Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte průměr

Nejste si jisti?: Vyberte své auto

Falken

Ulož

zavřít všechno

otevřít všechny Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Cenové rozpětí

0 0
   

x Posilené pneumatiky

Každá pneumatika má svůj index nosnosti. Tento index je určen Evropskou technickou organizací pro výrobce pneumatik a disků. Zesílené pneumatiky mají tento index vyšší než standardní produkty, díky tomu snadněji plní požadavky jízdy vozidel s větší zátěží.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovolují jízdu po ztracení tlaku. Jízda na proražené pneumatice Run Flat je možná průměrně přes 80 km s rychlosti ne větší než 80km/h.

x

Udělejte si chvilku na prohlédnutí si všech pneumatik, které mohou být doručeny do 48 hodin. Běžnou dobu dodání činí dva až tři pracovní dny.

Pneumatiky Falken

Pneumatiky Falken

Falken Tire Corporation japonská společnost založena v 1983 roce. Od 2003 roku patří ke koncernu Sumitomo Rubber Industries.

Falken známý s výroby pneu třídy premium, HP a UHP. Společnost nabízí osobní, dodávkové, 4x4, nákladní a průmyslové. Továrny Dunlop jsou v Spojených státech,

V Americe značka je účastník rallye American La Mans Series ALMS i Formula Drift Series Formula D. Falken sponzor rallye ALMS, Super Taikyu, 24 Hours Nürburgring a závody driftu Formula D, D1 Grand Prix nebo British Drift Championship.

Klasifikace letních pneumatik Falken

Hodnocení letních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Letní pneumatika Hodnocení 4,8 111180 (2 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (18 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (237 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,1 111110 (4 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,0 11110 (38 Názory)

Klasifikace zimních pneumatik Falken

Hodnocení zimních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Zimní pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (143 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,0 11110 (10 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 3,8 111800 (1 Názor)
Zimní pneumatika Hodnocení 3,6 111600 (3 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 2,8 118000 (28 Názory)

Nejnovší výrobky

Nejnovější Falken pneumatiky v Oponeo.cz. Nové Falken modely s nejnovějším technologickým řešení.

Bestsellery

Nejprodávanější pneumatiky jsou nejoblíbenější Falken podle uživateli, které mají nejlepší kvalitu, kilometrový výkon a cenu.

  • Falken ZE 914
    Falken ZE 914

    Falken je japonská značka pneumatik, která se specializuje na produkci pneumatik ekonomické ...

  • Falken Azenis FK510
    Falken Azenis FK510

    Technický popis pneumatiky zatím není k dispozici.

Poslední názory

Letní pneumatiky Falken

Pneumatika Letní Falken SN 832 ECORUN

Nejlepší alternativa k Bridgestone, Dunlop, Goodyear, atd.
Hodnocení: 4,4 111140

Rozhodl jsem se vybrat Falken SN 832 ECORUN, protože byla předložena ke mně jako alternativa pro letní Kumho index v důsledku výkonu vozidla nad 200 koní. Jedinou nevýhodou v této situaci je index rychlosti T, což je jenou 190 km / h, ale buďme upřímní, pokud to každý den jezdíme tak rychle? I v případě, kolikrát se to stane? Faktem je, že já např. docela často překročím rychlosti 200 km / h na dálnicích, protože pokud mám 2.5 motor a 200 koní, a to tím spíše stav vozidla navzdory věku je téměř senzační. Byl to můj jediný strach z nákupu pneumatik Falken SN 832 ECORUN. Ve skutečnosti, když dorazí (500 km) se rozešli auto s radostí v okamžiku, kdy se na 210 km / h, a žádné nežádoucí účinky nebyly. Nicméně bych raději vyhnout takovou rychlostí, kvůli indexu rychlostní a index zatížení T v mém případě, není důležitější, protože obvykle jezdím vyprázdněny. Pneumatiky jsou podle mého názoru senzační! Hlavním argumentem aby Falken SN 832 ECORUN koupit je přiznat, že to byla značka Falken (běžně známý v automobilovém světě). Chovaní na mokré je podle mého názoru mnohem důležitější při autě s pohonem zadních kol a to potřebuje docela dost síly, a zažil jsem to mnohokrát před lety, když jsem dal přesně na mokrém chodníku a pak zázračně zvládl vozidlo před srážkou. Je to fakt důležité pro mě, tak bych určité doporučuji tuto společnost kdykoliv koupím další!

Pneumatika Letní Falken ZE 914

Vynikající pneu, které drží perfektně na každém povrchu
Hodnocení: 4,8 111180

Vřele doporučuji pneumatiky Falken ZE 914. Měl jsem v životě různé typy pneumatik, a to vždy z horní police. Podle mého názoru Falken je lepší než Michelin, Goodyear a Dunlop. Ověřil jsem si je s nouzového brzdění na suchém a na mokrém povrchu. Auto rychle zabrzdilo. V blatě bylo také všechno v pořádku. Pneu jsou velmi trvanlivé a odolné proti oděru. Spotřeba paliva se vůbec nezměnila, pro mě jsou velmi úsporné. Moje Mazda při průměrné rychlosti 140 km/h spotřebuje v průměru 6 litrů. Na německých dálnicích při rychlostech až do 250 km/h auto jede jako po kolejích. V případě rychlého ubrzdení, auto nelíta jen s plnou kontrolou okamžitě zastaví. Od dubna 2014 do září 2014 jsem udělal na pneumatikách Falken ZE 914 víc než 20.000 kilometrů. Nevšiml jsem si výrazné opotřebení. Jezdím ve městě a na trasách mezi Británii a ve Velké Británii. Minus je patrný hluk pneumatik. Pokud jde o mě, není to problém, protože mírně hlasitá hudba odstraňuje tento nedostatek.

zimní pneumatiky Falken

opona Zimní Falken HS 449

Skvělé zimní pneumatiky, rozhodně doporučuji!
Hodnocení: 4,7 111170

Pneumatiky Falken HS449 používám v autě Alfa Romeo 165 koní. Kombinace italské fantazie a japonské technologie je recept pro potěšení z jízdy ve všech podmínkách. Bydlím v Liberci, měli jsme hodně sněhu v zimě (jako vždycký...), zima a led občas byly problémem. Diky pneumatice Falken mnohokrát jsem "utekl" od problemů - zaroveň v městě a kromě města. Brzy na jaře jsem si všiml, že mam v pneu široký šroub - ze vzduchu prostě nic nezmizelo - bez problemů dojel sem do vulkanizátoru. Opotřebovaní po jedné sezoně - nepostřehnutelný, a to navzdory velmi měkké směsi. Amortyzace je mnohem lepší než v letních pneumatikách (stejný tlak). Pneumatika funguje dobře, pokud radi rychlé jezdite nebudete mít žadné problémy. Rád bych vřele doporučil pneumatiku Falken HS 449!

opona Zimní Falken HS 449

Doporučuji.
Hodnocení: 4,2 111120

Jsem s pneumatikami Falken HS 449 velmi spokojen, není nic lepšího, pokud jde o dobrou kvalitu za nevelké peníze. Letní pneumatiky mám také od společnosti Falken. Pro ty, kteří nevěděli dřiv o této společnosti navrhuje zahrát v Need for Sped, např :) SHIFT. Pneu Falken jsou jedné s nejlepších pneumatik v této hře. Společnost se specializuje na sportovní pneumatiky, takže s čistým svědomím mohu doporučit každému model pneumatik Falken bez ohledu na to, zda je to zimní nebo letní pneumatika. Opravdu výborné pneumatiky za rozumnou cenu. Doporučil bych.

Průměrná cena pneumatik: 3,84 na zakladě 620 hodnot

Modele pneumatik Falken

Všechny Falken modely jsou dostupné. Můžete si vybrat konkrétní model Falken letních, zimních nebo celoročních pneumatik.

Zimní pneumatiky

Poznejte nabídku zimních pneumatik Falken. Zimní pneumatiky by se měly užívat v případě, kdy teplota vzduchu klesne pod 7 °C. Vyberte si Vám odpovídající zimní pneumatiku Falken.

Celoroční pneumatiky

Shlédněte nabídku celoročních pneumatik Falken. Celoroční pneumatiky jsou kompromisním sloučením výkonů letních a zimních pneumatik. Vyberte celoroční pneumatiku, která pro Vás bude tou nejlepší Falken.

Sezóna

Skoukněte nabídku letni, zimních a celoročních pneumatik této značky. Každá pneumatika se specializuje na různá roční období a na různé podnební podmínky.