Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte průměr

Nejste si jisti?: Vyberte své auto

Yokohama

Ulož

zavřít všechno

otevřít všechny Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Cenové rozpětí

0 0
   

x Posilené pneumatiky

Každá pneumatika má svůj index nosnosti. Tento index je určen Evropskou technickou organizací pro výrobce pneumatik a disků. Zesílené pneumatiky mají tento index vyšší než standardní produkty, díky tomu snadněji plní požadavky jízdy vozidel s větší zátěží.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovolují jízdu po ztracení tlaku. Jízda na proražené pneumatice Run Flat je možná průměrně přes 80 km s rychlosti ne větší než 80km/h.

x

Udělejte si chvilku na prohlédnutí si všech pneumatik, které mohou být doručeny do 48 hodin. Běžnou dobu dodání činí dva až tři pracovní dny.

Pneumatiky Yokohama

Pneumatiky Yokohama

Yokohama Rubber Company, je japonská společnost, která patří do skupiny Furukawa. Historie společnosti sahá do roku 1917. Yokohama je sedmý gumárenství výrobce na světě a druhým největším dodavatelem pneumatik v Japonsku.

Yokohama klade důraz na moderní technologie. Ve své výzkumné, vývojové centrum pracuje více než 1000 zaměstnanců. Yokohama ročně vydává více než 100 milionů dolarů na vývoj inovací.

Nabídka Yokohama zahrnuje osobní, 4x4, průmyslové, nákladní a závodní pneumatiky.

Pneumatiky Yokohama jsou dedikované sportovní autům. Výrobky společnosti jsou využívány některými týmy ve 24 hodin La Mans rally a série Intercontinental Rally Challenge.

Firma se specializuje na navrhování moderních pneumatik UHP.

Klasifikace letních pneumatik Yokohama

Hodnocení letních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Letní pneumatika Hodnocení 5,0 11111 (1 Názor)
Letní pneumatika Hodnocení 4,8 111180 (1 Názor)
Letní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (6 Názory)

Klasifikace zimních pneumatik Yokohama

Hodnocení zimních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Zimní pneumatika Hodnocení 4,3 111130 (56 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (55 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (70 Názory)

Nejnovší výrobky

Nejnovější Yokohama pneumatiky v Oponeo.cz. Nové Yokohama modely s nejnovějším technologickým řešení.

Bestsellery

Nejprodávanější pneumatiky jsou nejoblíbenější Yokohama podle uživateli, které mají nejlepší kvalitu, kilometrový výkon a cenu.

Poslední názory

Letní pneumatiky Yokohama

Pneumatika Letní Yokohama PARADA Spec-2

Chtěl bych srdečně doporučit
Hodnocení: 4,4 111140

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

pneumatiky pro milovníky pneumatik. Vzhled Osobně se mi líbí moc, ale je to otázka vkusu. Jízdní vlastnosti: velmi dobrý! Ve srovnání s předchozím Randy Firestone jsou ty koblihy držet velký zatáčkách manévr, ale odráží měkké gumy. Na zlomek vteřiny se zdá, že auto je naklápěcí, ale pro tuto chvíli chytne držadlo, dokud muže šťastný :) Stěhování a brzdění je opravdu vynikající. Navíc jsem si všiml, že potlačuje velmi pěkné hrboly na silnici a ostré zatáčky dojem je, jako by to bylo mnohem těžší pneumatika. Ale sám o sobě vysvětluje, že oni jsou rozloženy rožni v pneumatice kaučukové sloučeniny, která způsobuje mnohem lépe se přizpůsobit podmínkám pneumatik. Na mokré vozovce, stejně jako ostatní pneumatika chová police, a rozdíl v vybíjení vodě při rozdílu plus nebo minus 5 km / h nehraje roli pro mě, protože na mokrých silnicích by měla jezdit pomaleji, protože silnice povrch je mnohem méně předvídatelný než suchý. Při nákupu pneumatiky na léto je jednoduchý princip: je lepší lepší koupit pneumatiku na suché chodníku a mokré jízda pomalejší. Osobně doporučuji koblihy Yokohama Parada Spec 2 lidé, kteří spoléhají na kvalit, jako je výbornou přilnavostí na suchém asfaltovém povrchu, vzhled pneumatiky. A největší falešná zpráva je, že jsou trochu hlasité. Mírně jistě jsou hlasitější než ostatní běžné pneumatiky, ale to není hluk přehnané. Pro mě je to mazlivá szumik při jízdě :) A já řídit Honda Civic, který není známý pro dobré Mute.

Pneumatika Letní Yokohama Advan Sport V105

skvělý na mé Golf GTI
Hodnocení: 3,9 111900

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

vždycky Goodyear Eagle F1 asymetrický 2, ale zjistil, thease yokohoma V105 chystá levnou 4 Zbrusu nový 200 quid.only zachytit vše až dolů v Cornwallu žiji London.48 hr kurýrní a 40 liber odeslání pneumatik zase až mincovna as description..im milence Goodyear tak pro mě těžké změnit názor, ale na autě vypadají krásné a zima rychle blíží brzy říct, co se jako nějak si nemyslím, že se stejný počet kilometrů jako dobré roky jsem měl více než 20.000 mil a pak mot advisory.late létě rukojeť dobře prší nebo ne, může být trochu hlasitější 72dB proti 69dB ale co na zemi Essex dráhy můj golf je jako japonsko vlak kuličky a při zásahu středního pedálu auto zastaví mrtvé rovnou bez fuss.i trvat i ruce z kola a sledování místo na to řídí sám Není to špatné pro 100000míle golf.all ve všech, i plnou cenu 82 každý Doporučuji goodyears jsou 95.still pokračovat přes zimu, ale mohu říci jen im dobře pleased.200 liber bylo výhodné, a že mi bude trvat stejně yokohoma jste na mě dojem z můj goodyear days.without pochyb thease jsou dobré pneumatiky doporučujeme každému, kdo o sportovní auto budete potřebovat dobré rubber.yokohoma naději mám najeto se jim ale dojem tak daleko a im sportovní řidiče

zimní pneumatiky Yokohama

Yokohama Y354

Skvělé all round pneumatika, která funguje stejně jako všechny terénu
Hodnocení: 4,2 111120

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Velká celoroční pneumatika .. (Yoko seznam je jako celou sezónu a to nejen v zimě), je těžké najít dobré pneumatiky v mém podivném formátu pro VW T3 Syncro (205R14) Používá se na silnici i mimo ni .. 6000 km cestě do Chorvatska a zpět, horké dálnic, polní cesty, lesní cesty, horské průsmyky sněhem .. nic fazes nich .. jo jistý .. hluboko kluzké bláto je nezastaví, ale AT je to není o nic lepší práci a ty jsou schváleny pro zimní taky (sněhová vločka a horské loga). Zdá se, že na sobě velmi dobře také

opona Zimní Yokohama W.Drive WY01

Velmi dobré pneumatiky doporučujeme
Hodnocení: 4,6 111160

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Ahoj, koupil jsem pneumatiky v září, srpen excel velmi dobře na své i za sucha. No málo sněhu letos v Pomořansku, ale těch pár dní si můžete vyvodit závěry týkající se sníh pohádky prostoru jsou jako bláto skluzu měl velmi dobře se na ně s 30.000 v této chvíli, a to je velmi dobře, doufám, že bude mít 50 tisíc v srpnu mějte seavit

Průměrná cena pneumatik: 4,04 na zakladě 725 hodnot

Modele pneumatik Yokohama

Všechny Yokohama modely jsou dostupné. Můžete si vybrat konkrétní model Yokohama letních, zimních nebo celoročních pneumatik.

Zimní pneumatiky

Poznejte nabídku zimních pneumatik Yokohama. Zimní pneumatiky by se měly užívat v případě, kdy teplota vzduchu klesne pod 7 °C. Vyberte si Vám odpovídající zimní pneumatiku Yokohama.

Celoroční pneumatiky

Shlédněte nabídku celoročních pneumatik Yokohama. Celoroční pneumatiky jsou kompromisním sloučením výkonů letních a zimních pneumatik. Vyberte celoroční pneumatiku, která pro Vás bude tou nejlepší Yokohama.

Sezóna

Skoukněte nabídku letni, zimních a celoročních pneumatik této značky. Každá pneumatika se specializuje na různá roční období a na různé podnební podmínky.