Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Pirelli Snowcontrol Serie III 185/60 R15 88 T XL

V současné době výrobek pozoruje 4 osoby

Srovnejte

Přejděte
na seznam pneumatik 185/60 R15

Rozměr pneumatiky:
185/60 R15
Rychlostní index:
T = max 190 km-h
index nosnosti:
88 = max 560 kg
Sezóna:
Zimní
Typ vozidla:
Osobní
 • Doručení zdarma
 • Dodací lhůta:
  Express
  Doručení do 48 h je možné pokud vyberete elektronický způsob platby (PayPal, Kreditní karty) nebo platbu na dobírku.

Tento produkt byl naposledy koupen dnes o hodině 13:24

 • Dostupnost:
  Více než 4 ks skladem
  Počet:
  1 623 / ks
  Koupit
  4,5
  Hodnocení: Stojí za doporučení 111150 101 názorů
  Štítek:
  E B 71 dB
  E B 71 dB
  Více informací
* Prezentovaná data produkce jsou přibližná.
Skutečné datum produkce se liší pouze minimálně.
5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Názory uživatelů

Celkové hodnocení: 4,5 Celkové hodnocení: Celkové hodnocení 101 názory

stojí za doporučení
 • Náklady na vlastnictví: Vliv pneumatiky na provozní náklady auta 111140 4,4
 • Komfort: Vliv pneumatiky na pohodlí cestovaní 111120 4,2
 • Silniční vlastnosti: Vliv pneumatiky na jizdní vlastnosti 111160 4,6

101 lidí hodnotilo pneumatiku

 • 5 53 lidí
 • 4 45 lidí
 • 3 3 lidí
 • 2 0 lidí
 • 1 0 lidí

99% uživatelů doporučuje pneumatiku

99%

Informace o pneumatikách jsou shromažďovány již 2618 dnů. V té době jsme získali 101 názorů.
Celková ujetá vzdálenost našich zákazníků je 745000 km.

Nejvýše hodnoceným parametrem je: suchý povrch.

Pneumatiky byly nejčastěji hodnoceny uživateli, kteří jezdí obvykle ve městě.

Tato pneumatika byla posuzována řidiči, kteří označují svůj styl jízdy jako střední.

Poslední názory:

Počet hodnocení na stránce:

 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Bartek
  Hodnocení: 4,9 111190

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Pirelki jsem si koupil, protože jsme zjistili, že je docela vysoká průměrná segmentu pneumatik, ale to je to, co jsem se dostal během jejich "utrpení" překročil moje očekávání. Pneumatiky se chovají dobře v suchých podmínkách neumožňují váš vůz odtrhnout se od silnice, ale to je spíše výhoda většinu standardních pneumatik ... Stěhování na ... V dešti se mi nelíbí zpomalit. Pirelki dokonale postaral o mé stopy. Několikrát jsem měl možnost dostat se do sněhu jak v suché a mokré. No .... já bych neměl být spolu, kdybych se někdy nepoužil ruční brzdu k dočasnému "driftování" auto se plazil. ale vždy tak, jak jsem chtěl! Žádné nežádoucí chování! Takže to, co je pravda pirelki zadní neměla příliš mluvit, protože byly zamčené, ale přední přesto byly kousání velmi dobře i ve sněhu vedoucí auto auře přímky. Na ledě, no ... Já bych mít hroty, protože žádná norma pneumatika neradí šílenství na ledě, ale v každém případě, Pirelli a auto bezpečnostní systém stále byly příkladné. Chtěl bych doporučit s čistým svědomím, a to jak pro statické i zimní zážitek z jízdy o azyl! :)
 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: ekosprzatanie
  Hodnocení: 4,0 11110

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  přesouvat můj názor vybrané fórum Pirelli sněhové koblihy řízení 3 840 cena dopravy :) 2014 výroba koblihy przejachały 1500km a brzdění při rychlosti 150 km / h v srpnu získali docela dobře, a to bylo těžké, teplota kolem 14 stupňů, který mě překvapil tak dobře potlačený, abs srpna nezahrnovala suché asfaltu, zatímco při rychlosti 50 km / h teplota. 8 stupňů abs mokré štěrkové cestě a lehce pracoval zrušit auto, čekal na skandinávskou zimu, uvidíme, jaké gumy :) další přezkoumání celkem najeto asi 6 tisíc, Pneumatiky vynikají velmi dobře na mokru, na přímce přes rohy, čerstvý sníh bude velký, rozbředlý sníh taky. Abs probudí často. Jako minus je pro mě zvýšení spotřeby paliva 2l více jako v létě, až příliš mnoho, minus jiný a je to docela velký prakticky žádná reakce na nejstrmější Reloaded, povrch je čerstvý uježděný sníh. Kola boxoval se spojkou začal být patrný. Musel jsem to udělat oberek v opačném směru, vraťte se na dno a zálohovat. Celkově tak daleko, že jsem spokojený s těmito pneumatikami.
 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: Roy
  Hodnocení: 4,5 111150

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Použil jsem Pirelli Snowcontrol Serie 11 za poslední 3 zimy. v roce 2010, kdy jsme měli těžký sníh ve Velké Británii (Essex) Naše Renault Modus (15 pneumatik "), je jedním z mála vozů, které bylo možné použít v mé domácí oblasti, hodně mých sousedů byli překvapeni, že moje zimní pneumatiky byly To je dobře. V roce 2011, na jiném Renault (scénický) jsme opět měli problémy s vozidlem vybaveným pneumatikami stejného typu Pirelli, ale tentokrát byli 16 "není moc sněhu v roce 2012, ale spousta ledu a opět v Modus s 15 "pneumatiky jsme neměli žádné problémy, Pneumatiky byly prostě fantastické v ledu. Nemám spojení s Pirelli, ale kvůli pneumatiky Snowcontrol Dívám se na ně, aby nás v bezpečí v zimních měsících. Moje letní pneumatiky Michelin, ale když je na čase je změnit budu mít těžké rozhodnutí, aby: udržet se ve státě Michigan, nebo změnit na Pirelli.
 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: WoWo
  Hodnocení: 4,2 111120

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Pneumatika tohoto 4500km prošel za jiných podmínek. Pneumatiky s velmi zajímavou, gruboklockowym běhounu se na faktuře "cihel". Na suchém povrchu se chovají řádně, necítí zpoždění v rozích, nebo plavat na asfaltu. Inhibice slabě protažená. Na mokré silnici chování velmi korektní. V standout zimní pneumatika. Tvar a forma běhounu zaručuje vynikající a spolehlivou kontrolu nad vozem. ABS prakticky nezasahuje ani to dělá velmi pozdě. Výkon na sněhu a jeho derivátů bez výhrad. Bohužel, minus pneumatika musí zahrnovat hlučnost (což je důsledkem tvaru běhounu) a na 70 až 90 km / hod a nad 120 km / h, generování nepříjemný rezonanční "šum". Na dálnici rychlostí a suchu jsou hmatatelné valivý odpor ve srovnání s letními pneumatikami. V celku, nicméně, je senzační pneumatika za příznivou cenu z hlediska prezentovaných možnosti pro trakci. Doporučuji!
 • Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

  Názor mimo CZ Uživatel: natalai
  Hodnocení: 4,4 111140

  Je toto hodnocení užitečné? Ano Ne

  0 osob 0 osob

  Jako žena, mám možná jiný názor na vše, co souvisí s autem. Jiné než muže. Jistě, jsem dávat pozor na vzhledu, ale pokud se v případě pneumatik lze říci, že ty jsou hezčí? Možná, že kdybyste se rozhodnete koupit si nebo barevný dezén pneumatiky by samo o sobě bylo důležité ... V tuto chvíli mohu říci jen to, že druhá sezóna jízda na Pirelli zimě cítit bezpečněji. Tak jsem se naučil "poslouchat" na mém autě, můžu vědět, když něco není, jak by mělo být. Pirelli vhodné pro obě sucha (bez problémů s přilnavostí, brzdná dráha je velmi působivý, i když jde při vyšší rychlosti), stejně jako náročnější - v dešti či sněhu. Pokud jde o tlumení nerovností srovnání s letními pneumatikami - jiné společnosti - to je opravdu obrovský. Rozhodně plus. Stejně tak, zvuk útlum. Pokud jde o zimní pneumatiky, jsou podle mého názoru velmi tichý.

Počet hodnocení na stránce:

Popis výrobku

Pirelli Snowcontrol Serie III 185/60 R15 88 T XL

Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake – Trojvrcholová hora se sněhovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky splňují požadavky Evropské Unie tykající se zimních pneumatik. Symbol je poskytnutý konkrétnímu modelu pneumatik po přesných testech kontrolujících přilnavost na sněhu.

Pirelli Snowcontrol Serie III jsou nové generace, zimní pneumatiky určené městským a kompaktním typům automobilů.

Pneumatiky Pirelli Snowcontrol Serie III, které navazujou na osvědčenou pneumatiku Pirelli Snowcontrol Serie II poskytujou řidičům maximálně bezstarostnou jízdu v náročných zimních podmínkách.

Výhody pneumatiky Pirelli Snowcontrol Serie III:


 • - směs nové generace,
 • - nový, zakulacený profil,
 • - optimalizovaný a efektivnější dezén,
 • - výborný, vyvážený výkon na mokré a zasněžené vozovce,
 • - zvýšená trakce na sněhovém povrchu,
 • - vynikající bezpečnost řízení za sucha,
 • - výborný poměr výkon/kvalita.

Štítek

Pneumatika Pirelli Snowcontrol Serie III v rozměru 185/60 R15 88 T, podle informace udané výrobcem dispunuje následujícími jízdními parametry:

 • E
 • B
 • 71 dB
E B 71 dB

Palivová účinnost (valivý odpor)

Palivová efektivita je kategorizována od A do G na barevné škále. Třída A (zelená) hovoří o nejnižším valivém odporu a maximální možné úspoře paliva. Naopak třída G (červená) představuje nejvyšší valivý odpor a nejnižší úsporu paliva. Valivý odpor ovlivňuje nejen spotřebu paliva, ale i emise oxidu uhličitého. Čím nižší valivý odpor, tím nižší emise.

Brzdění na mokré vozovce

Třída A znamená nejkratší brzdnou dráhu, třída G potom nejdelší brzdnou dráhu. Brzdění na mokré vozovce ovlivňuje schopnost uchování přilnavosti na mokrém povrchu. V praxi platí, že čím lepší třída, tím lepší jízdní vlastnosti na mokré vozovce. Tento parametr má vliv na bezpečnost na silnici.

Vnější hluk

Pneumatiky se podílejí na množství vozidlem generovaného hluku. To se odráží ve významu používaných vlnových symbolů: jedna černá vlna označuje tichou pneumatiku, zatímco tři vlny vyznačují vyšší hlasitost. Hodnocení EU posuzují externí emise hluku pneumatiky v decibelech (dB). Výběr pneumatiky s nižší úrovní hluku se odráží ve Vašem řízení v okolním prostředí.

Testy pneumatik

2015 test ADAC v rozměru: 165/70 R14 hodnocení: uspokojivá
test Auto Zeitung v rozměru: 205/55 R16 hodnocení: vřele doporučený
test ADAC v rozměru: 175/65 R14 hodnocení: uspokojivá
test ADAC v rozměru: 195/65 R15 hodnocení: uspokojivá
test ADAC v rozměru: 185/60 R15 hodnocení: uspokojivá
test ADAC v rozměru: 165/70 R14 3. místo hodnocení: velmi dobrá