Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Dunlop

Hodnocení výrobce
4,4
  111150
na zakladě 2149 názorů
Vyberte profil
Vyberte průměr

Dunlop Tyres byla založena v roce 1985. Společnost se vyvinula s Dunlop Ruber, kterou založeno v roce 1889.

Společnost patří ke koncernu – 75% Goodyear Tire and Rubber a 25% Sumitomo Rubber Industries.

Dunlop přední dodavatel pneumatik na trhu. Dunlop nabízí pneu střední třídy, HP a UHP. Společnost vytěžila v několika testech nezávislých organizací.

Pneumatiky Dunlop jsou originální vybavení aut mj. Alfa Romeo, Audi, AMG, Aston Martin, BMW, Honda, Jaguar, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Seat, Škoda, Toyota a Volkswagen.

Dunlop v letech 2003-2006 dodavatel pneumatik rallye British Touring Car Championship. Od roku 2002 dodává pneu skupinám V8 Supercars Championship. Spolupracuje s účastníky Deutsche Tourenwagen Masters i American La Mans Series.

Názory našich zákazníků:
 • Przemo 4,6 111150

  Dunlop SP Winter Sport 4D

  Protože jsem si koupil Corsa bez ESP investována do koblih - hlavně proto, že žena chodí autkiem. Já osobně mám hodně z nich jsem hrál ve velkém náměstí atd testů ve všech podmínkách PS (žiji v horách). A obecně jsou tyto koblihy jsou stojí za ty peníze značné hluboké sněhové stoupání - byl jsem šokován mé corsinka zvládl obecně nezklamala v zimě ještě jednou - bez parkování odbaveno bez problém, kdy sousedů mielili Corsa kola a jel !!! suché silnice jsou tišší než letní :-) Pokud máte nějaké peníze v kapse následujících důvodů WORTH Invest. Více >
 • Feder656 4,2 111150

  Dunlop SP Street Response

  Goodyear pneumatiky dělá opravdu skvělé, protože jsem jezdit na 3 sady, ale jiný model, a každý byl spokojený, ty jsou velmi tiché a rychle se je zastavit, na pěkně odstranění vody, je navíc. Více >
 • Gonzo 4,3 111150

  Dunlop SP Street Response

  Pneumatiky doporučeními si klidné a dobře pracující na nerovnoměrný, že střet. Více >
 • Nidhogg 4,7 111150

  Dunlop SP SportMaxx RT

  Mám Dunlop SP SportMaxx na dvou autech - 2x rachotina (185km +400Nm a 150km +350Nm) a ... trakce je mnohem lepší (na suchém... na mokrém rozdíl je ještě větší) než originální Conti Sport. Samozřejmě není smysl klamat sami sebe, že s takovým točivým momentem na mokrém povrchu nejsou žádné problémy s trakcí, kdy rychlé dodáme plynu na nižších převodách, ale je známo, že neexistují žádné zázraky. Ve středu je opravdu ticho, což je velký plus pro mě. Trvanlivost? Ještě nevím - v prvním autě májí 30000, v druhém 15000 a myslím, že ještě trochu budou jezdit. Opravdu nevím, co znamena "fekvence selháni" ale proto, že neměl jsem žádné problémy s nimi, musím zvolit "Ne". Stojí to za to, aby koupit Více > Dunlop SP SportMaxx RT? Podle mého názoru ano. Jak se opotřebují koupím stejné nebo jejích nastupce.
Najděte si své pneumatiky Dunlop