Zkontrolujte svou objednávku
Napište číslo objednávky a příjmení v případě individuálního klienta, nebo DIČ v případě firmy.

Zjistěte stav

Zjistěte stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte průměr

Nejste si jisti?: Vyberte své auto

Pirelli

Ulož

zavřít všechno

otevřít všechny Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Všechny

Ulož

Cenové rozpětí

0 0
   

x Posilené pneumatiky

Každá pneumatika má svůj index nosnosti. Tento index je určen Evropskou technickou organizací pro výrobce pneumatik a disků. Zesílené pneumatiky mají tento index vyšší než standardní produkty, díky tomu snadněji plní požadavky jízdy vozidel s větší zátěží.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovolují jízdu po ztracení tlaku. Jízda na proražené pneumatice Run Flat je možná průměrně přes 80 km s rychlosti ne větší než 80km/h.

x

Udělejte si chvilku na prohlédnutí si všech pneumatik, které mohou být doručeny do 48 hodin. Běžnou dobu dodání činí dva až tři pracovní dny.

Pneumatiky Pirelli

Pneumatiky Pirelli

Pirelli & C. Sp A italská společnost založena v roce 1872. Je na pátém místě na světě, pokud jde o prodej pneumatik. Sídlo společnosti se nachází v Miláně.

Společnost byla vždy spojena se sportem. Jejich prvním úspěchem bylo vítězství v rally Peking-Paříž v roce 1907. Pneumatiky Pirelli jsou používány v mistrovstvích světa nebo mistrovstvích světa superbiků. Od roku 2011 společnost dodává pneumatiky pro soutěžící prestižní Formulí 1. Pirelli také dodává pneumatiky pro např. Nejnovější modely Lamborghini.

Nabídka zahrnuje pneumatiky pro osobní automobily, motocyklové, dodávkové, 4x4, nákladní a sportovní. Pirelli spojuje mimořádný výkon s výjimečnou estetikou.

Pirelli také vydává slavný kalendář s fotkami špičkových modelů. Také společnost byla sponzorem Interu Milán po mnoho let.

Klasifikace letních pneumatik Pirelli

Hodnocení letních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Letní pneumatika Hodnocení 5,0 11111 (2 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 5,0 11111 (1 Názor)
Letní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (107 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (26 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (77 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,3 111130 (59 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,3 111130 (134 Názory)
Letní pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (33 Názory)

Klasifikace zimních pneumatik Pirelli

Hodnocení zimních pneumatik je seznam nejlépe ohodnocených pneumatik. Je založeno na názorech našich zákazníků. Do této chvíle jsme obdrželi více než 50 000 hodnocení. Níže můžete vidět nejlepší produkty ze seznamu.

Zimní pneumatika Hodnocení 4,5 111150 (94 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (2 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,4 111140 (1 Názor)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,3 111130 (77 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (75 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 4,2 111120 (3 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 3,6 111600 (13 Názory)
Zimní pneumatika Hodnocení 2,5 115000 (2 Názory)

Nejnovší výrobky

Nejnovější Pirelli pneumatiky v Oponeo.cz. Nové Pirelli modely s nejnovějším technologickým řešení.

 • Pirelli P Zero
  Pirelli P Zero

  Sportovní výkony a maximální kontrola během jízdy – to jsou hlavní vlastnosti modelu Pirelli P ...

 • Pirelli Carrier All Season
  Pirelli Carrier All Season

  Technický popis pneumatiky zatím není k dispozici.

Bestsellery

Nejprodávanější pneumatiky jsou nejoblíbenější Pirelli podle uživateli, které mají nejlepší kvalitu, kilometrový výkon a cenu.

 • Pirelli P7 Cinturato
  Pirelli P7 Cinturato

  Prelli P7 Cinturato je moderní letní pneumatika třídy premium. Stejně jako ostatní modely ...

 • Pirelli P Zero
  Pirelli P Zero

  Sportovní výkony a maximální kontrola během jízdy – to jsou hlavní vlastnosti modelu Pirelli P ...

Poslední názory

Letní pneumatiky Pirelli

Pneumatika Letní Pirelli P7 Cinturato

Můžu doporučit.
Hodnocení: 4,8 111180

Mám auto Fiat Stilo. Pirelli P7 Cinturato jsou jedné z nejlepších pneumatik, ne-li nejlepší, co jsem měl. Velmi dobré na suchém, velmi dobré na mokrém. Projel jsem autem 100 tisic km (20 tisic na zimních pneumatikách a 80 tisic na letních. Ideální bez ohledu na podmínky. Jestli máte dobré brzdy můžete být klidný, všechno bude fajn. Přilnavost také na velmi dobré urovní. Opotřebování je OK, nevídim žádné problémy s otěrem bočních strán. Vřele doporučuji. Pro mně mají jednou nevyhodu... rozměr 205/55R16 není vybavený v chranič ráfku. Pneumatiky Pirelli P7 Cinturato mají teď kolem 4 mm dézenu a hlubší louže mohou způsobit aquaplaning při rychlostí rychlostí nad 100 km/h tak. Mým koníčkem jsou závody, mám Subaru a myslím, že této pneumatiky jsou dokonalé také pro také účelý. Na přední nápravě měl jsem nižší o 0,5 tlak, ale zvyšíl jsem ho na 2,3. Styl mírný... Jak řekl Colin, rovné cesty jsou pro rychlé auta a zatáčký pro rychlých řídíčů. V zatáčkach je všechno v pořádku, je to dost velký vůz, ale má dokonalou konstrukce a zavěšení.

Pneumatika Letní Pirelli P Zero

Magnifico grip krátké trvání
Hodnocení: 4,2 111120

Mám auto Jaguar XF D 275CV. Rozměr pneumatik 245/45/R18. Je to moje druhá sada pneumatik Pirelli P Zero. Pneumatika má opravdu vynikající přilnavost na suchém povrchu. Pneumatiky s motorem 275cv nemohou udělat nejmenší chybu. Také v extremních zatáčkách jsou nádherný. Jestli jde o mokrý povrch musím řict, že Pirelli jsou velmi dobré... Ale není to stejná úroveň jako na suché vozovce. Vypouštění vody je docela dobré. Další pozitivní věc – na suchém povrchu výkon je dokonalý, opravdu nikdy předtím jsem neviděl tak dobré řizení. Tak jak už jsem napsal na mokrém vypouštění vody je opravdu na dobré úrovní. Jestli jde o opotřebování je v pořádku. Projel jsem meně než 30 tisíc kilometrů, většinou jezdím klidně, občas velmi krátké vzdálenosti menší než 5 kilometrů. Hluk a pohodlí jsou přijatelné. Předchozí pneumatiky byly tišší. Dřiv jsem měl mezí jinými Goodyear Efficent Grip, které byly pohodlné, ale jestli jde o přilnavost byly horší než Pirelli P Zeo. Vřele doporučuji.

zimní pneumatiky Pirelli

opona Zimní Pirelli SottoZero Serie 3

skvěle pneumatiky!
Hodnocení: 4,2 111120

Pneumatiky jsem koupil nedávno, ale můžu s jistotou říct, že jsou vynikající! BMW e60 má motor 218 KM, pneumatiky byly testovány se indexem "H", které jsou omezené na 210 km/h, ale chtěl jsem zkontrolovat odolnost pneumatiky, jejich přilnavost a hluk, tak vyzkoušel jsem to šel jsem 240 km/h. Hluk - pneumatiky klidný, skvělá jízda. Přilnavost - neměl jsem situaci, ve které mohl jsem kontrolovat 100% přilnavosti, tak ostré zatáčky a dynamické jezděni nejsou žádným problémem pro tyto gum. Nejlepší zimní pneumatiky, které jsem dosud mel. Pokud jde o odolnost, mám je příliš brzo tak to říct, já vím, dam Vám vědět po přejídání trochu více kilometrů. Cena na kvalitu pro mě za jedničku! Musím pochválit ještě Oponeo, protože mě překvapilo. Nejlepší hodnoty, a pneumatiky které jsem objednal ve středu večer, v pátek už byly! BMW vypadá skvěle v těchto pneumatikách. S pozdravem

opona Zimní Pirelli SottoZero Serie 3

Pneumatiky velmi dobré.
Hodnocení: 3,7 111700

Pneumatiky 255/45/19 jsem zamontoval s počátkem zimy 2014.03. Až do března 2015 jsem jel přes 10.000 km, a jsem spokojeny s pneumatikami. Při montáži a vyvažování maximální hmotnost je 15 g, necítím žádný rozdíl nebo vibrací. S dynamickou trakci (350 koní) Pirelli nemá žádný problém: nepotvrzuje prokluzu kol na suchých i mokrých vozovkách. Je obtížné posoudit výhody zimních pneumatik na sněhu a ledu, protože zima 2014/2015 byla pro řidiče mimořádně laskavý. Vůz jezdi velmi dobře, ale může to být také zaslouženi A8 D4 a vzduchové zavěšení, i když i v těsné a rychlým průjezdům zatáček není třeba korigovat trati jízdy. Velmi zřídka se zapne ABS a jen na vlhké a mokré prudkém brzdění, a při použití dynamického tempomatu a Stop-Go.

Průměrná cena pneumatik: 4,12 na zakladě 1088 hodnot

Modele pneumatik Pirelli

Všechny Pirelli modely jsou dostupné. Můžete si vybrat konkrétní model Pirelli letních, zimních nebo celoročních pneumatik.

Zimní pneumatiky

Poznejte nabídku zimních pneumatik Pirelli. Zimní pneumatiky by se měly užívat v případě, kdy teplota vzduchu klesne pod 7 °C. Vyberte si Vám odpovídající zimní pneumatiku Pirelli.

Celoroční pneumatiky

Shlédněte nabídku celoročních pneumatik Pirelli. Celoroční pneumatiky jsou kompromisním sloučením výkonů letních a zimních pneumatik. Vyberte celoroční pneumatiku, která pro Vás bude tou nejlepší Pirelli.

Sezóna

Skoukněte nabídku letni, zimních a celoročních pneumatik této značky. Každá pneumatika se specializuje na různá roční období a na různé podnební podmínky.