Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Falken Sincera SN110 205/55 R16 91 H

Srovnejte

Přejděte
na seznam pneumatik 205/55 R16

Rozměr pneumatiky:
205/55 R16
Rychlostní index:
H = max 210 km-h
index nosnosti:
91 = max 615 kg
Sezóna:
Letní
Typ vozidla:
Osobní
 • Doručení zdarma
 • Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Tento produkt byl naposledy koupen dnes o hodině 10:35

 • Dostupnost:
  Více než 12 ks skladem
  Počet:
  1 391 / ks
  Koupit
  Štítek:
  C A 69 dB
  C A 69 dB
  Více informací
5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Názory uživatelů

Poslední názory:

Názory na pneumatiku jsou

Popis výrobku

Falken Sincera SN110 205/55 R16 91 H

Falken Sincera SN110 je letní pneumatika určená do osobních automobilů. Model reprezentuje střední třídu pneumatik, to znamená, že nabízí velmi výhodný poměr skvělé kvality a dostupné ceny. Při výrobě byla použita řada moderních technologií, díky čemuž bylo dosaženo skvělých výkonů na mokrém povrchu.


Asymetrický dezén zaručuje stabilitu manévrování a krátkou brzdnou dráhu v dešti. Gumová směs se zesílenými vazbami mezi polymery a křemíkem optimalizuje jízdní parametry na suchu i na mokru. Snížený valivý odpor se odráží v nižší spotřebě paliva, tedy v ekonomičtějším užívání.


Falken Sincera SN110 je pneumatika se všestrannými výkony. Výjimečně dobré jsou její výkony na mokrém povrchu, na kterém je jízda v letním období nejnáročnější. V létě je důležité ještě udržet jízdní komfort a šetřit palivo.Falken je značka dobře hodnocená evropskými řidiči, hlavně díky ideálnímu poměru ceny a kvality. Japonský výrobce řadí své produkty do střední třídy pneumatik. Modely Falken mají sportovní charakter, jsou inspirovány automobilovým sportem.

Štítek

Pneumatika Falken Sincera SN110 v rozměru 205/55 R16 91 H, podle informace udané výrobcem dispunuje následujícími jízdními parametry:

 • C
 • A
 • 69 dB
C A 69 dB

Palivová účinnost (valivý odpor)

Palivová efektivita je kategorizována od A do G na barevné škále. Třída A (zelená) hovoří o nejnižším valivém odporu a maximální možné úspoře paliva. Naopak třída G (červená) představuje nejvyšší valivý odpor a nejnižší úsporu paliva. Valivý odpor ovlivňuje nejen spotřebu paliva, ale i emise oxidu uhličitého. Čím nižší valivý odpor, tím nižší emise.

Brzdění na mokré vozovce

Třída A znamená nejkratší brzdnou dráhu, třída G potom nejdelší brzdnou dráhu. Brzdění na mokré vozovce ovlivňuje schopnost uchování přilnavosti na mokrém povrchu. V praxi platí, že čím lepší třída, tím lepší jízdní vlastnosti na mokré vozovce. Tento parametr má vliv na bezpečnost na silnici.

Vnější hluk

Pneumatiky se podílejí na množství vozidlem generovaného hluku. To se odráží ve významu používaných vlnových symbolů: jedna černá vlna označuje tichou pneumatiku, zatímco tři vlny vyznačují vyšší hlasitost. Hodnocení EU posuzují externí emise hluku pneumatiky v decibelech (dB). Výběr pneumatiky s nižší úrovní hluku se odráží ve Vašem řízení v okolním prostředí.