezpečnější, voz víc ekonomicky a jízda bezpečnější a příjemnější.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Názor mimo CZ Uživatel: Robo

  Rozměr: 205/60 R16

  Hodnocení: 4,6 111160
  Možné, že ne přejel jsem na těchto pneumatikách 100.000. kilometrů, ale ve srovnání s předchozí Pirelli, té druhé jsou velmi hlasité a měly větší valivý odpor. Po šesti letech jsem je změnil, guma strašně zestárnula na ramenech. Selhani, a trvanlivosti nechci soudit, dokud jezdim od jaře letošního roku. Doporučuji Continental ContiEcoContact 5. Mám také zimní pneumatiky Continental a proto jsem koupil tu na léto pneumatiky této společnosti, a jsem šťastny.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

Počet hodnocení na stránce:

Popis výrobku

Continental ContiEcoContact 5 225/45 R17 91 V AO, FR

Continental ContiEcoContact 5 je letní pneumatika z třídy premium. Je určená pro vozidla kompaktní, střední a vyšší třídy. Moderní a inovační technologie výroby zajišťuje dokonalý výkon.

Continental ContiEcoContact 5 nabízí mezi jinými:

 • úsporu paliva,
 • dokonalou přilnavost k suché a k mokré vozovce
 • krátkou brzdovou dráhou,
 • dlouhou dobou životnosti.

Continental je německá společnost, která už skoro 150 let produkuje pneumatiky. Díky pravidelnému vývoji moderních technologii společnost Continental je 4 největším výrobcem pneumatik. Koncern Continental jako první začal používat počítačové tomografie, aby optimalizovat způsob výroby nových pneumatik. V nabídce německé společnosti jsou osobní pneumatiky, pneumatiky 4x4 a SUV a také nákladní a odborné pneumatiky.

Štítek

Pneumatika Continental ContiEcoContact 5 v rozměru 225/45 R17 91 V, podle informace udané výrobcem dispunuje následujícími jízdními parametry:

 • C
 • B
 • 71 dB
C B 71 dB

Palivová účinnost (valivý odpor)

Palivová efektivita je kategorizována od A do G na barevné škále. Třída A (zelená) hovoří o nejnižším valivém odporu a maximální možné úspoře paliva. Naopak třída G (červená) představuje nejvyšší valivý odpor a nejnižší úsporu paliva. Valivý odpor ovlivňuje nejen spotřebu paliva, ale i emise oxidu uhličitého. Čím nižší valivý odpor, tím nižší emise.

Brzdění na mokré vozovce

Třída A znamená nejkratší brzdnou dráhu, třída G potom nejdelší brzdnou dráhu. Brzdění na mokré vozovce ovlivňuje schopnost uchování přilnavosti na mokrém povrchu. V praxi platí, že čím lepší třída, tím lepší jízdní vlastnosti na mokré vozovce. Tento parametr má vliv na bezpečnost na silnici.

Vnější hluk

Pneumatiky se podílejí na množství vozidlem generovaného hluku. To se odráží ve významu používaných vlnových symbolů: jedna černá vlna označuje tichou pneumatiku, zatímco tři vlny vyznačují vyšší hlasitost. Hodnocení EU posuzují externí emise hluku pneumatiky v decibelech (dB). Výběr pneumatiky s nižší úrovní hluku se odráží ve Vašem řízení v okolním prostředí.

Certifikát

Jsme certifikovaným prodejcem pneumatik Continental.

Testy pneumatik

2018 test Gute Fahrt v rozměru: 205/55 R16 hodnocení: dobrá
test Auto Zeitung v rozměru: 185/60 R15 3. místo hodnocení: vřele doporučený