Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Continental

Hodnocení výrobce
4,4
  111150
na zakladě 1477 názorů
Vyberte profil
Vyberte průměr

Continental AG jeden s největších motorizačních dodavatelů. Nabídka výrobce obsahuje letní a zimní pneumatiky třídy premium, a také brzdové systémy, častí hnacího systému a povozek, elektronické součástky.

Continental lídr ve výrobě pneumatik v Evropě, 32% originálního vybavení pochází od společností Continental (OEM). Výrobky jsou rynoltické testovány co garantuje nejvyšší kvalitu. Pneumatiky mají homologace k mj. Daimlera AG, BMW, General Motors, Ford, Porsche atd.

Od mnoha let společnost Continental je vedoucím hráčem na trhu, výherce testů provedených německou organizace ADAC a nejpopulárnější magazíny. Jen v 2012 roce pneu Continental vítězily až v 12 testech v nejpopulárnějších rozměrech pneu. Organizátoři testu podtrhávají dobrou přilnavost na mokré vozovce a bezpečné brzdění, také úroveň spotřeby paliva.

Společnost Continental založena v roce 1871. Hlavní sídlo společností má v Hannoveru. Do koncernu patří společností: Barum, Semperit, Uniroyal, General Tire a Viking. Koncern drží kolem 22 továren a výzkumné a vývojové centra (mj. v Německu, Francii, Portugalsku, Rusku a Rumunsku). Značka Continental účastní v největších fotbalových soutěžích např. Mistrovství Evropy ve fotbale UEFA, EURO 2016 ve Francie nebo 2014 FIFA World Cup Brazil.

Názory našich zákazníků:
 • Mariusz 4,8 111150

  Continental ContiWinterContact TS850

  Fantastické pneumatiky téměř bezchybné, s výjimkou, samozřejmě, poměrně vysoká cena. Ve srovnání s jinými zimních pneumatik nevýhodou je malý odrazovým můstkem mezi zářezu. Když někdo zhasne hodně zpevněných cestách je to docela nepříjemné. Při výměně kol na letní kamczyki musí být odstraněny před vyvažování. Ve srovnání s jinými značkami pracovat časově velmi náročné. Více >
 • Sławek 4,9 111150

  Continental ContiSportContact 5P

  Už jsem provozovat řadu pneumatik prémiových ze skupiny, a musím přiznat, že jsem nikdy nebyla tak šťastná s pneumatikami. Jezdím velmi agresivně a často na hranici přilnavosti, ale Conti ještě ani jednou nepřekvapilo mě jejich chování. Velmi rychle překonat otočení, bez ohledu na podmínky rychlosti a povětrnostních vykazují velmi dobré vlastnosti těchto pneumatik. To není bez významu, je také nízké opotřebení běhounu. Jel jsem na těchto pneumatiky od března tohoto roku o 20 tisíc,. km a opravdu jsem překvapený, takový dobrý stav pneumatik. Stalo se, že pneumatiky musel být nahrazen po 12 až 15.000. km, protože tam nebyl žádný běhounu, a tady myslím, že jsem pořád jezdit bezpečně 30-40000. Více > km.co s mým stylem jízdy a výkonu vozu je výsledkem velmi uspokojivý. Vřele doporučuji pneumatik ContiSportContact 5P.
 • ROBERT 4,6 111150

  Continental ContiEcoContact 3

  Pneumatiky Continental jsou pneumatiky, obrovská pozornost vizuálně i technicznie.Producent žádné vychytávky do jakością.Opony chovat dokonale, a to jak v létě, tak v případě, že zimie.Miałem dosáhl na vrchol výrazného návrší a Continental Winter Contact poradil a ostatní stáli a sledovali, jak moje auto bezpečně do neutrální polohy zavře Continental górkę.Naprawdę vede cesta, ale v mém případě jsem se přiznat, že jsem se snažil najít levnější kvůli ceně, ale nakonec vždy wygrywał.JAKOŚĆ Continental, vzhled a trvanlivost, aby společnosti výhodu nad innymi.Innymi říct, že dost poco hotovosti poté, co jsou levnější a všichni ale zaručuje mi, že Continental v porovnání s ostatními společnostmi Více > v pojeżdże déle, a to mi dává úsporu vulkanizátoru protože nemám často nakupují nové pneumatiky :)
 • MS 4,7 111150

  Continental ContiSportContact 2

  Velmi doporučuji tuto pneumatiku, za tuto cenu je těžké najít něco lepšího a stejně kontrolu provádí při poměrně agresivní jízdě. Pneumatiky jsou tuhé a neohýbejte příliš mnoho v ostrých zatáčkách, jsem změnil přímo z Michelin Energy Saver a rozdíl je patrný hned, navíc také řízený na chvíli na Michelin Primacy HP, ale Conti se moje jízda funguje nejlépe. Pokud někdo očekává, že pneumatika natolik, aby mu za mnoho let, ale bohužel musím vás zklamat, předpokládám, že na tyto pneumatiky jezdit až o 3 sezón, ale něco za něco - která se konala v pneumatikách musí spotřebovat. Pokud jde o hluk, že se nejedná nejtišší pneumatiky, na kterých jsem cestoval a při vyšších rychlostech může být slyšet, Více > ale to není těžké obtíž. Opět doporučuji.
Najděte si své pneumatiky Continental