Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Zeetex ZT1000 165/45 R15 72 V XL

V současné době výrobek pozoruje 4 osoby

Srovnejte

Přejděte
na seznam pneumatik 165/45 R15

Rozměr pneumatiky:
165/45 R15
Rychlostní index:
V = max 240 km-h
index nosnosti:
72 = max 355 kg
Sezóna:
Letní
Typ vozidla:
Osobní
 • Doručení zdarma
 • Dodací lhůta: 3-4 pracovní dny

Tento produkt byl naposledy koupen dnes o hodině 12:27

* Prezentovaná data produkce jsou přibližná.
Skutečné datum produkce se liší pouze minimálně.
5 DŮVODŮ PROČ NAKUPOVAT V OPONEO
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rychlé a bezplatné
  dodání
 3. Nové z výroby,
  originální zboží
 4. Více než milión
  zákazníků
 5. Síť evropského
  prodeje

Názory uživatelů

Celkové hodnocení: 4,2 Celkové hodnocení: Celkové hodnocení 1022 názorů

dobrá
 • Náklady na vlastnictví: Vliv pneumatiky na provozní náklady auta 111110 4,1
 • Komfort: Vliv pneumatiky na pohodlí cestovaní 111110 4,1
 • Silniční vlastnosti: Vliv pneumatiky na jizdní vlastnosti 111120 4,2

1022 lidí hodnotilo pneumatiku

 • 5 306 lidí
 • 4 609 lidí
 • 3 82 lidí
 • 2 19 lidí
 • 1 6 lidí

95% uživatelů doporučuje pneumatiku

95%

Informace o pneumatikách jsou shromažďovány již 3332 dnů. V té době jsme získali 1022 názorů.
Celková ujetá vzdálenost našich zákazníků je 8712000 km.

Nejvýše hodnoceným parametrem je: suchý povrch.

Pneumatiky byly nejčastěji hodnoceny uživateli, kteří jezdí obvykle ve městě.

Tato pneumatika byla posuzována řidiči, kteří označují svůj styl jízdy jako střední.

Poslední názory:

Počet hodnocení na stránce:

 • Názor mimo CZ Uživatel: BR

  Rozměr: 205/55 R16

  Hodnocení: 4,2 111120
  Namontoval jsem pneumatiky na auto v dubnu v teplotě 8°C. Bylo mokro a chladno. Zimní pneumatiky Pirelli Sotozero z 2009roku s 5mm dezénu uklouznutí při rychlejším tahem na semaforech. Vulkanizator u kterého jsem šel vyměnit pneumatiky ještě vysmíval "Číňané", s komentářem, že budou tragické. Poprvé byl překvapen, při vyvažování - nebyly žádné problémy. Podruhé jsme byli oba překvapení - já jsem odešel od závodu, a on se na to díval. Přestěhoval jsem se docela agresivně, a pneumatiky jako přilepené k asfaltu, bez jakýkoliv skluzu. Bylo to pro mě překvapení, protože značkové zimní pneumatiky nefungovaly tak dobře. K dnešnímu dni jsme přejeli s manželkou kolem 10 tisíc kilometru na nich. Žena jezdi do práce, a já jedu zatímco další výlety. Dobra pneumatiky za výbornou cenu. Občas jezdím na dálnici a několikrát došlo k výraznému překročení rychlostní limitu. Během této doby jsem musel jet velmi opatrně (nějaká paní z telefonu k uchu, nevěnovala pozornosti a zajela mám pás), a i na dešti také velmi dynamicky se pohybovaly (pneumatiky) - nevidím důvod si stěžovat na těchto pneumatiky. Vůz je 100% spravny, pohlcovače více než 80% správnosti - kontroluji to každý rok. Trochu jsem zariskoval kupovat levnější pneumatiky ale nelituji. S čistým svědomím doporučuji pro lidi, kteří dávají přednost také poměrně dynamický styl jízdy.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Názor mimo CZ Uživatel: Cris

  Rozměr: 205/55 R16

  Hodnocení: 3,9 111900
  Koupil jsem pneumatiky co nejrychleji na auto, které jsem si koupil na skoro lysých pneumatikách. Měli mi vydržet jenou rok, a v případě, že prsknou příliš rychle - vyhodil bych a nakoupil slušnější . Dnes vím, že můj další nakup bude také Zeetex ZT1000. Od nejlepších značek pneumatik, se liší jen nepatrně vyššího valivého odporu a hlučnosti. Pokud jde o bezpečnost, drženi na cestě a pohodlí - nemám nejmenší výhradu. Podezřelý, že je to kvůli mému klidnému stylu jízdy. Nedávno jsem vzal auto na náměstí, kde trochu jsem se sehrál. Auto, pokud tratilo trakční přilnavost na silnici, jenou v situace která je reálně nepravděpodobna. Tam je také pochyb o tom, že to je tisíckrát lepší než nejlepší výběr použité pneumatiky. Nicméně, pokud si nejste automobilový závodník, a chcete za 4000CZK koupit sadu pneumatik opravdu dobrých - upřímně doporučuji! ps. Také jsem se zprvu zdálo, že počet pozitivních komentářů o nějakém no-name Zeetex je marketingový podvod.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Názor mimo CZ Uživatel: Stan

  Rozměr: 185/55 R15

  Hodnocení: 4,2 111120
  1998 Honda Civic 1.4 Aerodeck založené Zeetexy 185/55/15 vypadají v pořádku, a jezdím Hondu čtyři roky, a dříve mel jsem různé pneumatiky. Gumy Zeetex vynikají skvěle, a to zejména pokud jde o jízdě v dešti. Jsou tiché a dostatečně potlačuji nerovný asfalt. Byl jsem schopen je dostat na opravdu dobrou cenu menši než 1000 korun za kus. a to mi dalo něco k přemýšlení, protože jiné značky pneumatik střední kvality dosahující až 2000CZK za kus (včetně některých neobvyklých velikosti). Jejich nevýhodou je velký rozdíl v hmotnosti. a to i 70 g na stráně. takže budete muset vydat na přídavných závaží. V dílně se na mě podívali, jako na idiot, měl jsem ležet v příkopu na prvním dešti. Cenový rozdíl je velký a pohodlí srovnatelné s lepšími pneumatikami ne čínskými tak jsem vzal šanci a nelituji - já doporučuji tyto pneumatiky, stejně jako používání stránek Oponeo profesionální servis.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Názor mimo CZ Uživatel: Seb

  Rozměr: 205/55 R16

  Hodnocení: 4,1 111110
  Ahoj, mám Mazdu 6 od roku 2003 o 145KM motor 2.0 jsem se rozhodl na těchto pneumatiky kvůli jejich ceně, ale názor na ně jsem se rozhodl napsat po ujetí 3000 km, Takže: pneumatiky jsou tiché, auto je provozován v městských a příměstských oblastech, a pneumatika funguje velmi dobře :) Auto je tak dobré na mokrých a suchých podmínkách, a mnoho lidí mi mluví, že oni mohou být dost nedostačující na mokré, ale nic takového nemá. Zeetex dobře odstraňuje vodu a dokonce i po vstupu do louže, je možné zajistit výbornou stabilitu. Po cca 3000km pneumatiky nemají žádné nebo prakticky žádné opotřebení. Pokud nechcete jezdit příliš daleko a příliš mnoho, pneumatika je v pořádku, pro náročnější, nicméně, doporučil bych jiný model pneumatik - více renomované značky, která je všeobecně považována za dobrou. Zeetex je dobra pneumatika, a doporučuji všem, zejména svým přátelům.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

 • Názor mimo CZ Uživatel: Koval

  Rozměr: 225/55 R16

  Hodnocení: 4,9 111190
  Měl jsem mnoho osobních aut i všechny druhy pneumatik. Přesvědčeno mě na nákup protektoru, ale jenou znacky premiu, a to bylo zrovnatelne s vydáním poměrně hodně peněz a vyhazenim pneumatik do kose. Nekdy dávno jsem pro Audi koupil pneumaitky Ling Long a byl jsem velmi prekvapeny. Po po několika letech rozhodl jsem se nekupovat pouzivanych pneumatik po Nemcu který hodil pneumatiky do kose a Čech prodal se ziskem, etc., a pak se o to nezajímá. Koupil jsem Zeetex HP1000 225/55/16, takže nemusíte poslouchat a nectejte hloupych věci, které jsou v internete itp. Te pneumatiky jsou hodne lepsi od značkových pneumatik, které jsou viditelne v televize a pouze nic víc, budete platit za znacku!!! Zeetex pneumatiky jsou tiché. Doporučuji 100% a věřím, není co se dívat na cenu. Jeste neco - pneumatiky jsou vyrobeny v Indonésii.

  Je toto hodnocení užitečné? Ano 0 Ne 0

Počet hodnocení na stránce:

Popis výrobku

Zeetex ZT1000 165/45 R15 72 V XL

Model Zeetex ZT1000 je novinkou na letní sezónu. Je určen do osobních vozidel a řadí se do ekonomické třídy pneumatik. To znamená, že přináší poměrně dobré výkony a spolehlivost v různých podmínkách a současně není jejich pořízení nákladnou záležitostí. Model přináší:

 • Bezpečnost
 • Dlouhou životnost
 • Stabilitu v zatáčce
 • Výhodná cena

Štítek

Pneumatika Zeetex ZT1000 v rozměru 165/45 R15 72 V, podle informace udané výrobcem dispunuje následujícími jízdními parametry:

 • E
 • E
 • 70 dB
E E 70 dB

Palivová účinnost (valivý odpor)

Palivová efektivita je kategorizována od A do G na barevné škále. Třída A (zelená) hovoří o nejnižším valivém odporu a maximální možné úspoře paliva. Naopak třída G (červená) představuje nejvyšší valivý odpor a nejnižší úsporu paliva. Valivý odpor ovlivňuje nejen spotřebu paliva, ale i emise oxidu uhličitého. Čím nižší valivý odpor, tím nižší emise.

Brzdění na mokré vozovce

Třída A znamená nejkratší brzdnou dráhu, třída G potom nejdelší brzdnou dráhu. Brzdění na mokré vozovce ovlivňuje schopnost uchování přilnavosti na mokrém povrchu. V praxi platí, že čím lepší třída, tím lepší jízdní vlastnosti na mokré vozovce. Tento parametr má vliv na bezpečnost na silnici.

Vnější hluk

Pneumatiky se podílejí na množství vozidlem generovaného hluku. To se odráží ve významu používaných vlnových symbolů: jedna černá vlna označuje tichou pneumatiku, zatímco tři vlny vyznačují vyšší hlasitost. Hodnocení EU posuzují externí emise hluku pneumatiky v decibelech (dB). Výběr pneumatiky s nižší úrovní hluku se odráží ve Vašem řízení v okolním prostředí.

Testy pneumatik

2015 test Auto Bild v rozměru:185/60 R15 hodnocení: uspokojivá