Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte průměr

Nejste si jisti?: Vyberte své auto

Dunlop

Ulož

zavřít všechno

otevřít všechny Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Cenové rozpětí

0 0
   

x Posilené pneumatiky

Každá pneumatika má svůj index nosnosti. Tento index je určen Evropskou technickou organizací pro výrobce pneumatik a disků. Zesílené pneumatiky mají tento index vyšší než standardní produkty, díky tomu snadněji plní požadavky jízdy vozidel s větší zátěží.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovolují jízdu po ztracení tlaku. Jízda na proražené pneumatice Run Flat je možná průměrně přes 80 km s rychlosti ne větší než 80km/h.

x

Udělejte si chvilku na prohlédnutí si všech pneumatik, které mohou být doručeny do 48 hodin. Běžnou dobu dodání činí dva až tři pracovní dny.

Pneumatiky Dunlop

Pneumatiky Dunlop

Dunlop Tyres byla založena v roce 1985. Společnost se vyvinula s Dunlop Ruber, kterou založeno v roce 1889.

Společnost patří ke koncernu – 75% Goodyear Tire and Rubber a 25% Sumitomo Rubber Industries.

Dunlop přední dodavatel pneumatik na trhu. Dunlop nabízí pneu střední třídy, HP a UHP. Společnost vytěžila v několika testech nezávislých organizací.

Pneumatiky Dunlop jsou originální vybavení aut mj. Alfa Romeo, Audi, AMG, Aston Martin, BMW, Honda, Jaguar, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Seat, Škoda, Toyota a Volkswagen.

Dunlop v letech 2003-2006 dodavatel pneumatik rallye British Touring Car Championship. Od roku 2002 dodává pneu skupinám V8 Supercars Championship. Spolupracuje s účastníky Deutsche Tourenwagen Masters i American La Mans Series.

Klasifikace letních pneumatik Dunlop

Hodnocení letních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Letní pneumatika Hodnocení 5,0 11111 (1 Názor)
Letní pneumatika Hodnocení 4,7 111170 (9 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (400 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (952 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (1 Názor)
Letní pneumatika Hodnocení 4,3 111130 (75 Názory)

Klasifikace zimních pneumatik Dunlop

Hodnocení zimních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Zimní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (138 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (48 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (8 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (129 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (4 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,3 111130 (59 Názory)

Nejnovší výrobky

Nejnovější Dunlop pneumatiky v Oponeo.cz. Nové Dunlop modely s nejnovějším technologickým řešení.

 • Dunlop SP Sport MAXX
  Dunlop SP Sport MAXX

  Dunlop SP Sport MAXX je letní pneumatika třídy premium, navržená speciálně pro automobily se ...

 • Dunlop SP SportMaxx RT
  Dunlop SP SportMaxx RT

  Dunlop SP SportMaxx RT je pneumatika pro náročné řidiče, kteří si cení nejvyšší jakosti a ...

Bestsellery

Nejprodávanější pneumatiky jsou nejoblíbenější Dunlop podle uživateli, které mají nejlepší kvalitu, kilometrový výkon a cenu.

 • Dunlop SP Sport Bluresponse
  Dunlop SP Sport Bluresponse

  Značka pneumatik Dunlop patří k americkému koncernu Goodyear. Společnost byla založena v roce ...

 • Dunlop Sport Maxx RT 2
  Dunlop Sport Maxx RT 2

  Dunlop Sport Maxx RT 2 se těší stejně jako její předchůdce velké popularitě v testech i mezi ...

Poslední názory

Letní pneumatiky Dunlop

Pneumatika Letní Dunlop SP SportMaxx RT

Překvapivě dobré pneumatiky!
Hodnocení: 4,4 111140

Jsem velmi pozitivně překvapen těmito pneumatikami. Přiznám se, že měl jsem dříve Dunlop SP Sport 01, takže moje požadavky byly poměrně vysoké. Pneumatika Dunlop SP SportMaxx RT je poměrně tichá, ačkoliv SP Sport 01 se mi zdála tišší. Vypadá velmi pěkné - skvělá je funkce ochrany ráfku - pneumatika má víc gumy, která chrání kolo před poškozením o obrubník. Po asi 15 tisícech kilometrů v různých podmínkách, mohu zodpovědně říct, že chování na mokrém povrchu je zjevení - lze snadno ovládat vozidlo i s dynamickou rychlosti (dálnice) v dešti. Tak jistě necítil jsem se, kdy jsem měl SP Sport 01 nebo předchozí Bridgestone Turanza. Držení na suché vozovce je prostě úžasné - jel jsem po dálnici během bouřky - rychlost v rozmezí od 120 do 130 km/h - vůz je stabilní. Silné fouknutí vítru způsobily pohyby auta, ale volant a směr jízdy byl nehybný. Jsou také negativní věcí - dobrá přilnavost Dunlop SP SportMaxx RT způsobuje větší spotřebovaní paliva ve srovnání s Bridgestone Turanza - v mém případě bylo to nějaké 0,2-0,3l/100 km (v závislosti na rychlosti) - není to žádné drama. Jedna pneumatika měla malé vyboulení - nebylo to vidět holým okem, teprvé na speciální zařízení pro vyvažování. Důsledkem bylo to, že v jedním pneuservisu nepovedlo se vyvažování - pří rychlosti kolem 110 km/h bylo cítit mírný výprask na volantu. Naštěstí druhý pneuservis poradil si s vyvažováním - bylo nutné připojení hmotnosti ve 3 místech. Možná, že je to jen můj jeden kus .... Obecně pneumatiky Dunlop SP SportMaxx RT můžu čistým svědomím doporučit!

Pneumatika Letní Dunlop SP Sport Bluresponse

Nejlepší v segmentu
Hodnocení: 5,0 11111

Doporučuju pneumatiky Dunlop SP Sport Bluresponse! Jezdím většinou na trasách. Moje auto je Škoda Octavia 1.9 TDI, dříve jsem měl pneu Barum Brillantis. Dunlopy jsou mnohem lepší než předchozí pneumatiky! V letě přejel jsem na pneu Dunlop kolem 20000 kilometrů. Poprvé jsem se dál pozor na ... brzdění. Mnohem rychleji než na předchozích pneu auto zastavilo, zdají se být "měkké", protože výborně potlačují povrchové nerovnosti. Jestli jde o hluk je těžko něco říct, protože jezdím na TDI, takže hluk motoru je na tom dost, ale několikrát jsem jel na volnoběžných otáčkách, aby poslouchat pneu ... a bylo to příjemně tiché :) Další věc na plus je spotřebování benzinu. Zmenšilo se z 5l/100 km na 4,5 l/100 km. Velmi pěkný výsledek. Trwanlivost hodnotím na 50 000 km a myslím, že ještě 2 sezóny na ně přejede. Vlastnosti na dálnici. Velmi pěkně odvádí vodu a držení povrchu je senzační. V zatáčkách pneumatiky Dunlop SP Sport Bluresponse drží trakce, ale v ostrých zatáčkách při rychlosti asi 90 km/h je slyšel nákližkem břehy (na boku pneumatiky) jak porazí odpory. Pří jezdě přimo jsou tiché. Na suchém povrchu jedou jako po kolejích. Perfektně drží na silnici (důležitá věc: starám se zavěšení, brzdy, ložiska, atd - vyměna, kdy je na to čas). Stručně řečeno: doporučuji!!!

zimní pneumatiky Dunlop

opona Zimní Dunlop Winter Sport 5

Tichý, snadno se drží půdu mokré a suché ve sněhu OK
Hodnocení: 4,3 111130

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Jesem ne specjalisa pneumatik, ale mám dojem, ve srovnání s 850 Conti-ki a Michelin Alpine 4 jsou velmi pozitivní a mohu doporučit tyto koblihy. moje jízda docela agresivní a více často na cestách, méně často kolem města a dálnice - suché dlažbě možná nejvíce o - mokré vozovce super-drží v zatáčkách, ale příliš se bude inhibovat tento můžete začít "plachtu" Navzdory ABS naštěstí rychle popadne přilnavost zpět - Wet + listí na silnici na tomto typu povrchu niestey také stalo se mi jít a jak je to jednoduché OK, pak již v zatáčkách není dokonalá, ale přesto o rozloze cca. - sníh bohužel ve velkém sněhu není jel, ale v tenkém layer'm potěšením překvapen tzyma pravděpodobně v srpnu, a pokud nakrájíme na hledání hákování. - Ice tady, bohužel, žádná pneumatika není dobře. Brzdění příliš tvrdé a letíte. se mnou bylo dost opatrně vytáhnout z ledu, jako rameno nebo na nierozjezdzony kus vozovky a bylo to v pořádku. - Hluk - pneumatika opravdu tichý - valivý odpor a spalování - Nebuď směšný, že nikdo není schopen posoudit, aniž by secjalistcznej vybavení. Zvláštní, jak se někdo uvádí, že "I spálit mnohem méně," a to i jako porovnání stavů, jako je Lena na zimu. Musíte si uvědomit, že nové pneumatiky, které jezdí na tichý, protože bohužel auto plave jako blázen, ale po "příchodu v srpnu" krásně vedou zejména v zatáčkách. Doufám, že poznámka užitečné.

opona Zimní Dunlop Winter Sport 5

Vynikající pneumatika, dávat pocit bezpečí na silnici
Hodnocení: 5,0 11111

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Vybral jsem si dlouho, než jsem se rozhodl na těchto pneumatikách. Byli to není levná, ale přesto silniční bezpečnostní aspekty převažovaly jsem si koupil sadu. Jel jsem je cca. 2500 km v různých podmínkách (suchý chodník, déšť, rozbředlý sníh, některé náledí). Řízení mírně pevně, avšak bez bláznovství (34 let na cestě a více než 1.500.000 kilometr). A musím říct jednu věc - že jsou extra, a nelituji, že jsem se právě rozhodl pro tento model. Dříve jsem jel na Pirelli Sottozero zimě a měl s nimi trochu potíže. Moje Honda Accord dopadli na kluzké příjezdové cesty, a dokonce i sníh byl příliš těžké odejít. Teď mám pocit pohodlí za všech podmínek. Už jsem testoval tyto pneumatiky na sněhu a mokré dlažbě. Tyto Pirelli je zpět jsem jel na ohybu 90 stupňů (při rychlosti cca. 50 km / h). A teď, nic se neděje. Honda má velkou stopu. Přilnavost za těchto podmínek je nějaké krabice. Velkou výhodou je také nízká hlučnost a vynikající tlumení hrboly na silnici. Mám pevný suspenze (stejně jako v Honda), ale tyto pneumatiky, aby mi nic ve středu bez přestávek. Valivý odpor na suchých i mokrých silnicích nezpůsobují obtěžování hlukem, v kabině jen ticho. Závěrem lze říci, že stojí za to strávit trochu více peněz na těchto pneumatikách pro zajištění pohodlí a bezpečnou jízdu v zimě. Doporučuji bez výhrad.

Průměrná cena pneumatik: 4,04 na zakladě 2128 hodnot

Modele pneumatik Dunlop

Všechny Dunlop modely jsou dostupné. Můžete si vybrat konkrétní model Dunlop letních, zimních nebo celoročních pneumatik.

Zimní pneumatiky

Poznejte nabídku zimních pneumatik Dunlop. Zimní pneumatiky by se měly užívat v případě, kdy teplota vzduchu klesne pod 7 °C. Vyberte si Vám odpovídající zimní pneumatiku Dunlop.

Celoroční pneumatiky

Shlédněte nabídku celoročních pneumatik Dunlop. Celoroční pneumatiky jsou kompromisním sloučením výkonů letních a zimních pneumatik. Vyberte celoroční pneumatiku, která pro Vás bude tou nejlepší Dunlop.

Sezóna

Skoukněte nabídku letni, zimních a celoročních pneumatik této značky. Každá pneumatika se specializuje na různá roční období a na různé podnební podmínky.