Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte průměr

Nejste si jisti?: Vyberte své auto

Michelin

Ulož

zavřít všechno

otevřít všechny Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Cenové rozpětí

0 0
   

x Posilené pneumatiky

Každá pneumatika má svůj index nosnosti. Tento index je určen Evropskou technickou organizací pro výrobce pneumatik a disků. Zesílené pneumatiky mají tento index vyšší než standardní produkty, díky tomu snadněji plní požadavky jízdy vozidel s větší zátěží.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovolují jízdu po ztracení tlaku. Jízda na proražené pneumatice Run Flat je možná průměrně přes 80 km s rychlosti ne větší než 80km/h.

x

Udělejte si chvilku na prohlédnutí si všech pneumatik, které mohou být doručeny do 48 hodin. Běžnou dobu dodání činí dva až tři pracovní dny.

Pneumatiky Michelin

Pneumatiky Michelin

Compagnie Générale des Établissements Michelin je jedním ze dvou největších výrobců pneumatik na světě. Společnost byla založena v roce 1889 bratry: André a Édouarda Michelin. Sídlo společnosti se nachází ve městě Clermont-Ferrand ve Francii.

V továrních se vyrábí pneumatiky třídy premium osobní, nákladní, motocyklové, na kola, 4x4, na letadla, průmyslové, zemědělské, retro a závodní. Pneumatiky Michelin patří do střední třídy, stejně jako HP a UHP.

Ke koncernu patří značky: Michelin, Kleber, BFGoodrich, Riken, Taurus, Kormoran, Warrior, Saimtyre, Tigar, EUROMASTER, Recamic.

Maskot Michelin - Bidenbdum byl vybrán jako nejlepší logo ve světě v roce 2000, proto společnost je nejznámější značka pneumatik na světě.

Společnost je účastník v motoristickém sportu. V roce 2005 Michelin získal mistrovské tituly v takových soutěžích jako: Formule 1, WRC, 24h Le Mans, Moto GP, VTT Cross Country.

Klasifikace letních pneumatik Michelin

Hodnocení letních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Letní pneumatika Hodnocení 5,0 11111 (1 Názor)
Letní pneumatika Hodnocení 5,0 11111 (1 Názor)
Letní pneumatika Hodnocení 4,8 111180 (11 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,6 111160 (3 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,6 111160 (162 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,6 111160 (1 Názor)
Letní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (6 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (3 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (59 Názory)

Klasifikace zimních pneumatik Michelin

Hodnocení zimních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Zimní pneumatika Hodnocení 4,6 111160 (140 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (93 Názory)
Letní se zimní homologací Hodnocení 4,4 111140 (3 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,3 111130 (4 Názory)
Letní se zimní homologací Hodnocení 4,3 111130 (213 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (2 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (12 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,0 11110 (2 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,0 11110 (1 Názor)

Nejnovší výrobky

Nejnovější Michelin pneumatiky v Oponeo.cz. Nové Michelin modely s nejnovějším technologickým řešení.

Bestsellery

Nejprodávanější pneumatiky jsou nejoblíbenější Michelin podle uživateli, které mají nejlepší kvalitu, kilometrový výkon a cenu.

  • Michelin PRIMACY 3
    Michelin PRIMACY 3

    Michelin PRIMACY 3 se vyznačuje nejlepšími výkony, dokonalou přilnavostí a stabilitou řízení v ...

  • Michelin PILOT EXALTO 2
    Michelin PILOT EXALTO 2

    Technický popis pneumatiky zatím není k dispozici.

Poslední názory

Letní pneumatiky Michelin

Pneumatika Letní Michelin ENERGY SAVER+

velmi dobrá pneumatika
Hodnocení: 4,4 111140

Michelin Energy Saver + První dojem - ticho - neměl jsem tak klidný pneumatiku v autě. Druhý dojem - lehký válcování. Třetí dojem - asi 2000 mil musí být chátrat - zprvu nebyli jisti - měl jsem pocit, jako bych se chystal ... bruslení - ale pacient tichý provoz díky pneumatice může vést - v okamžiku, kdy jsou pneumatiky velmi bezpečný, dobře držet v zatáčkách, a to skoky na rukojeť s dynamickou trakcí, ABS spolupracovat s nimi plně (dlouhý klacek silným brzdění před ABS do akce). Jedinou nevýhodou je, jako obvykle, na francouzskou cenu produktu - ačkoli je již nižší, než tomu bylo před několika lety. Abych to shrnul - ideální pneumatiku pro ty, kteří nemají léčit každou cestu, jak si závod. Jedná se o pneumatiky pro normální každodenní jízdu, jízdu ve městě nebo dálnice, splatit neobvyklý komfort, pravděpodobně nízká hlučnost, malý valivý odpor, nízká abraze a velmi dobrá trakce. Můj další nákup - Michelin znovu. Citroen Xsara Picasso 2.0HDI Exclusive

Pneumatika Letní Michelin ENERGY SAVER+

Dříve také jezdil na pneumatikách Michelin proto nyní zpětně odkoupené společnosti
Hodnocení: 5,0 11111

Celkově jsem na pneumatikách Michelin ENERGY SAVER+ v tomto autě najel 170000 kilometrů. Moje předchozí jsem změnil vzhledem ke jejich věku (8 let), ale dezén byl ještě asi na dvě sezóny, ale vzhledem k tomu, že v létě jezdím na dlouhé vzdálenosti až za státní hranice, jsem se rozhodl, znovu koupit pneumatiky Michelin, které pracují dobře ve všech podmínkách, déšť nebo teplo - krásně drží na silnici, auto jezdí jako nan drátku, brzdění je velmi dobré, a co je zajímavé, že i když jsem měl už tak letité pneumatiky, guma nebyla vůbec poškozená, čili nebyly vůbec opravované. Pro každého, kdo si cení pohodlí a klidu doporučuji pneumatiky Michelin ENERGY SAVER+.

zimní pneumatiky Michelin

opona Zimní Michelin AGILIS ALPIN

stojí peníze
Hodnocení: 4,4 111140

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Skvělá pneumatika, to není levné, ale myslím, že stojí za to peníze. Jsem kurýr, často jdou na malých městech, kde je vzácné, když jsou silnice vymazány sněhu, jak by měl. Nikdy se mi stalo v srpnu pohřbít, i na strmých stoupání kopnym sněhu není problém, i když jsem měl na "tempo" na 500 - 700kg. Pokud jde o pohodlí, že si nevšiml rozdílu, pokud jde o hluk ve srovnání s letním (a v létě také mám Michelin Algis, instalované v dukát) pneumatika za pravdu dává pocit bezpečí, budete potřebovat některé odvaha zuby ztratila přilnavost na prahu příkladu. Doporučil bych každému, a často hodně drivin "na zadní silnic. Ročně se "dělá" asi 75.000 mil. Nastavit klidně bude stačit przejezdzic dvě sezóny. Osobně se mi líbí nákupu jsou znovu Algis Alpin.

opona Zimní Michelin AGILIS ALPIN

SUPER
Hodnocení: 4,6 111160

Překlad Tento překlad pochází z jiného jazyka a čeká na ověření profesionálního překladatele.

Zdravím všechny. Doporučil bych tyto pneumatiky. Jel jsem už asi 16000 km na nich. Nevidím žádnou opotřebení, vynikající trakci ve sněhu. U těchto pneumatik především rozhodl, že mají zesílené strany. Nelituji auto často přetížené, ale když přijde na pneumatiky, nemůžete vidět. Dále a b ed a tento typ. To stojí za to

Průměrná cena pneumatik: 4,36 na zakladě 1268 hodnot

Modele pneumatik Michelin

Všechny Michelin modely jsou dostupné. Můžete si vybrat konkrétní model Michelin letních, zimních nebo celoročních pneumatik.

Celoroční pneumatiky

Shlédněte nabídku celoročních pneumatik Michelin. Celoroční pneumatiky jsou kompromisním sloučením výkonů letních a zimních pneumatik. Vyberte celoroční pneumatiku, která pro Vás bude tou nejlepší Michelin.

Sezóna

Skoukněte nabídku letni, zimních a celoročních pneumatik této značky. Každá pneumatika se specializuje na různá roční období a na různé podnební podmínky.