Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte průměr

Nejste si jisti?: Vyberte své auto

Fulda

Ulož

zavřít všechno

otevřít všechny Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Cenové rozpětí

0 0
   

x Posilené pneumatiky

Každá pneumatika má svůj index nosnosti. Tento index je určen Evropskou technickou organizací pro výrobce pneumatik a disků. Zesílené pneumatiky mají tento index vyšší než standardní produkty, díky tomu snadněji plní požadavky jízdy vozidel s větší zátěží.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovolují jízdu po ztracení tlaku. Jízda na proražené pneumatice Run Flat je možná průměrně přes 80 km s rychlosti ne větší než 80km/h.

x

Udělejte si chvilku na prohlédnutí si všech pneumatik, které mohou být doručeny do 48 hodin. Běžnou dobu dodání činí dva až tři pracovní dny.

Pneumatiky Fulda

Pneumatiky Fulda

Fulda německá společnost založená v roce 1900. Společnost ročně dodává více než 7 milionů pneumatik na německém trhu. Proto má 10% podílu na německém trhu.

Výrobky Fulda jsou vyráběny v 13 továrních rozmístěných po celé Evropě. Firma se zabývá prodejem více než 10 milionů pneumatik ročně. Fulda klade velký důraz na ekologii. Továrny pracují podle určitých pravidel, které zajišťují vysokou úroveň ochrany životního prostředí.

Pneumatiky Fulda patří do střední třídy. Nabídka zahrnuje pneumatiky pro osobní automobily, dodávkové, 4x4, nákladní, zemědělské a také retro pneumatiky.

Fulda je sponzorem prestižního Fulda Challenge závodu. Soutěž se koná v nepřístupné oblasti na severu Kanady. Všechny vozy, které mají pro teploty dosahující i -35 ° C, byly vybaveny pneumatikami německého výrobce.

Klasifikace letních pneumatik Fulda

Hodnocení letních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Letní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (3 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (385 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (137 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (279 Názory)

Klasifikace zimních pneumatik Fulda

Hodnocení zimních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Zimní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (7 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (307 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (8 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (69 Názory)

Nejnovší výrobky

Nejnovější Fulda pneumatiky v Oponeo.cz. Nové Fulda modely s nejnovějším technologickým řešení.

  • Fulda Conveo Trac 2
    Fulda Conveo Trac 2

    Fulda Conveo Trac 2 je vylepšená verze modelu Fulda Conveo Trac M plus S (pneumatiky, které se ...

  • Fulda KRISTALL MONTERO 3
    Fulda KRISTALL MONTERO 3

    Fulda KRISTALL MONTERO 3 jsou zimní pneumatiky, které se vyznačují použitím nejpokročilejších ...

Bestsellery

Nejprodávanější pneumatiky jsou nejoblíbenější Fulda podle uživateli, které mají nejlepší kvalitu, kilometrový výkon a cenu.

Poslední názory

Letní pneumatiky Fulda

Pneumatika Letní Fulda ECOCONTROL

Dobrá cena, výkon a překročila moje očekávání - 100% spokojeni se svým nákupem.
Hodnocení: 4,5 111150

Hledal jsem nové letní pneumatiky a trefil jsem na obchod Oponeo. Napsal jsem konzultantovi email a to byl začátek dobrodružství s pneumatikami Fulda. Pneumatika Fulda ECOCONTROL byla dost levná a především doporučili jí odborníci, kteří vzali v úvahu moje kriterie. Koupil jsem pneu Fulda a jsem 100% spokojen. Poměr ceny a kvality je vyšší než jsem očekával. Pneumatiky mají velmi dobrý výkon na suchých površích, můžete si dovolit na vyšší rychlosti, velmi dobré držení, valivý odpor trošku lepší než dřív…spotřeba paliva je nižší skoro o litr, název Ecocontrol je dobrý ;) Pneumatika velmi dobře reaguje na pochyby volantu, je to mnohem jednodušší a plynulejší. V deští jezdím klidně, nicméně díky pneumatikám nemusíte se bát louží… Byl jsem opravdu překvapený tím jak rychlé a efektivně pneumatiky Fulda ECOCONTROL vypouštějí vodu. Na předchozích pneumatikách jsem měl strach brzdit v louží nebo silněji šlápnout na pedál. Pneumatika je trvanlivá, projel jsem 14,5 tisíc kilometrů od května tohoto roku a nevidím žádné známky opotřebení pneumatik. Na přední nápravě není vidět už nápis Fulda, ale zadní vypadají jako přímo z továrny. Pneumatika velmi dobře snáší nerovnosti, mám pocit jako bych řídil nějaké luxusní auto. Pneumatiky Fulda ECOCONTROL jsou velmi tiché, je slyšet pouze vítr… trochu jinak je na nerovném asfaltu, musím říct, že jsou dost hlučné, ale která pneumatika nebude hlučná na takovém povrchu? Neměl jsem problémy s přilnavosti během náhlého brzdění, to bylo pro mě ohromně překvapení, auto bez se bez větších problémů zastavilo. Vřelé doporučuji tyto pneumatiky. Jezdím Seicento, ale kdo měl nějakou zkušenost s tímto autem ten ví, že je to malý ďábel (s motorem 1.1 je jako závodní auto) ;) Jezdím každý den 45 kilometrů do školy, a o víkendech 60 do práce, na delších trasách jejich vlastnosti jestli jde o trakce a hlasitost jsou stejné. Obvykle jezdím mimo město, ale také v městě jsou OK, nemám problémů s rychlejším rozjížděním. Vzhled je trošku sportovní, pěkná asymetrická pneumatika, která vypadá skvělé na aludiskách. Zimní pneumatiky také koupim něco značky Fulda, samozřejmě jestli budu mít nějaké prachy, ale doufám, že můj vedoucí dá mi nějakou prémie… hehe ;) Vřele doporučuji služby Oponeo, profesionální služby, rychlé a bezplatné dodání… Doporučuji, myslím, že pneumatiky budou dokonalé také pro větší vozy. Jsem spokojen 100% a opravdu můžu doporučit pneu Fulda ECOCONTROL. S pozdravem, hodně štěstí!

Pneumatika Letní Fulda ECOCONTROL

Doporučil bych ale ... POZOR!
Hodnocení: 4,3 111130

Rozhodl jsem se pro tyto pneumatiky po přečtení desítek názorů na různé pneumatiky a samozřejmě jsem si řídil také podle vlastních zkušenosti. Volba byla dobře přemýšlená. Jezdím pár desítek tisíců kilometrů během roku, asi ¾ mimo město, zbytek v městě a občas také nějaké lesní cest. Mám dva Fordy focusy, bohužel nejsem úplně spokojený s těmito pneumatikami. Pokud jde o jízdné vlastnosti všechno je v pořádku, pneumatika Fulda ECOCONTROL drží prostě skvělé bez ohledu jestli je to suchý nebo mokrý povrch. Dost dobře vypouštějí vodu. Byly docela fajn také v rozbředlém sněhu. Nejsou žádný problémy jestli jde o rozjíždění. Nepíská v zatáčkách. Neměl jsem žádný problémy jestli jde o poškození. Moje zklamání se týká hluku pneumatik. Nevím jak se to měří, ale podle štítků je to 69dB. Na stejném autě mám pneu Hankook Kinergy ECO, dezén k425, kde na štítků je 71dB – pro mě jsou mnohem tišší než Fuldy… MNOHEM. Na každém povrchu. Fulda ECOCONTROL je tichá pouze, kdy asfalt je ideální. Jenom tehdy… Jde o rovný ideální povrch – kde ho u nás najdu?! Je to nepříjemné, protože pří asi 110km/h na dálnici nemůžu poslouchat hudby. Je slyšet jenom šum pneumatik. Jestli máte Forda Focusa nebo jiné auto, které má dost hlasitě zavěšení nejsou to pneumatiky pro Vás. Myslím, že příští koupím Hankooky a ne Fuldy, jsou příliš hlasité, pro mě je to problém. Nicméně jestli nevadí Vám hlasitost pneumatik můžete koupit pneumatiky Fulda ECOCONTROL, kromě hluku jsou dobré.

zimní pneumatiky Fulda

opona Zimní Fulda KRISTALL MONTERO 3

Robustní
Hodnocení: 3,8 111800

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Jezdím na těchto pneumatikách první zimu. Volba nebyla způsobena. dobrá hodnota za dané peníze. Dříve jezdil po dobu pěti let Goodyearach UltraGrip 7 +, takže mohu posoudit na základě srovnání. Fulda je trochu horší na jízdu ve sněhu, ale pouze relativní. od místa zrychlení vozu - kola mají mírně větší tendenci k prasknutí trakci, zatímco dělá lépe v rozích (zdá se mi, že je trochu ostřejší hrana goodyearów). Pro mokré a suché pneumatiky se chovají podobně, s dojmem, že je odolnější Fulda (není ušetřen). Goodyeary byly větší pohodlí při resp. objem, ale rozdíl není velký. Inhibice asi trochu lepší Goodyear. Doporučil bych tyto pneumatiky pro řidiče s mírným stylu jízdy. A významné úspory při nákupu, v porovnání s více dobře známých značek, a Fulda Kristall Montero opravdu málo zmizí.

opona Zimní Fulda KRISTALL MONTERO 3

Příjemným překvapením
Hodnocení: 4,3 111130

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Pneumatiky mě opravdu pěkné překvapil. Zatím v zimním období pochází Continental'e a Kleber'y, ale musím přiznat, že FULDA Kristall Motero3 jsou tišší a budit dojem stabilnější auto. Mám pohon předních kol, a za nepříznivých povětrnostních podmínek (sněžení a náledí na povrchu), měl jsem pocit, že moje auto drží na silnici dobře. Doporučuji srdečně.

Průměrná cena pneumatik: 4,08 na zakladě 1225 hodnot

Modele pneumatik Fulda

Všechny Fulda modely jsou dostupné. Můžete si vybrat konkrétní model Fulda letních, zimních nebo celoročních pneumatik.

Letní pneumatiky

Podívejte se na nabídku letních pneumatik Fulda. Letní pneumatiky jsou určeny pro užívání od jara do podzimu. Vyberte Vám odpovídající letní pneumatiku Fulda.

Zimní pneumatiky

Poznejte nabídku zimních pneumatik Fulda. Zimní pneumatiky by se měly užívat v případě, kdy teplota vzduchu klesne pod 7 °C. Vyberte si Vám odpovídající zimní pneumatiku Fulda.

Celoroční pneumatiky

Shlédněte nabídku celoročních pneumatik Fulda. Celoroční pneumatiky jsou kompromisním sloučením výkonů letních a zimních pneumatik. Vyberte celoroční pneumatiku, která pro Vás bude tou nejlepší Fulda.

Sezóna

Skoukněte nabídku letni, zimních a celoročních pneumatik této značky. Každá pneumatika se specializuje na různá roční období a na různé podnební podmínky.