Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte průměr

Nejste si jisti?: Vyberte své auto

Všechny

Ulož

zavřít všechno

otevřít všechny Ulož

Všechny

Ulož

Letní

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Cenové rozpětí

0 0
   

x Posilené pneumatiky

Každá pneumatika má svůj index nosnosti. Tento index je určen Evropskou technickou organizací pro výrobce pneumatik a disků. Zesílené pneumatiky mají tento index vyšší než standardní produkty, díky tomu snadněji plní požadavky jízdy vozidel s větší zátěží.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovolují jízdu po ztracení tlaku. Jízda na proražené pneumatice Run Flat je možná průměrně přes 80 km s rychlosti ne větší než 80km/h.

x

Udělejte si chvilku na prohlédnutí si všech pneumatik, které mohou být doručeny do 48 hodin. Běžnou dobu dodání činí dva až tři pracovní dny.

Letní pneumatiky

Klasifikace letních pneumatik

Uspořádání letních pneumatik je tvořeno na základě hodnocení přidaných uživateli našeho internetového obchodu. Jedná se o seznam deseti nejlépe hodnocených modelů letních pneumatik.

Letní pneumatika Hodnocení 4,6 111160 (49 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,6 111160 (166 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,6 111160 (42 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (407 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (1003 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (624 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (42 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (39 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (105 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (384 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (190 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (182 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (124 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (67 Názory)

Bestsellery

Představujeme nejprodávanější modely letních pneumatik. Najdete zde produkty, které jsou z hlediska zákazníků nejpopulárnější. Tyto nejprodávanější pneumatiky jsou kombinací dobré kvality a dostupné ceny.

 • Nokian Line
  Nokian Line

  Nokian je finská společnost, která se specializuje ve výrobě pneumatik třidy premium přizpůsobených ...

 • Dunlop SP Sport Bluresponse
  Dunlop SP Sport Bluresponse

  Značka pneumatik Dunlop patří k americkému koncernu Goodyear. Společnost byla založena v roce 1888 ...

 • Pirelli P Zero
  Pirelli P Zero

  Sportovní výkony a maximální kontrola během jízdy – to jsou hlavní vlastnosti modelu Pirelli P ...

 • Michelin PILOT EXALTO 2
  Michelin PILOT EXALTO 2

  Technický popis pneumatiky zatím není k dispozici.

Průměrná cena pneumatik: 3,92 na zakladě 24197 hodnot

Letní pneumatiky

Letní pneumatiky

Letní pneumatiky jsou určeny pro použití v období od jara do podzimu. Složení směsi letních pneumatik je navrženo pro teploty nad 7 stupňů Celsia. Pod touto hranicí letní pneumatiky tvrdnou a ztrácejí své trakční vlastnosti. Pneumatiky letního typu mohou mít směrový, asymetrický nebo symetrický dezén běhounu. Letní pneumatiky mají ve svém dezénu méně vroubků a lamel, aby zlepšily přilnavost k suchému povrchu, který se nejčastěji vyskytuje právě v létě. Dezény běhounů letních pneumatik se kromě dobré přilnavosti na suché cestě charakterizují také dobrým odváděním vody a odolností vůči jevu aquaplaningu. Pneumatiky tohoto typu jsou doporučovány pro řidiče, kteří jezdí více než 5-6 tisíc kilometrů ročně, velmi často mimo město nebo ve smíšeném režimu (město – cesta). Jsou také vhodnou volbou pro řidiče, kteří jezdí agresivně a dynamicky, protože tyto pneumatiky zajišťují nejlepší úroveň bezpečnosti během jízdy vysokou rychlostí. Letní pneumatiky se také charakterizují nejtišší prací ze všech druhů pneumatik, jsou tedy nejkomfortnější. Kontura (obrys kolem běhounu) letní pneumatiky je kulatá. Díky tomu pneumatika zajišťuje nízký valivý odpor a vysokou přilnavost. Nízké valivé odpory se projevují snížením spotřeby pohonných hmot a omezením emise oxidu uhličitého do ovzduší. Vzhledem k výše uvedeným vlastnostem se můžeme setkat s mnoha letními pneumatikami, které jsou označovány jako ekologické výrobky vybavené technologicky pokročilou konstrukcí, která zajišťuje nízkou spotřebu pohonných hmot a tichou práci. Letní pneumatiky se opotřebovávají pomaleji než celoroční a zimní pneumatiky, mezi jinými z důvodu použití tvrdší gumové směsi pro výrobu tohoto typu obutí. Letní pneumatiky zajišťují velmi dobrou trakci na suché i mokré vozovce. Výrobci používají řešení, která garantují minimalizaci spotřeby pohonných hmot, akustický komfort a pocit bezpečí. Na letních pneumatikách nenajdeme typická označení spojená se sezonou.

Testy letních pneumatik

Níže představujeme testy pneumatik prováděné různými organizacemi a auto-moto magazíny. Testy pneumatik jsou považovány za nejlepší, nejsměrodatnější a nejvěryhodnější zdroj informací o výkonech konkrétních modelů pneumatik. Z celé řady parametrů, které ovlivňují výsledky takových testů, je nejdůležitější právě bezpečnost, která je spojována se schopností pneumatiky odpovědně reagovat na brzdění a manévrování, dále odolnost vůči opotřebení a vliv na spotřebu paliva. Výsledky testů jsou často referencemi pro řidiče i výrobce pneumatik po celém světě.

Průvodce letních pneumatik

Články o letních pneumatikách

Sezóna

Na trhu existuje rozdělení na letní zimní a celoroční pneumatiky. Letní pneumatiky jsou charakterizovány dobrými výkony na suchém a mokrém povrchu v teplotách vyšších než 7 °C. Zimní pneumatiky zajišťují bezpečnost v takových podmínkách, které s sebou přináší zimní období. Celoroční pneumatiky jsou kompromisním sloučením vlastností pneumatik letních i zimních. Seznamte se s naší nabídkou letních pneumatik.

Značka

Existuje mnoho výrobců letních pneumatik. Shlédněte nabídku letních pneumatik v nejpopulárnějších výrobců.

Rozměr

Existuje mnoho rozměrů letních pneumatik. Shlédněte nabídku letních pneumatik v nejpopulárnějších rozměrech.

13,0"