Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Pneumatiky Michelin

Hodnocení výrobce
4,4
  111150
na zakladě 1145 názorů
Vyberte šířku
Vyberte profil
Vyberte průměr

Compagnie Générale des Établissements Michelin je jedním ze dvou největších výrobců pneumatik na světě. Společnost byla založena v roce 1889 bratry: André a Édouarda Michelin. Sídlo společnosti se nachází ve městě Clermont-Ferrand ve Francii.

V továrních se vyrábí pneumatiky třídy premium osobní, nákladní, motocyklové, na kola, 4x4, na letadla, průmyslové, zemědělské, retro a závodní. Pneumatiky Michelin patří do střední třídy, stejně jako HP a UHP.

Ke koncernu patří značky: Michelin, Kleber, BFGoodrich, Riken, Taurus, Kormoran, Warrior, Saimtyre, Tigar, EUROMASTER, Recamic.

Maskot Michelin - Bidenbdum byl vybrán jako nejlepší logo ve světě v roce 2000, proto společnost je nejznámější značka pneumatik na světě.

Společnost je účastník v motoristickém sportu. V roce 2005 Michelin získal mistrovské tituly v takových soutěžích jako: Formule 1, WRC, 24h Le Mans, Moto GP, VTT Cross Country.

Názory našich klientů na pneumatiky Michelin:
 • Didier 4,4 111150

  Michelin PILOT EXALTO 2

  60,000 Kms na přední nápravou a zadní nápravou může ještě 10.000 opravdu překvapen účinnosti tohoto typu pneumatiky v každém počasí a na sportovní jízdu většina cest jezdím většinou v noci a nad rychlostním limitem a na oddělení proto není vždy laskavý k podlaze opravdu pneumatik Michelin vydal skvělý produkt, doufám, že se nezastaví nyní, protože jsem jejich pobyt loajální. Více >
 • Barka 46 4,3 111150

  Michelin PILOT PRIMACY

  Michelin, ale jen michelinki, já osobně jsem toho názoru, že neexistuje lepší pneumatiky nich.Dlaczego, takže mám z roku 2005 Honda Civic r.przejechałem na ně 90,000 km, jízda tak daleko, ale budu, aby je nahradili, protože wiek.Są drahé, pokud jste již koupit / je škoda / .Wrócę polským pneumatiky, které jsou také dobre.Honda 6 je již v autě, měl jsem lanosa 1.6 sílu 106km a jel Debica Furio bez nepříjemných niespodzianek.Cudze a chválu jeho ne znacie.Polskie pneumatiky jsou opravdu dobré a nemají co stydět. Více >
 • MM 4,2 111150

  Michelin PILOT SPORT 2

  Clincher velmi klidné a pohodlné navzdory velikosti 285/30R18. To je nejvíce bych chtěl zdůraznit, že je to opravdu měkké a skvělé nabídky s nerovností, protože takové nízkým profilem. Super drží. Někteří lidé si stěžují na rychle se slupkou srpna - nevyhodnocuje, protože příliš krátce a občas používám, ale budu opakovat Michelin. Více >
 • Tim 4,9 111150

  Michelin PRIMACY HP

  Původně jsem si koupil náhradní sadu 17 "koly pro mé staré Merc off ebay, přišli s těmito pneumatikami s několika mm běhounu doleva, tak jsem si myslel bych si utahovat z nich hloupý před refurbing kola. Mám místního favorita kruhový objezd, který je vlastně oválný, a nemám rád klouzat kolem něj v případě, že to nikdo asi mi to říct off. byl jsem překvapen, jak mnoho hněvu jsem mohl dát tyto pneumatiky a jak dlouho trvaly přes jet, jak jsem ho ukradla . Když rozbít přilnavost, oni velmi progresivně, přetáčivost lze snadno ovládat i pomocí hodnost amatér jako já. Tak jsem si koupil novou úplnou sadu 4. právě jsem nahradil chová po 25k mílích, všechny druhy řízení, včetně několik tisíc Více > na německých dálnicích. i pravidelně dělat 110 mph tam, 130 mph, pokud má žena spí, a dělal max ven na 147mph loni v létě. Tyto pneumatiky byly pevné jako skála po celou dobu. Počítám, že přední pneumatiky budou dělat 30K, než jsem se změnit , je v mokré vykonávají stejně jako na suchu s výjimkou všechno stane dříve, mohou táhnout vážně, pokud jste hit velkou louži. - dezén je docela staromódní. Já jsem hooned dolů štěrkové silnice, zasáhla masivní ohýbání závěsných výmoly, kerbed jim točil jim až do kouří, v podstatě velmi, velmi krutý k nim a oni mě nezklamal. Nejsou ty dobrou přilnavost, jakou jsem kdy měl, ale pro dlouhou životnost a jejich schopnosti, aby nasákly všechny druhy zla trestu - celkově myslím, že jsou nejlepší, co jsem kdy měl.
Najděte si své pneumatiky Michelin