Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Fulda

Hodnocení výrobce
4,2
  111150
na zakladě 1271 názorů
Vyberte profil
Vyberte průměr

Fulda německá společnost založená v roce 1900. Společnost ročně dodává více než 7 milionů pneumatik na německém trhu. Proto má 10% podílu na německém trhu.

Výrobky Fulda jsou vyráběny v 13 továrních rozmístěných po celé Evropě. Firma se zabývá prodejem více než 10 milionů pneumatik ročně. Fulda klade velký důraz na ekologii. Továrny pracují podle určitých pravidel, které zajišťují vysokou úroveň ochrany životního prostředí.

Pneumatiky Fulda patří do střední třídy. Nabídka zahrnuje pneumatiky pro osobní automobily, dodávkové, 4x4, nákladní, zemědělské a také retro pneumatiky.

Fulda je sponzorem prestižního Fulda Challenge závodu. Soutěž se koná v nepřístupné oblasti na severu Kanady. Všechny vozy, které mají pro teploty dosahující i -35 ° C, byly vybaveny pneumatikami německého výrobce.

Názory našich zákazníků:
 • Olo 4,2 111150

  Fulda CARAT PROGRESSO

  Myslím, že je to velmi úspěšný nákup, vyrobený z vlastní vůle, hledal levné řešení pro každodenní použití, a našel jsem ho. Fulda funguje skvěle, žádný hluk, který je pro mě velmi důležitá (z tohoto důvodu letěl ven z auta Nokia po 1. sezóna už začala dělat tak hlasitě, že rádiový nemohla poslouchat), vynikající trakce na suché, velmi dobrá na mokru. Obecně platí, že pro takovou Kase těžko najít něco lepšího. Je obtížné posoudit chování na ledě, protože nejsou využívány v zimním období, ale v létě suuuper. Více >
 • Niko 4,2 111150

  Fulda Kristall Control HP

  Jak se sluší oblast Fulda skvělá kvalita. Auto provedena dokonale dokonce i na zledovatělém trassach. Zatáčení nic odlitky, i když někdo hledá Randy věnoval bezpečné jízdě jakožto nejvíce doporučené :) Více >
 • KK 4,1 111150

  Fulda ECOCONTROL

  Kdybych měl znovu koupit pneumatiky moje volba by byla identická. Pneumatiky Fulda ECOCONTROL nezpůsobují žádný problémy v použití. Jediná věc, kterou bych změnil, kdybych mohl, je hlučnost, to nemusí být problém pneumatiky jen auta, protože ibiza 1.2 netlumí dost dobře :) Pokud jde o brzdění nemám se na co stěžovat. Trvanlivost je opravdu do-ko-na-lá, projel jsem skoro 10 tisíc km a pořád vypadají jako nové. Později jsem prodal moje auto (bylo mi škoda pneumatik…) Jsem zvědav jak vypadají zimní pneumatiky značky Fulda, myslím, že budu musel v tomto roce koupit nové zimní pneumatiky. A myslím, že zvolím něco od Fuldy, protože letní pneumatiky Fulda ECOCONTROL byly nejlepší častí mého auta Více > ;) Doporučuji pneumatiky, jsou dost levné, ale opravdu mohou soutěžit s pneumatikami z nejvyšší třídy.
 • wax 4,2 111150

  Fulda ECOCONTROL HP

  Zpočátku byly opravdu vychladnout tiché koblihy. Bohužel, po cestování několik tisíc kilometrů daleko, se staly hlasitější, ale to je ještě v pořádku. Možná, že problém s geometrií zadní suspenze, která jim ničí jemně (wyząbkowanie back). Chování sušit velmi dobré. Jedna vlna shromažďování, pro ostrý vstup do zatáčky a byl jsem přesvědčen, že jsme provedli. Udržované koblihy! Opravdu velké překvapení. Na mokré, naštěstí to nebylo naléhavá situace, ale držel rychlé zatáčky a já patří bazén kreditní zůstatek na 5. No podezřelé chování divné, protože nemám wieżyłęm v takových věcech, ale spotřeba paliva klesla cca. 0.3-0,5l / 100 km. Obecně hundereds hit nákup. :-) Myslím, že jsem jen nosit Více > trochu rychleji, než to, co jsem měl. A oni byli také Fulda. Na zdraví
Najděte si své pneumatiky Fulda