Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Falken

Hodnocení výrobce
4,0
  11110
na zakladě 640 názorů
Vyberte profil
Vyberte průměr

Falken Tire Corporation japonská společnost založena v 1983 roce. Od 2003 roku patří ke koncernu Sumitomo Rubber Industries.

Falken známý s výroby pneu třídy premium, HP a UHP. Společnost nabízí osobní, dodávkové, 4x4, nákladní a průmyslové. Továrny Dunlop jsou v Spojených státech,

V Americe značka je účastník rallye American La Mans Series ALMS i Formula Drift Series Formula D. Falken sponzor rallye ALMS, Super Taikyu, 24 Hours Nürburgring a závody driftu Formula D, D1 Grand Prix nebo British Drift Championship.

Názory našich zákazníků:
 • gif 3,8 111500

  Falken HS 439

  Pneumatiky ocení pozitivně, a to zejména ve sněhu. V případě zledovatělých silnicích, jsou obtíže při brzdění a trakce. Na rozbředlý sníh chovají dobře, řekl bych, že 4, ale žádné zjevení. Obecně platí, že jsou vhodný pro ceně. Více >
 • Wlodek 3,5 111500

  Falken HS 439

  Vítejte u nás. Na těchto dvou zimních pneumatik jsem jel, bydlím v Londýně, aby byla řízena cestu do polštiny a zpět na výlet do polských hor Alp v zimě a lyžování v Livignu. Po Mazury zemi 1000 km za rok v průměru. Zatím jsem jel asi 17000 km. Řeknu to pneumatika dobrý, slušný klacek na silnici rozbředlém sněhu velmi ok, kopny sněhu uspokojivě čase jsem musel nosit řetězy v Alpách, ale to je normální. můj styl jízdy na průměrný odhad opylování není tak hloupý, na dálnici v zimě, ale 130 až 140 mohou jezdit na nich, jak uježděný sníh je vypalována až 100 km. Podívejte se s parkováním v bez problémů. Osobně nemohu doporučit přesvědčivý důkaz. Dříve mialme černá Fulda a byl také v pořádku, Více > ale co mě překvapilo, je malá nádrž! Myslím, že i po klidnějším dvě zimy na nich posmigam.
 • Kapr 4,7 111150

  Falken HS 449

  Pneumatiky Falken HS449 používám v autě Alfa Romeo 165 koní. Kombinace italské fantazie a japonské technologie je recept pro potěšení z jízdy ve všech podmínkách. Bydlím v Liberci, měli jsme hodně sněhu v zimě (jako vždycký...), zima a led občas byly problémem. Diky pneumatice Falken mnohokrát jsem "utekl" od problemů - zaroveň v městě a kromě města. Brzy na jaře jsem si všiml, že mam v pneu široký šroub - ze vzduchu prostě nic nezmizelo - bez problemů dojel sem do vulkanizátoru. Opotřebovaní po jedné sezoně - nepostřehnutelný, a to navzdory velmi měkké směsi. Amortyzace je mnohem lepší než v letních pneumatikách (stejný tlak). Pneumatika funguje dobře, pokud radi rychlé jezdite nebudete Více > mít žadné problémy. Rád bych vřele doporučil pneumatiku Falken HS 449!
 • Lukers 4,5 111150

  Falken ZE 914

  Používám poměrně mocné auto 218KM a 500Nm. Dříve jsem měl Dunlopy a potom Michelin Pilot Primacy a jsem myslel, že nemá lepších gum. Prokázuje se, že Falken ZE 914 neustupují přilnavosti pneumatikám Michelin. A to, co je pro mě dost důležité, má mnohem pevnější ramena pneumatiky než Michelin a během agresivní jízdy má lepší chování. Samozřejmě komfort na nerovné vozovce je o něco menší. Mám zímní pneumatiky run flat, a proto - po změně na Falken ZE 914 - komfort je a tak mnohem větší. Přejel jsem asi 1000 km a ještě nevím jak bude s opotřebením. Jsem spokojený s pneumatik, automobil má docela dobrou přilnavost na suchém a na mokrém povrchu. Za takovou cenu a výkon nic lepšího na trhu Více > nenajdete. Moje velikost pneumatik je 225/50R17.
Najděte si své pneumatiky Falken