Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte průměr

Nejste si jisti?: Vyberte své auto

Dunlop

Ulož

zavřít všechno

otevřít všechny Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Cenové rozpětí

0 0
   

x Posilené pneumatiky

Každá pneumatika má svůj index nosnosti. Tento index je určen Evropskou technickou organizací pro výrobce pneumatik a disků. Zesílené pneumatiky mají tento index vyšší než standardní produkty, díky tomu snadněji plní požadavky jízdy vozidel s větší zátěží.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovolují jízdu po ztracení tlaku. Jízda na proražené pneumatice Run Flat je možná průměrně přes 80 km s rychlosti ne větší než 80km/h.

x

Udělejte si chvilku na prohlédnutí si všech pneumatik, které mohou být doručeny do 48 hodin. Běžnou dobu dodání činí dva až tři pracovní dny.

Pneumatiky Dunlop

Pneumatiky Dunlop

Dunlop Tyres byla založena v roce 1985. Společnost se vyvinula s Dunlop Ruber, kterou založeno v roce 1889.

Společnost patří ke koncernu – 75% Goodyear Tire and Rubber a 25% Sumitomo Rubber Industries.

Dunlop přední dodavatel pneumatik na trhu. Dunlop nabízí pneu střední třídy, HP a UHP. Společnost vytěžila v několika testech nezávislých organizací.

Pneumatiky Dunlop jsou originální vybavení aut mj. Alfa Romeo, Audi, AMG, Aston Martin, BMW, Honda, Jaguar, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Seat, Škoda, Toyota a Volkswagen.

Dunlop v letech 2003-2006 dodavatel pneumatik rallye British Touring Car Championship. Od roku 2002 dodává pneu skupinám V8 Supercars Championship. Spolupracuje s účastníky Deutsche Tourenwagen Masters i American La Mans Series.

Klasifikace letních pneumatik Dunlop

Hodnocení letních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Letní pneumatika Hodnocení 5,0 11111 (1 Názor)
Letní pneumatika Hodnocení 4,6 111160 (11 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,6 111160 (3 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (401 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (967 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (1 Názor)

Klasifikace zimních pneumatik Dunlop

Hodnocení zimních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Zimní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (138 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (48 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (8 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (129 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (4 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,3 111130 (59 Názory)

Nejnovší výrobky

Nejnovější Dunlop pneumatiky v Oponeo.cz. Nové Dunlop modely s nejnovějším technologickým řešení.

Bestsellery

Nejprodávanější pneumatiky jsou nejoblíbenější Dunlop podle uživateli, které mají nejlepší kvalitu, kilometrový výkon a cenu.

  • Dunlop SP Sport Bluresponse
    Dunlop SP Sport Bluresponse

    Značka pneumatik Dunlop patří k americkému koncernu Goodyear. Společnost byla založena v roce ...

  • Dunlop Sport Maxx RT 2
    Dunlop Sport Maxx RT 2

    Dunlop Sport Maxx RT 2 se těší stejně jako její předchůdce velké popularitě v testech i mezi ...

Poslední názory

Letní pneumatiky Dunlop

Pneumatika Letní Dunlop SP SportMaxx RT

Překvapivě dobré pneumatiky!
Hodnocení: 4,4 111140

Jsem velmi pozitivně překvapen těmito pneumatikami. Přiznám se, že měl jsem dříve Dunlop SP Sport 01, takže moje požadavky byly poměrně vysoké. Pneumatika Dunlop SP SportMaxx RT je poměrně tichá, ačkoliv SP Sport 01 se mi zdála tišší. Vypadá velmi pěkné - skvělá je funkce ochrany ráfku - pneumatika má víc gumy, která chrání kolo před poškozením o obrubník. Po asi 15 tisícech kilometrů v různých podmínkách, mohu zodpovědně říct, že chování na mokrém povrchu je zjevení - lze snadno ovládat vozidlo i s dynamickou rychlosti (dálnice) v dešti. Tak jistě necítil jsem se, kdy jsem měl SP Sport 01 nebo předchozí Bridgestone Turanza. Držení na suché vozovce je prostě úžasné - jel jsem po dálnici během bouřky - rychlost v rozmezí od 120 do 130 km/h - vůz je stabilní. Silné fouknutí vítru způsobily pohyby auta, ale volant a směr jízdy byl nehybný. Jsou také negativní věcí - dobrá přilnavost Dunlop SP SportMaxx RT způsobuje větší spotřebovaní paliva ve srovnání s Bridgestone Turanza - v mém případě bylo to nějaké 0,2-0,3l/100 km (v závislosti na rychlosti) - není to žádné drama. Jedna pneumatika měla malé vyboulení - nebylo to vidět holým okem, teprvé na speciální zařízení pro vyvažování. Důsledkem bylo to, že v jedním pneuservisu nepovedlo se vyvažování - pří rychlosti kolem 110 km/h bylo cítit mírný výprask na volantu. Naštěstí druhý pneuservis poradil si s vyvažováním - bylo nutné připojení hmotnosti ve 3 místech. Možná, že je to jen můj jeden kus .... Obecně pneumatiky Dunlop SP SportMaxx RT můžu čistým svědomím doporučit!

Pneumatika Letní Dunlop SP Sport Bluresponse

Nejlepší v segmentu
Hodnocení: 5,0 11111

Doporučuju pneumatiky Dunlop SP Sport Bluresponse! Jezdím většinou na trasách. Moje auto je Škoda Octavia 1.9 TDI, dříve jsem měl pneu Barum Brillantis. Dunlopy jsou mnohem lepší než předchozí pneumatiky! V letě přejel jsem na pneu Dunlop kolem 20000 kilometrů. Poprvé jsem se dál pozor na ... brzdění. Mnohem rychleji než na předchozích pneu auto zastavilo, zdají se být "měkké", protože výborně potlačují povrchové nerovnosti. Jestli jde o hluk je těžko něco říct, protože jezdím na TDI, takže hluk motoru je na tom dost, ale několikrát jsem jel na volnoběžných otáčkách, aby poslouchat pneu ... a bylo to příjemně tiché :) Další věc na plus je spotřebování benzinu. Zmenšilo se z 5l/100 km na 4,5 l/100 km. Velmi pěkný výsledek. Trwanlivost hodnotím na 50 000 km a myslím, že ještě 2 sezóny na ně přejede. Vlastnosti na dálnici. Velmi pěkně odvádí vodu a držení povrchu je senzační. V zatáčkách pneumatiky Dunlop SP Sport Bluresponse drží trakce, ale v ostrých zatáčkách při rychlosti asi 90 km/h je slyšel nákližkem břehy (na boku pneumatiky) jak porazí odpory. Pří jezdě přimo jsou tiché. Na suchém povrchu jedou jako po kolejích. Perfektně drží na silnici (důležitá věc: starám se zavěšení, brzdy, ložiska, atd - vyměna, kdy je na to čas). Stručně řečeno: doporučuji!!!

zimní pneumatiky Dunlop

opona Zimní Dunlop SP WINTER SPORT 3D

Worth doporučující
Hodnocení: 4,8 111180

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Velmi dobrá pneumatika za slušné peníze. Jedná se o další nákup Dunlop, zatím jsem neměl žádné problémy s pneumatikami této společnosti. I když je to vždy trochu sugestivní, ale mohu bezpečně doporučit tento model pro ostatní řidiče.

opona Zimní Dunlop SP LT 60

Výborný!
Hodnocení: 4,9 111190

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Velký počet lamel je pneumatika je na tom velmi dobře ve sněhu! Zapomněl jsem, co je ABS! V mokré stejně! Výrobce nelhal, když napsal, že pneumatika je osobní pneumatika! Doporučuji!

Průměrná cena pneumatik: 4,04 na zakladě 2151 hodnot

Modele pneumatik Dunlop

Všechny Dunlop modely jsou dostupné. Můžete si vybrat konkrétní model Dunlop letních, zimních nebo celoročních pneumatik.

Zimní pneumatiky

Poznejte nabídku zimních pneumatik Dunlop. Zimní pneumatiky by se měly užívat v případě, kdy teplota vzduchu klesne pod 7 °C. Vyberte si Vám odpovídající zimní pneumatiku Dunlop.

Celoroční pneumatiky

Shlédněte nabídku celoročních pneumatik Dunlop. Celoroční pneumatiky jsou kompromisním sloučením výkonů letních a zimních pneumatik. Vyberte celoroční pneumatiku, která pro Vás bude tou nejlepší Dunlop.

Sezóna

Skoukněte nabídku letni, zimních a celoročních pneumatik této značky. Každá pneumatika se specializuje na různá roční období a na různé podnební podmínky.